Młode Konie

[quote author=lets-go link=topic=1199.msg569670#msg569670 date=1272463185]
Notarialna Piszesz że nie można podejść do kobyłki. Więc jak jest wyprowadzana na padok i przez kogo?
[/quote]

charakterystyczne- dla koni, które nie są wyprowadzane w ręku

otwierają drzwi od boksów i hajda... a i widzialam kwiatki, jak jeszcze trzaskają batem, oby szybciej...
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
29 kwietnia 2010 11:02
Moja wczoraj mało nóg nie pogubiła. 😁


Niestety aparat zdechł po trzech minutach. 👿
Ale głupich pomysłów jej nie brakuje. Ostatnio wyszła z padoku przeciskając się pomiędzy dwoma żerdziami. Mina kucora mniejszego o jakieś 45 cm była bezcenna. 😁
Ja i Perdolinska dolaczamy sie do watku
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 10:18
mirabelka piekna klacz.  😍 Pierdolinska Twoja tez ale derka,  🙄 Wypadalo by ja wyprac....  😵
Perdolinska ma 3 latka zainteresowania : trawa, bieganie, bieganie,.... zabawy. 🤣
Zaczelysmy pracowac na lazy i naszczescie ona bardzo to lubi. Mimo niewielkiego wzrostu (new forest) jest najszybsza klacza w stajni i naj zwrotniejsza, wiec oczami wyobrazni widze siebie na pobliskim drzewie  🏇 😀iabeł:przy okazji pierszych prób jazdy, choc nie moge narzekac na lazy idzie jak marzenie.  💘
Gratuluje wszystkim posiadacza ww kopytnych :kwiatek:

Rano bylo kochane blotko zanim spadl snieg (jej pierwszy)
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 10:23
pierdolinska uzywaj opcji edytuj nie piszemy posta pod postem.  😉
No i widze ze skromna bardzo jestes. Gdzie sa voltopiry?  😁  😂
Adriana - Gdzie nie wejdę, wszędzie Ty i zebyś chociaż cos madrego pisała. Uczysz kogoś o opcji edycji, a może sama być się pisać nauczyła.
pierdolinska uzywaj opcji edytuj


Użytkownik to perdolinska, a nie PIERdolińska 🤣 🤣 😂
Przyganiał kocioł garnkowi...
[quote author=adrianna32 link=topic=1199.msg571609#msg571609 date=1272619427]
pierdolinska uzywaj opcji edytuj


Użytkownik to perdolinska, a nie PIERdolińska 🤣 🤣 😂
Przyganiał kocioł garnkowi...
[/quote]

quanta ubawiłam się po pachy 😁 pierdolińska 😜 tylko adrianna mogła coś takiego wymyślić!

perdolińska fajny ten twój kobył, a derka w łaty rewela 😜
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 12:56
😂 Ja sie ubawilam jak zobaczylam taki nik.  😁 Od razu mi sie skojarzylo.  😁 To swiadczy tylko o tym ze jestem miszczem w rozbawianiu ludzi, nie tylko w realu.  😁
gwash, super sprawa z tą karuzelą. Na 40 minut dziennie to śmiało bym puszczała trzylatkę.
czy wasze konie robia jakies smieszne psoty ( gluwnie spowodowane mlodym wiekiem)
Moja jest inteligentna i lubi sobie urozmaicac czas. W tym tygodniu zmienilysmy stajnie. W tam boxach tylnia sciana to drzwi do szafki. Pierwszego dnia jak sie wprowadzilismy moja  konia zamiast próbowac uciac przez drzwi jak normalny kon próbowala wlamac sie  do szafki 🤔 chyba na glodniaka wiac niechciala 😂
ale kludka do wymiany 👿

pierdolińska..... Adrianna, rządzisz, nie ma co :wysmiewacz22:

Swoją drogą - zaczęłam korzystać z błogiej funkcji, o której niedawno była tak zagorzała i pełna pretensji do świata dyskusja.
I zaczynam być "wielką czepialską". Kolejna osoba na forum, która nie zna małych, podstawowych zasad pisowni.
Pedrolińska, głównie, kłódka i zacznij używać przecinków.

