jaki operator telefonii kom.?

Serio, sama byłam w szoku, bo inicjatywa wyszła od nich (ale jestem klientem 'byznesowym' i zwijam 6 numerów z oragne). Mnie już orange wkurza, miesięcznie mam rachunki rzedu 1500-1600zł, to jakaś makabra 😲 Już się nie mogę doczekać kiedy oficjalnie przestanę mieć z nimi cokolwiek wspólnego. Tylko kolega mnie nastraszył, że Play ma słaby zasięg..? 👀
Ahaa.. Ja mam też telefon na firmę taty, może jego też namówię na zwinięcie wszystkich numerów za jednym zamachem 🙂 No zobaczymy, ale nawet przy opcji sprzedania nowego telefonu mi się ta kara zwróci...
Spróbuj z nimi pogadać, dość sensownie podchodzą do 'łapania' nowych klientów. Nadal nie mogę uwierzyć w ceny ich pakietów, bo przy najdroższym (chyba pakiet vip), gdzie podobno wszystko jest bez limitów i za darmo (internet również), cena ledwo dochodzi do 300zł 😲 Nie wiem, gdzie tam jest haczyk, bo to aż nie do wiary się wydaje.
zen - play nie ma slabego zasiegu. Zawsze mozesz sie przelaczyc na nadajniki Plusa (wybieracjac opcje w telefonie)
Jestem w play 3 lata i nigdy na zasieg nie narzekalam.

Zeby przejac klienta od innych sieci to play ma naprawde dobra oferte i sie stara. Szkoda ze podobnie jak inne sieci - nie dbają o starych klientów.
Dzionka szybko Ci się zwróci. Ja w t-mobile płaciłam rachunki ok 300 zł, teraz płacę 115 zł i nie jestem w stanie przegadać darmowych minut. Pan w t-mobile straszył mnie baaaardzo słabym zasięgiem w play. Jakoś tego nie zauważyłam, zasięg mają rewelacyjny. A akcja z era premia też mnie mocno wkurzyła.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 stycznia 2012 10:33
Mam pytanie. Jestem w plusie. Mam telefon na abonament dokladnie nie pamietam jaki. Ale szukam moze jakiejs oferty najlepiej nadal w plusie gdzie jest duzo minut i smsow i sa jakies normalne warunki

Wiem wiem takie rzeczy  😉 ale moze cos jest w miare chociaz przystepnego. 😉
Jolaa 🙂, jeden klient mi kiedyś opowiadał, jak się bił z Play, bo mu jakieś dziwne rachunki naliczali. I nie było z kim rozmawiać. Odsyłali go aż im sprawę wytoczył. Jak się skończyło nie wiem. Znajomi też mają w Play komórki i net. Niektórzy wychwalają pod niebiosa inni klną.
Mi T-mobile pasuje. Jak chcę od nich uzyskać dodatkowy bonus to przedstawiam im ofertę konkurencji i pytam czy dadzą mi lepsze warunki czy mam skorzystać. Nigdy nie korzystam z punktów na mieście. Mało wiedzą i nic z nimi nie idzie wynegocjować. Tylko net lub biuro obsługi.
Tym sposobem mam 2 linie na 1 telefonie (komórka + stacjonarny), rachunki do 120zł i ilość minut, której nie zużywam.
Mam pytanie. Jestem w plusie. Mam telefon na abonament dokladnie nie pamietam jaki. Ale szukam moze jakiejs oferty najlepiej nadal w plusie gdzie jest duzo minut i smsow i sa jakies normalne warunki

Wiem wiem takie rzeczy  😉 ale moze cos jest w miare chociaz przystepnego. 😉



rozumiem,ze masz abonament dla osób indywidualnych?
jaka kwota abonamentu Cię interesuje?
czy dzwonisz/piszesz do plusa czy wszędzie?

minus jest taki,że w tych nowych taryfach jest stosunek minut do sms 1:1 czyli 400min=400smsów.


domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 stycznia 2012 17:16
Wydaje mi sie, ze dla indywidualnych. Najwiecej dzwonie/pisze do plusa. Choc i inne sieci sie zdarzaja ale to juz wiele mniej.
A jaka kwota abonamentu wchodzi w gre? 25,40,55,75,90,120zl czy wiecej? Chcesz zrobic przedluzenie umowy z telefonem tak?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 stycznia 2012 18:00
Mysle ze do 100 zl. Myslalam nad jakims mixem moze, ze w razie czego moglabym dokupic doladowanie i wbic cos ( w stylu za iles tam tyle smsow). Troche motam ale odkad pamietam mam ten numer i telefon i papiery trzyma ojciec w firmie.
Mi T-mobile pasuje. Jak chcę od nich uzyskać dodatkowy bonus to przedstawiam im ofertę konkurencji i pytam czy dadzą mi lepsze warunki czy mam skorzystać. Nigdy nie korzystam z punktów na mieście. Mało wiedzą i nic z nimi nie idzie wynegocjować. Tylko net lub biuro obsługi.
Tym sposobem mam 2 linie na 1 telefonie (komórka + stacjonarny), rachunki do 120zł i ilość minut, której nie zużywam.


szczerze, nie chciałam odejść z T-mobile- tak z uczciwości ( w erze od wielu lat)
na pytanie co mogą mi zaoferować ( płaciłam rachunki ok 400zł, z reguły wydzwaniałam 500min na jednym telefonie, na drugim jakies 400)
powiedzieli,że niestety nie moga przebić ofert play i nastraszyli złym zasięgiem  🙄
zawsze kontaktowałam się tylko z biurem obsługi

teraz w jednym abonamencie mam 1150min za 105 zł + 1gb
drugiego abonamentu dokładnie nie pamietam ok 60zł i jakieś 700min+ 250 mb
To na jakiś baranów trafiłaś. Mój ojciec ostatnio jak z nimi rozmawiał to wyciągnął z nich obniżkę abonamentu za który płacił ok 150zł na niecałe 80zł.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 stycznia 2012 19:32
Czy jest tu jeszcze ktoś, kto męczy się z plusem??
Ja już zaczynam tracić cierpliwość i żałuję, że przedłużyłam z nimi umowę :/
Jakiś czas temu ustawiłam sobie e-rachunki, żeby nie gromadzić makulatury w domu. Z pozoru wydawało się, że wszystko jest ok, ale kiedy chcę się zalogować na swoje konto i pobrać rachunek w pdf-ie, wyświetla mi się komunikat, że muszę się zalogować jeszcze raz używając eHasła (chociaż sekundę wcześniej to zrobiłam). Poza tym w ciągu 4 dni ubyło mi z konta 20 minut z 250, które mam w pakiecie, a do tej pory dzwoniłam tylko pod numery ustawione jako darmowe 🤔wirek:

Może ktoś ma/miał podobne przygody? już mi ręce opadają, kiedy pomyślę, jaki mają tam burdel 👿
Pauli a korzystasz z tej zakładki : https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action?brandId=Postpaid ?

mozesz sprawdzic na co zeszły Ci minuty o których wspominasz.

może ktoś źle ustawil te numery i dlatego są inaczej rozliczane?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 stycznia 2012 19:59
marta__sz
Tak, korzystam z tej zakładki. Po zalogowaniu wyświetla mi się strona, gdzie mogę przejść do działu "rachunki" i tam jest odnośnik do faktury w pliku pdf, po kliknięciu na niego wyświetla mi się informacja, że muszę się zalogować za pomocą eHasła, co zrobiłam sekundę wcześniej :/

Co do numerów, to n stronie wyświetla mi się 5 tych, które zadeklarowałam, jako Swojaki. Nie mam pojęcia co tu jest grane, ale jutro chyba odbędę kolejną cudowną rozmowę z konsultantem  🍴

Autentycznie mam ochotę komuś od nich zrobić krzywdę 😤 Po kasę są pierwsi, ale zero dbałości o klienta. Najgorsze jest to, że w trakcie trwania poprzedniej umowy nic takiego się nie działo, a teraz taki syf 🤔
Nie wiem czemu tak masz, nie wiem ale zdaje mi sie, ze e haslo to jeszcze cos innego? Dlaczego? Bo w pieciu ostatnich operacjach na koncie widze ( to tam po lewej stronie)- aktywacja e- hasla. I faktura odpala mi sie normalnie w pdfie..
Co do tych 5 darmowych numerow- nie wiem jaka masz oferte ale w wiekszosci promocji bezplatne numery definiuje sie jako zlote numery wiec moze byly wprowadzone w bledna zakladke? Sama to robilas czy w punkcie/salonie/ infolinii?

