Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Zwierzaki do adopcji

poprzednia następna
Strony: 1 2 3 [4] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Zwierzaki do adopcji  (Przeczytany 280452 razy)
Dziewierz

Moje ogłoszenia
« #90 : Maj 10, 2019, 11:17:10 »
Odpowiedz cytując
emptyline  kwiatek
#link
Cień na śniegu

« #91 : Lipiec 01, 2019, 16:40:14 »
Odpowiedz cytując
Jakby ktoś szukał młodego, ogarniętego kocurka, to polecam:

https://m.olx.pl/oferta/kotek-CID103-IDAvIVH.html#position=1&page=1
#link
" Koń jest niebezpieczny z dwóch końców i niewygodny pośrodku"
Reyline

« #92 : Lipiec 09, 2019, 13:23:46 »
Odpowiedz cytując
Kociaki do adopcji. Mają około 4 tygodni, więc do nowych domów mogą powędrować najwcześniej za dwa tygodnie. Zdrowe, odrobaczone. Stacjonują w Opolu i polecają się do adopcji uśmiech

Kocurek:

Prawdopodobnie kocica:

Kocurek:

Kocica:

Kocica:

#link
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy"
devil

« #93 : Lipiec 11, 2019, 11:31:17 »
Odpowiedz cytując
Reyline nie rób krzywdy kotom i problemów przyszłym właścicielom.
Do 12 tygodnia życia kot intensywnie się rozwija i aby nie miał w przyszłości problemów (np. behawioralnych), powinien spędzić ten czas z matką  kwiatek
#link
Reyline

« #94 : Lipiec 11, 2019, 12:12:15 »
Odpowiedz cytując
Reyline nie rób krzywdy kotom i problemów przyszłym właścicielom.
Do 12 tygodnia życia kot intensywnie się rozwija i aby nie miał w przyszłości problemów (np. behawioralnych), powinien spędzić ten czas z matką  kwiatek

No cóż, niestety nie mają takiej możliwości, mimo najszczerszych chęci. Kocica padła, a zastępcza się nie znalazła.
#link
devil

« #95 : Lipiec 11, 2019, 23:11:49 »
Odpowiedz cytując
Rozumiem, przykro mi smutek
Życzę im żeby jak najdłużej były w grupie i trzymam  kciuki za znalezienie dobrych domów.
#link
Reyline

« #96 : Lipiec 12, 2019, 08:51:29 »
Odpowiedz cytując
Rozumiem, przykro mi smutek
Życzę im żeby jak najdłużej były w grupie i trzymam  kciuki za znalezienie dobrych domów.

Kciuki się przydadzą, dziękuję uśmiech Teraz w natłoku małych kociaków takie "zwyklaczki" nie cieszą się dużym zainteresowaniem smutek
#link
zielona_stajnia

WWW Moje ogłoszenia
« #97 : Lipiec 17, 2019, 18:42:53 »
Odpowiedz cytując
Kotek imieniem Beton szuka domu. Chłopak ma ok 10 tygodni, wyciągnięty spod betonowych słupów. Był w kiepskiej kondycji, ale obecnie szalejący okaz zdrowia. Ogarnia kuwetę, bardzo kontaktowy, lgnie do ludzi, materializuje się niespodziewanie na dźwięk otwierania lodówki. Na tą chwilę odrobaczony, przed oddaniem zostanie zaszczepiony. Tu jego historia - przy okazji zapraszam do polubienia - działam w tym stowarzyszeniu
https://www.facebook.com/Barwickie-Stowarzyszenie-Ochrony-Zwierz%C4%85t-Zwierzoluby-704014470004255/

Lokalizacja zachodniopomorskie, Barwice, ale możemy zorganizować transport.
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #98 : Sierpień 09, 2019, 15:38:39 »
Odpowiedz cytując
Fundacja Zwierzęca Arkadia
ma mnóstwo kociaków do wydania w adopcje
 - małe, duże, czarne, bure, białe, wychodzące (jest aktualnie mega kocurek, ktory super czuje sie w klimatach stajennych), niewychodzące!