gwash jeśli masz możliwość to w sumie... złym pomysłem to nie jest 🙂 Mówiłam o niewielkim czasie z tego względu, żeby jakoś specjalnie nie zanudzać konia [kłusem chyba się w karuzelach nie puszcza, prawda...?].
adrianna jesteś niezawodna  😁
Perdolinska stawiaj przecinki i popraw składnię, bo ja nie ogarniam  😉

Moje rodzeństwo

Junior


i trzylatka, na chorobowym  😵
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 15:30
pierdolińska..... Adrianna, rządzisz, nie ma co :wysmiewacz22:
Sankatarina dziekuje dziekuje.
Ale ty tez nie lepsza Pedrolinska???  😂
Pedrolińska, głównie, kłódka i zacznij używać przecinków.

gwash jeśli masz możliwość to w sumie... złym pomysłem to nie jest 🙂 Mówiłam o niewielkim czasie z tego względu, żeby jakoś specjalnie nie zanudzać konia [kłusem chyba się w karuzelach nie puszcza, prawda...?].

Ja bylam blizej bo Perdolinska a Pierdolinska to mala roznica. Dodalam literke. Ale don pedro linska?  😁

Armara kocham Twoje konie...  😍
agull   Dążąc do celu
30 kwietnia 2010 15:50
armara nie wstydź się  😁, daj więcej zdjęć  🙇
armara co sie dzieje?
adrianna32
:kwiatek:
agull
:kwiatek:, ale wiecje po prostu nie mam

galopada
Gdzieś sobie rozwaliła kopyto nie dość, że naruszyła strzałkę to się podbiła przy okazji. Jak nie urok to sraczka, najpierw była szyta, teraz jets kulawa, mam nadzieję że już wyczerpała tegoroczny limit wypadków  😵
Na szczęście wygląda na to, że jest coraz lepiej. Wet był, oglądał, pogmerał i powiedział, żeby czekać. może jej dupska nie rozniesie  😁
Twojego noga chyba ok ?
mojego noga okej. wsiadamy na dniach 🙂 dzisiaj poszlismy sie poloznowac ale bylo mi gorąco i sie kurzyło wiec stałam sobie na srodku a Młodzian w samym oglowiu chodził dookoła. Nawet mu sie nie chcialo klusować  😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 kwietnia 2010 19:26
NO i stało się .. moja młoda wpieprzyła nogę w kraty 😕..... Nie zdążyliśmy pospawać wszystkich otworów ( zmniejszyć kratkę- robimy to od dwóch dni)) młoda stanęła na dwóch nogach oparła  sie o murek.. wsadziła lewą i wyjąć nie mogła. Kon stał na nogach około 30 sek. Na szczęście ktoś był w stajni. teraz kobyła kuleje...... Po prostu załamka w cholerę 😕 😕. Póki co smaruję wcierką chłodzącą... pęcina nie spuchła ale jak się w dwa dni nie poprawi wołam weta.

Oczywiście idzie święto i zaczynają się problemy..
Averis   Czarny charakter
30 kwietnia 2010 19:27
Szczerze? Ja też przeczytałam nick naszej nowej współwątkowiczki (ależ neologizm mi wyszedł) jako Pierdolińska 😁.
Mi też...  😂
armara,  😍
a i my mamy nowe zdjecia
sie stara chłopak  😎

lecz potem zmienił zdanie na mój temat  😵 😂
A my pozdrawiamy Korundowo 😉










adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 21:24
breakway ile to kare cudo juz jest na swiecie?  😜
Averis   Czarny charakter
30 kwietnia 2010 21:29
breakawayy, piękniś. Zostanie mu taka maść? Bo np. taki Karson jako sysak był w odcieniu kawy z mlekiem.
breakawayy, piękniś. Zostanie mu taka maść? Bo np. taki Karson jako sysak był w odcieniu kawy z mlekiem.

Ojca ma siwego, więc nigdy nic nie wiadomo 😉
Pewnie będzie siwy 🙁.
adrianna32 11 dni 😉
breakawayy czy te konie z gospodarstwa wychodzą gdzieś na padoki, czy tylko na ten piaszczysty przed stajniami ? Bo wszystkie twoje zdjęcia są w tym miejscu właśnie i zaczęło mnie to zastanawiać... A malutki jest boski!
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 21:44
breakway, ale na tym zdjeciu czy dzisiaj ma 11 dni?  😲 Ja nigdy nie widzialam takiego malucha.  😜 Pewnie na zywo jest cuudowny.  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się