strzemiona

Perlica, też je miałam, nie są amortyzujące. Nie wiem co tam ma "sprężynować" bo tam nie ma precież zadnych amortyzatorów, gum, a samo strzemię jest zrobione przeciez z aluminium, które nie ma przecież właściwości elastycznych.
dziękuję Wam bardzo za odpowiedź, poczytałam opinie i koniec końców zdecydowałam się rozciągnąć budżet - wzięłam Acavallo Opera 🙈
W tym miejscu muszę bardzo pochwalić Bergo - zamówiłam wczoraj o 14, a paczka rano była u mnie. Strzemiona są przerażająco wielkie, w przyszłym tygodniu będę testować i dam znać jak wrażenia 😀
creativelyhanna, - pozornie może tak, ale moja mikra stopa w rozmiarze 36 bardzo lubi ich stopkę, bo właśnie nie jest za szeroka 😁 a to mi się w niektórych strzemionach z szerokimi stopkami zdarzało, że miałam podparcie od pięty już w zasadzie 😂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 kwietnia 2024 21:04
Perlica, mam te strzemiona ALUPRO (kupiłam latem zeszłego roku) i nie ma w nich amortyzacji. Jednak jeździ mi się bardzo dobrze i nic mnie nie boli.
Constantia, dobra, to je chyba wezmę, bo stopki są widzę już na stanie, a w Bergo dobra cena. Poczekam czy na majówkę będzie jakiś kodzik i zamówię, no coś muszę.
Który sklep ma najlepszą współpracę z flex-onami? Potrzebuję domówić te magnetyczne wkładki, bo wczoraj zorientowałam się, że po ostatniej akcji gdzieś od jednego strzemienia odleciały mi te magnesy. Czy ktoś w ogóle będzie w stanie mi ściągnąć w takim kolorze, jaki chcę? Mam akurat strzemiona kolekcyjne i zapewne bedzie z tym problem, ale łudzę się, że może jest jakiś cień szans.
Moon   #kulistyzajebisty
30 kwietnia 2024 17:17
martrix, gnl ma dużo modeli na stanie, może oni…?
No właśnie nie mają takich jak bym chciała. Wypatrzyłam w koniku jakieś zielone. Zobaczymy jakie będą jak przyjdą.
Od biedy zamówię jakieś czarne albo szare standardowe, byle w oko nie raziły. Bo nie ukrywam że mój wewnętrzny pedantyzm cierpi z powodu tego braku :p
martrix, a pytałaś może Przemka w Pegazie?
martrix, Horse&Pony kojarzę, że ma wiele opcji plus konfigurator u nich obsługują.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 maja 2024 09:25
martrix, cavalloshop?
Zamówiłam w koniku już, bo akurat mieli zielone. Zobaczymy na ile zgrają się z moimi strzemionami.
Przepatrzyłam juz większość sklepów, ale tylko konik miał najbardziej podobne 🙂
Dzięki za odzew.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się