Potrzebujemy również domów tymczasowych!

« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2019, 15:40:38 wysłane przez desire » #link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
zielona_stajnia

WWW Moje ogłoszenia
« #99 : Sierpień 18, 2019, 22:31:33 »
Odpowiedz cytując
Może szuka ktoś psa?
Dwie radosne sunie do adopcji, młode, wysterylizowane. Razem lub osobno. Wielkości średniej, tak do kolana.
http://zwierzoluby.barwice.pl/komunikaty/wpis/dziewczyny-z-polnego-pola-i-tola,16
#link
dziewczynka

« #100 : Wrzesień 06, 2019, 08:08:16 »
Odpowiedz cytując
Szukamy domu dla 4,5 miesięcznej suczki (filmik poniżej) i oferujemy DARMOWE szkolenie wstępne.
JAKIE MA ZALETY:
- Lija jest zakochana w człowieku. Dzisiaj, choć widziałam ją po raz pierwszy, cieszyła się, jakby znała mnie od lat
- przepięknie się skupia i koncentruje
- uczy się dosłownie migiem! Podczas pierwszej sesji załapała zasady samokontroli!
- lubi jeść i super bawi się zabawkami.
JAKIE SĄ WYZWANIA:
- boi się psów, ale przy pracy ze spokojnym i socjalnym egzemplarzem można to wypracować
- obawiamy się, iż zgiełk miejski może u niej wzbudzić spory strach, więc najlepsze byłyby obrzeża miasta, osoba doświadczona, która umiejętnie wdroży ją w życie miejskie lub osoba która z dobrym szkoleniowcem ją tego nauczy.
JAKIEGO SZUKAMY CZŁOWIEKA:
Dotychczasowi właściciele nie mają wystarczająco dużo czasu, aby się nią zająć, dlatego szukamy człowieka:
- cierpliwego
- konsekwentnego
- takiego, który będzie w stanie zaspokoić jej potrzeby. Lija świetnie się sprawdzi jako sportowiec i jako pies do "zwykłego", ale aktywnego domu
- takiego, który pokocha ją nad życie i ze wzajemnością.
Suczka jest zaczipowana i ma za sobą szczepienia. Jest w trakcie wymiany zębów.
Obecnie przebywa w okolicy Oleśnicy.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.
Dodatkowo Joy for Dogs - Joanna Grabowska oferuje ZA DARMO trzy spotkania po 1,5h w ramach pomocy nowemu właścicielowi.
Numer telefonu do Asi: 664-975-875
Numer telefonu do mnie: 726-006-805.
Poniżej filmik, który nagrałyśmy dzisiaj. Przedstawia pracę suczki.
Proszę o udostępnianie. Dziękujemy.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2410020172616179&id=100008246584679&notif_id=1567716373578052&notif_t=video_processed

#link

Wojenka

on the desert you can't remember your name

WWW Moje ogłoszenia
« #101 : Wrzesień 20, 2019, 19:15:14 »
Odpowiedz cytując
Dwa starsze kundelki szukają domu. Samce,wykastrowane. Bardzo spokojne i przyjazne.
Po śmierci właściciela w styczniu, zostały same na działce. Są pod opieką TOZ, codziennie ktoś do nich przyjeżdża,karmi, pogłaszcze, ale zima może być dla nich ciężka.
Pieski raczej do domu z ogródkiem (całe życie mieszkały na wsi, spędzały dzień na dworzu, a w nocy były w mieszkaniu).

#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #102 : Wrzesień 30, 2019, 17:32:04 »
Odpowiedz cytując
Do oddania dwa kociaki, podrzucone do stajni wyścigowej.
Zabawowe, na oko zdrowe, płci nieznanej. Nie boją się człowieka, acz nie pędzą do niego. Jest stanowczo za późno na kociaki w stajni, jest im chłodno, są za małe na spędzenie w stajni zimy, w przeciwieństwie do reszty ich kotów. Nie szuka ktoś dwupaku?

