Interpretacja zdjęć- koń+jeździec :)

Studiowałam zootechnikę. To nie jest nazwa potoczna.
Szanowna Pani THE WUNIU proszę mnie dalej nie dręczyć .Co miałem do powiedzenia w Pani temacie już napisałem mądrej głowie wystarczy po słowie a ...innym to i referatu mało.Każdy ma prawo robić ze swoim koniem co chce pod warunkiem że nie łamie ustawy o ochronie zwierząt. Życzę dalszych sukcesów na polu eksperymentów i poszukiwań.                                                                                                                                                                                                    Do wszystkich zainteresowanych moimi skarpetami to ich nie zmienię chociaż nie wiele w nich zostało z oryginału , ale nic tak nie wali jak one ,a po za tym je lubię  😉
A ja myślałam, że w kontekście psów to się raczej o kufie mówi, nie o pysku.
Jedynie sensowne wyniki google pokazuje przy połączeniu 'pysk konia' a nie 'morda'  🙄'
Mam mętlik w głowie przez Was  👿

niesobia, ależ bzdury piszesz  😂 I do tego te wywody mają niewiele wspólnego z poprawną polszczyzną.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 maja 2015 15:36
Mi też. Pierwszy raz słyszę określenie morda i wcale mi się nie podoba, nie będę go używać nawet jeśli faktycznie jest poprawne  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 maja 2015 16:37
niesobia, czekaj, czekaj, sam zaczales atakować The Wunie, a teraz co, to ona Cie meczy? Nieładnie, nieładnie.
dziewczyny dajcie spokój, niesobia ma swoje poglądy i będzie przeć ku nim zaparcie, szkoda czasu na czytanie i myślenie nad takimi głupotami 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 maja 2015 17:06
a tak apropos zmieniania wędzidła... konie które jeżdżę mają różne wędzidła, Budyń w tygodniu potrafi chodzić na 3-4 różnych. Ba, potrafię zmienić wędzidło w trakcie jazdy.
I konie jakoś nie czują się niepewne, zastraszone, zagubione czy cokolwiek innego. Raz mam correction, raz mam snaffla, raz spoon, raz z nachrapnikiem, raz bez i jakoś wszyscy żyją i jeszcze wychodzi im to na zdrowie  😜

ale ja się pewnie nie znam  😀iabeł:

Mojemu nie przeszkadzał hanower, szwedzki ze skośnikem, ani munsztuk w wywaleniu języka  😉 Pomogła dopiero dobra diagnoza weta.


Tak z ciekawości - a jaka diagnoza? :kwiatek:
Skutki problemów z zębami. Zęby zostały zrobione, natomiast koń został ze stanem zapalnym w potylicy i próbował znaleźć sobie wygodne miejsce poprzez wywalanie języka.
_Gaga, ja miałam na myśli przełożenie języka nad wędzidło 😉 nie wyobrażam sobie jak koń miałby to zrobić 😉
Libeerte, da się. U jednego z naszych koni pomogła dopiero łyżka 😉
Bez komentarza.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2015 14:02
Aleś człowieku z, za przeproszeniem, d...y wyskoczył z tą grafiką...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 maja 2015 14:09
Hahaha. Ochraniacze i kaloszki - TAKIE ZŁOOOOOOOOOO
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 maja 2015 14:09
Chętnię ocenię jakieś zdjęcie Niesobii. 🙂
ja się spotykam z pojęciem mordy u koni, ba, nawet sama czasem do nich mówię:"Mordy Wy moje: 😜
anyann, Wczoraj napisałam "Ja czasem mówię do koni "Mordo Ty moja!"", ale mi się ten post nie wysłał z telefonu. 😉
Czy tutaj tez ocenicie filmik? :kwiatek:
Ela Pe  za głupia jesteś 🏇
kujka   new better life mode: on
10 maja 2015 03:15
Wow! Mistrz cietej riposty! 😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 maja 2015 22:13
Ela Pe  za głupia jesteś 🏇


hohoho nie ma jak elokwęcja  i bątą  Mistrza Ujeżdżania Klawiatury  👍  👀
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
10 maja 2015 23:02
[quote author=niesobia link=topic=107.msg2354221#msg2354221 date=1431210673]
Ela Pe  za głupia jesteś 🏇


hohoho nie ma jak elokwęcja  i bątą  Mistrza Ujeżdżania Klawiatury  👍  👀
[/quote]
Kurcze ElaPe, ale może jesteś😉 po co miałabyś się wysilać z oceną zdjęć niesobii skoro ona już wie, że sobie nie poradzisz... Pewnie poziom taki jakiego jeszcze nawet na re-volcie nie widzieli i Ty się poprostu na takiej sztuce jeździeckiej nie poznasz...
Niesobia poziom dyskusji z Twojej strony jest więcej niż żenujący.
hohoho nie ma jak elokwęcja  i bątą  Mistrza Ujeżdżania Klawiatury  👍  👀


Mistrz Ujeżdżania Klawiatury  😁 😁 😁
Zauważyłyście, że najczęściej, jak pojawia się jakiś nowy, dorosły mężczyzna na forum, to jest jakiś dziwnie agresywny lub kpiący, sfrustrowany i walczący z wszystkim i wszystkimi...? 😁
Są wyjątki takie jak sine (dobrze piszę nick?), ale potwierdzające tą regułę.

<edit> "Starzy" też w sumie nie lepsi... 😉
famka   hrabia Monte Kopytko
11 maja 2015 15:07
Julie, bo wchodzi w gniazdo "prawie samych bab", no musi jakoś teren zaznaczyć żeby go nie zjeść  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 maja 2015 15:20
Julie, bo wchodzi w gniazdo "prawie samych bab", no musi jakoś teren zaznaczyć żeby go nie zjeść  😁


agresywnie znaczy teren  🥂
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2015 16:36
Może mu się wydaje, że w ten sposób zbuduje sobie pozycję samca alfa? Jak w stadzie - wpada jeden taki, na dzień dobry wszystkich kopniakami ustawia i efekt jest taki, że nikt go nie lubi i pasie się sam, a respektu średnio nabrał  🤣
No a może jest tak że to Wy atakujecie bez powodu moje posty które  na początku były bardzo stonowane ,ale na głupie komentarze  głupia odpowiedż więc nie mamy o czym gadać. Najłatwiej pisać o kimś że jest taki czy owaki nie znając człowieka i nie umiejąc podjąć merytorycznej dyskusji .Na razie jak widzę poziom na tym forum zjechał już tak nisko że nie chce mi się tutaj kopać tak że żegnam miłe PANIE 🙇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 maja 2015 17:47
Dobrze wiedzieć, że  twoje wypowiedzi są stonowane i merytoryczne. 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się