Młode Konie

Natchnęło mnie i zrobię zdjęcie stojąc przy nim. Zobaczę jak się nam proporcje zmieniły przez te trzy lata 😁
a ja się załapałam w końcu na zdjęcia na moim młodziaku 🙂




Ale idzie Ci ta maszyna 🙂
Ja wczoraj wypindrzyłam młodą, wyświeciłam, pozawijałam iiiiiiii nie zrobiłam ani jednego zdjęcia, bo akumulatorki nie były naładowane. Ale się wściekłam  😤 a tak się chciałam pochwalić moją flądrą, która tak przyjemnie pracuje, że aż miło. Wczoraj miała pierwszy raz drążki ustawianie i serce mi rosło, jak było widac, jak dziewczyna się stara. Do tego pracowała w ekstremalnych warunkach, bo wielki ciężarowiec zwoził nam kamień na drogę, na co zwróciła uwagę jedynie zastrzyżeniem uszu. Trener zresztą ją bardzo chwali za to, że bardzo skupia się na jeźdzcu (w przeciwieństwie do mamuśki).
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 października 2010 08:42
Pokemon, czy to jest ta "niechciana" klaczka, z którą miałaś problemy, jak była źrebakiem? Od dłuższego czasu się zastanawiam...
Tak, to ta  😁 trafiła się, jak ślepej kurze ziarno. Ot takie szczęście w nieszczęściu  🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 października 2010 08:47
No to nieźle  🤣 Strasznie się cieszę, że jednak masz z niej pociechę - z drugiej strony, jak ten czas leci! Wydawało mi się, że to niemożliwe, żeby już była zajeżdżana...

Rtk, jakie ona ma długie nogi  😲 Cudna jest 🙂
a mój dzieciak tak się wczoraj pasł wkoło domu  😀
iza90
166 dużo, ale może już troszkę przystopuje (cobyś nie musiała w drabinę inwestować  :hihi🙂
Halogen ok, tylko chodzi w izolatce (po bardzo solidnie ogrodzonym padoku) bo z pastwiska ucieka i szaleje po okolicznych łąkach. Znaleźć go kiedyś nie mogłam  😵
A Emetytka jeszcze w areszcie, ale mam nadzieję, że już niedługo.

rtk
Ona jest prześliczna i jak fajnie galopuje  😍 ! Ideał normalnie. Nie masz czasem jakichś filmików pod siodłem ?  👀

Pochwalę się moim wychowankiem, sprzedanym 4 lata temu, któy miał szczęście trafić w dobre łapki i zrobił w tym roku III licencję w skokach. Obecnie ma 5 lat
Chciałam donieść wszem i wobec , iż dzis moja Patria kończy 3 latka.
Oczywiście dostała marchewkowo-jabłkowy torcik - niestety fotek brak 🙁

Na wiosnę zaczynamy powolutku pracę z "bagażem" na grzbiecie w postaci mojej osoby i mam nadzieje, że praca będzie szła nam tak dobrze, jak niektórym re-voltowiczom 😀
Trzymajcie kciuki  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 października 2010 17:21
moja babucha 🙂
Tak mnie naszła dzisiaj melancholia... nostalgia... tyle szcześcia daje mi to moje dziewcze. Nie pamiętam już mojego zycia zanim ona sie pojawiła.
Kochać moją babę to za mało 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 października 2010 17:28
Ojej, żabeczka!
To na pewno Twoja mała? Bo chyba jest jej 2 razy tyle co na poprzednich zdjęciach... 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 października 2010 17:32
czy ja wiem?
kobylisko dostało futra zimowego 😀 stąd to złudzenie 🙂 😎
Jak wszyscy się tak chwalą... to ja też - dziś pojechaliśmy w końcu w pierwszy dłuższy teren (w zasadzie 3-ci ale teamte były 20 minutowe i to bardzo dawno) - Klusek był jak anioł i nawet latająca na wietrze plandeka nie zrobiła na nim wrażenia, choć starsze konie niezbyt były nią zadowolone 🙂
W sumie teren był bardzo spontaniczny, w celach przetestowania nowego siodła, ale było cudownie!
Nie mogę doczekać się następnego -do tego była piękna pogoda  😅
Dzisiejsze od Zairki 🙂
Jak Duszek będzie duży i dojrzały, chcę by wyglądał jak Parisa 😍
z ciekawości, ile dziewczyna ma wzrostu?
amnestria, Nie wiem czy już to zrobiłam.... ale jeśli nie.... to gratuluję konia! :bravo: 🙂
armara, Gratulacje wychowanka. Oby inne konie Twojej hodowli tak samo dobrze trafiły!
pokemon, No to następnym razem koniecznie sprawdź aparat przed wypucowaniem konia.🙂
rtk, Wow, zaczyna wyglądać świetnie! 🙂

Mój księciunio w deszczowy dzień na dworze. Akurat wtedy donosiłam kosz trawy, stąd Wielkie Zainteresowanie ze strony konia.😉


Nie umiem wyciągnąć z tego aparatu więcej, bo nigdy nie mam czasu, żeby się zająć tematem porządnie, więc zdjecia niewyraźne powychodziły.