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 stycznia 2012 21:31
marta__sz
Spróbuję jeszcze się pobawić z tym eHasłem, ale na swoje konto mogę się zalogować normalnie, wszystkie inne informacje też się wyświetlają, nie mogę tylko otworzyć pliku z rachunkiem :/

A numery aktywowałam w rozmowie z konsultantem, który potwierdził zmianę. U mnie to się nazywa Swojaki.
No musisz sprobowac jeszcze bo dziwne z ta faktura ;(
Tam tez mozesz zweryfikowac na co poszly Ci te minuty o ktorych wspominalas.. Moze cos sie wyjasni.
No i koniecznie dopytaj podczas tej rozmowy czy te numery sa prawidlowo zdefiniowane.
Pozdr

Daj znac jak uda sie cos ustalic
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 stycznia 2012 22:08
Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.
Ja też wciąż w plusie.... Latem kończy mi się umowa, i zastanawiam się nad zmianą sieci. Chłop ma telefon w orange, więc fajnie by było zmienić na tą samą sieć, ale bo ja wiem czy orange takie dobre? Bo on raczej też planuje wyjść z orange  😁
Ktoś jest w ogóle zadowolony ze swojej sieci?  😁

Mi zależy przede wszystkim na darmowym necie  😁 dużej ilości darmowych smsów i rozmów... i niskich rachunkach. W zasadzie mam to wszystko w plusie, poza netem.
A jak rozwiazujesz kwestie neta?
Pakiet?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 stycznia 2012 11:11
Doszłam do ładu z Plusem i wszystko już wiem 🙂
Rozgryzłam już co jest grane na stronie (marta_sz :kwiatek: ) i pobrałam fakturę, także zapanował pokój 😉

W tym momencie mogę powiedzieć, że Plus jednak jakoś się spisuje (chociaż podtrzymuję, że mają straszny bałagan i trafiają się średnio bystrzy konsultanci), a liczba minut i sms-ów, które mam w pakiecie w pełni mnie zadowala. Zastanawiam się właśnie jeszcze nad kwestią internetu, ale nie jest mi to niezbędne do życia.
Pauli bardzo się cieszę 😉
No zawsze mozesz tu zapytac - moze ktos ma podobne doswiadczenia...
Sama mam pakiet int 500mb ale rozchodzi mi sie szybko bo duzo korzystam niestety...
Ale ten pakiet jest o tyle " bezpieczny", ze jak sie skonczy to nie leci poza abonamentem tylko zwalnia transfer - na pewno tak jest w taryfie do uslug ( os ind)
Ja właśnie w ogóle nie korzystam z netu, a mam do tego przystosowany telefon, na pewno go nie będę zmieniać przy zmianie umowy, więc liczę na to, że mi zaproponują np. jakiś darmowy pakiet internetowy, i np. więcej darmowych minut do wszystkich sieci...
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 stycznia 2012 11:28
Dziwią mnie opinie o słabym zasięgu play o_O
Odkąd przeszłam na tą sieć zasięg mam zawsze , nawet w takiej dziurze jak Gostar (moja stajnia) gdzie żeby złapać zasięg z oragne musiałam latać po całej stajni 😀 teraz gdziekolwiek nie będe zasięg zawsze jest prawie pełny !
Poza tym biorąc play dla firm  całkiem za darmo mam na stacjonarne i do innych osób w play. Oprócz tego za 40 zł abonament mam ponad 140 zł do wykorzystania , jest to baaardzo dużo jak na moje małe potrzeby .
Uwielbiam tego operatora *.* !
No to pewnie jakis pakiet zaszyty w taryfe najpredzej. Chcesz umowe bez tel na 12 lub 18 miesiecy lub na 18 ze zmiana of za 6 mies?

Ja play bym polecila ale kiedys...
Najgorsze sa niewykorzystane i nieprzechodzace minuty na kolejny miesiac 🙁
szepcik, w Play jak bierzesz abonament bez telefonu masz sporo wiecej minut w nizszym abonamencie, wszedzie teraz praktycznie masz co najmniej 250mb w cenie abonamentu.

Mnie sie teraz abonament konczyl, rozejrzalam sie po wszytskich innych sieciach - nikt nie daje tyle minut co play (orange ma duze paczki minut ale tylko do orange i na stacjonarne)
zostalam w play.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 stycznia 2012 11:40
A jak to jest z sms-ami w Play? czy to prawda, że minuty nie są wymienne na sms?
To ja chyba jednak zostanę w tym plusie  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się