Zdjęcia i film

Jeszcze jeden filmik
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2019, 20:20:16 wysłane przez Sivrite » #link
Alten

« #103 : Październik 05, 2019, 09:51:30 »
Odpowiedz cytując
Szukam suczki w typie pinczera miniaturowego (bądź podobny mały pies) - moja ciocia miała takie od zawsze, wczoraj umarła jej suczka smutek
Jest ze Szczecina, ale mogę pojechać pociągiem do innego miasta i jej go zawieźć jeśli będzie potrzeba.
Gwarantuję dobre warunki w domu, opieka weterynarza, oczywiście sterylizacja.

Już nieważne uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2019, 19:48:55 wysłane przez Alten » #link
Forta

« #104 : Październik 07, 2019, 22:56:30 »
Odpowiedz cytując
Do pilnej adopcji 13-tygodniowy, czarny kociak z białaczką (FeLV+). Nie jest to groźne dla ludzi ani psów, ale powinien być jedynym kocim domownikiem (chyba, że drugi kot z białaczką lub zaszczepiony).  Miziasty i przytulaśny. Jeśli nie znajdzie domu w ciągu kilku dni, zostanie uśpiony. Przebywa w Warszawie, ale mogę go zawieźć nawet na koniec świata smutny
#link
sanna

« #105 : Październik 11, 2019, 18:35:20 »
Odpowiedz cytując
Forta, wysłałam pw,
#link
Good girls go to Heaven, bad girls follow their cats...
Lanka_Cathar

Farewell to the King...

Moje ogłoszenia
« #106 : Październik 12, 2019, 18:04:32 »
Odpowiedz cytując
Przychodzę i ja. Z trudem, bo głupio mi i nie umiem prosić o pomoc. W opisie zbiórki zawarte jest chyba wszystko, co należało napisać. W dużym skrócie - zbieramy kasę na operację stajennej znajdy. Operację trudną, bo onkologiczną. Dużo kasy dołożyło już do leczenia miasto, drugie tyle my. Teraz przed nami duży jednorazowy wydatek - usunięcie gałki ocznej, wypatroszenie oczodołu i usunięcie węzła chłonnego. W dalszej kolejności usunięcie resztek zębów i kastracja. Oko i węzeł są priorytetowe, bo tam siedzi rak. Reszta zależy od chirurga, anestezjologa i przede wszystkim od pacjenta i jego reakcji na narkozę. Być może trzeba będzie rozbić to na kilka zabiegów w odstępie czasu. Jeśli ktoś chciałby dorzucić parę groszy do leczenia kota "nadgryzionego zębem czasu", jak ładnie określił go dr Marciński, to dziękuję w imieniu Szaraka i naszym.

https://pomagam.pl/szarak
#link
Szukaj mnie,
Cierpliwie dzień po dniu,
Staraj się podążać moim śladem.
Szukaj mnie, bo sama nie wiem już...
Bo nie wiem, kiedy sama się odnajdę.

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #107 : Październik 17, 2019, 10:06:09 »
Odpowiedz cytując
Trzebnica/Wisznia Mała/Wrocław i okolice

Młoda, ok 4 miesięczna, super przytulaśna kitku szuka domu.
Jest kotem bezdomnym i marzy mi się, aby przed zimą znalazla swoj kąt u kogos, zanim zostanie pozarta przez wioskowe psy.
Pomoge w transporcie.

#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
nokia6002

« #108 : Listopad 04, 2019, 06:01:43 »
Odpowiedz cytując
Dam dom.
Dla suni. Nie ważna jest rasa, aby był to szczeniak i do celowo nie więcej jak 5kg. Piesek do domu, nie na podwórko. Nie do bloku.
Pomorskie okolice Kwidzyna. Jeśli coś dalej, zawsze możemy coś z transportem pomyśleć.
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
ekhem

Moje ogłoszenia
« #109 : Listopad 15, 2019, 11:23:43 »
Odpowiedz cytując
nokia6002, Adopciaki i Malborkski Reks nic nie ma? ostatnio był przecież wysyp szczeniaków.
#link
Strony: 1 2 3 [4] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Zwierzaki do adopcji

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.