Swoją drogą, co za czasy! Koń mi się dzisiaj wypiął na siano 🤔 W ciągu dnia dostaje czasem 1-2 koszyki trawy, wieczorem zamiast siana też świeżo skoszoną zielonkę dostaje, a wtedy nic nie jest smaczniejsze, nawet owies czy musli 😁
No to trochę mojego młodego 1,5 rocznego cielaczka 🙂

Tutaj świeżo rozpleciony 🙂

Z kolegą 2 lata starszym

małe szaleńswa



jutro wyjezdza ( na razie na 10 dni) kolejny z naszych mlodziakow Jafar ( polbrat mojego ) 😅
Oj, myślę, że nie wróci już do Was. Na pewno ktoś będzie miał z niego pożytek i przyjemność  🙂
A możesz zdradzić cenę 😉 może być na pw, jak nie chcesz tutaj.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
26 października 2010 21:05
[quote author=Severus link=topic=1199.msg744731#msg744731 date=1287771654]
[quote author=armara link=topic=1199.msg739116#msg739116 date=1287309742]
Severus
Czemu ten źrebak taki mizerny  🤔 ?


niestety jest tuż po ochwacie
[/quote]

Po ochwacie?, w tym wieku? Jak to się stało, bidula  😕

[/quote]

Szczegółów nie znam, ale podobno jak stadko było wypuszczone rano na pastwisko najadła sie za dużo lekko przymrożonej trawy  🤔
slojma   I was born with a silver spoon!
27 października 2010 07:33
zabeczka17- już nie raz pisałam, że strasznie lubię na Was patrzeć  🙂
gacek 🙂 - fajny młodziak 🙂
no to jak napisze o nim coś więcej 🙂
zwie się Con Contador KWPN (ogier)
o:Con Air
m: Verona M
ma 3 lata i 2 miesiące 😀 😀
ok 165 cm
pocieszny misiek. . .
uwielbia jak  drapie się go po pyszczku zadzie aż się tak śmiesznie wygina :P😀
jeszcze trochę i zaczynamy pracować pod siodłem :P



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duże zdjęcia.
mój młodziak🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duże zdjęcie.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 października 2010 16:28
To ja pokażę moje młodziaki (4 z 7), choć niestety za chwilę się z nimi żegnam. Ale to nic przyjadą następne 🙂


Connay Z


C.Prinzessin Z






Vesta Z po Vigo d'Arsouilles
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 października 2010 17:59
slojma dziękujemy 🙂
Muszę się pochwalić. bo nie wytrzymam... dziś zaliczyliśmy z Kluskiem nasz pierwszy galop na ujeżdżalni... muszę przyznać nieskromnie, że mam kochane i genialne konisko  😅
Taka mała rzecz, a tak cieszy...  🤣
Cobrinha, mała rzecz, ale ogromny postęp z którego masz prawo się cieszyć. Gratulacje! 😅

Proszę, trzymajcie jutro kciuki żeby jutro szanowny pan Kuc nie zbulwersował się na koniowóz i grzecznie i sprawnie do niego wszedł, bo w sobotę szykuje nam się wyjazd do weta i szczerze mówiąc stresuje si.
Absolut🙂
Constantia pracujesz w Polsce? Bo konie wszystkie z "Zka" w imieniu.

Ja zajezdzilam znowu 4 nowe, 5ty dzisiaj zamieszkal w moim rzedzie  Zima nadchodzi, surowszczaki sie pojawiaja jak grzyby po deszczu.  😉
no to jak napisze o nim coś więcej 
zwie się Con Contador KWPN (ogier)
o:Con Air
m: Verona M
ma 3 lata i 2 miesiące 
ok 165 cm
pocieszny misiek. . .
uwielbia jak  drapie się go po pyszczku zadzie aż się tak śmiesznie wygina :P😀
jeszcze trochę i zaczynamy pracować pod siodłem :P

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się