Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Kto/co mnie wkurza na co dzień?

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 643 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kto/co mnie wkurza na co dzień?  (Przeczytany 1719637 razy)
fin

«Start : Kwiecień 02, 2010, 07:15:47 »
Odpowiedz cytując
Mamy już "co mnie wkurza na re-volcie", "co mnie wkurza w jeździectwie" to czemu nie "co mnie wkurza na codzień"?

W domu, w szkole/pracy, na ulicy, wszędzie wink
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2012, 09:21:24 wysłane przez fin » #link

Tania

« #1 : Kwiecień 02, 2010, 07:22:56 »
Odpowiedz cytując
Fajny wątek.
Wkurza mnie lenistwo,głupota i chamstwo.
#link
arivle

Rudy to nie kolor, to styl życia!

« #2 : Kwiecień 02, 2010, 07:29:23 »
Odpowiedz cytując
Mnie też wkurza chamstwo. I postawa 'wszystkowiedząca' lub 'niedotyklana'.
Świetny pomysł na wątek.
#link
Smoka zabić trudno, acz starać się trzeba.

Bloguję włosowo-urodowo
Tania

« #3 : Kwiecień 02, 2010, 08:30:56 »
Odpowiedz cytując
Mnie jeszcze wkurzają ludzie,którzy dodają sobie to i owo.
Nie pytani wyliczają ile mają, ile umieją , gdzie byli .
Takie przechwalanie się -bez uzasadnienia.
Nie umiem się wtedy zachować właściwie bo wiem jaka jest prawda.
I jest mi takich ludzi żal- bo są niedowartościowani , zakompleksieni .
No to kiwam głową i udaję,że wierzę .
Ale potem widzę jak taka wyssana z palca historia żyje własnym życiem i jest przyjmowana za dobrą monetę .
I mnie to wkurza.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 10:48:10 wysłane przez Tania » #link
Mistral

« #4 : Kwiecień 02, 2010, 10:37:33 »
Odpowiedz cytując
Wnerwia mnie wieczny pesymizm i malkontenctwo wink
Niestety, występuje to w moim bardzo bliskim otoczeniu...
#link

Gość

« #5 : Kwiecień 02, 2010, 10:44:52 »
Odpowiedz cytując
Wnerwia mnie to, że zaczynam pracę od 1 maja, a chciałabym wcześniej  cool
#link
Averis

Czarny charakter

« #6 : Kwiecień 02, 2010, 11:36:22 »
Odpowiedz cytując
Ludzie, którzy w autobusie siadają po stronie wewnętrznej, gdy są 2 miejsca wolne. I sa oburzeni, gdy ktoś chce usiąść pod oknem.
#link
‎'Czarny mój rumak jak burzliwa chmura,
Gwiazda na czole jego jak jutrzenka błyska,
Na wolę wiatrów puścił strusiej grzywy pióra,
A nóg białych polotem błyskawice ciska.'

przesadnik.pl blog o podróżach z kobiecej perspektywy
Lena

« #7 : Kwiecień 02, 2010, 11:53:31 »
Odpowiedz cytując
Wkurza mnie brak kultury osobistej, hałaśliwość, wieczne narzekanie i brak uśmiechu. Takie rzeczy rażą, szczególnie bezpośrednio po powrocie z wakacji wink
#link
rewir

« #8 : Kwiecień 02, 2010, 12:04:21 »
Odpowiedz cytując
Wkurza mnie brak kultury osobistej, hałaśliwość, wieczne narzekanie i brak uśmiechu. Takie rzeczy rażą, szczególnie bezpośrednio po powrocie z wakacji wink
ooo, dokładnie! to przykre, ciekawe kiedy, jako Polacy, wyewoluujemy i dorównamy kulturą innym krajom.
#link
Lena

« #9 : Kwiecień 02, 2010, 12:31:08 »
Odpowiedz cytując
Myślę, że jeszcze długo nam to zajmie. Ale skoro teraz coraz więcej ludzi podróżuje, może przywiozą trochę radości życia do naszego kraju.
#link
ciska

magia :)

« #10 : Kwiecień 02, 2010, 12:33:59 »
Odpowiedz cytując
Mnie wkurza chamstwo , brak kultury osobistej , brak higieny u ludzi spotykanych najczęściej w komunikacji miejskiej ale nie tylko .
Denerwują mnie opryskliwe sprzedawczynie w sklepach .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 12:40:32 wysłane przez ciska » #link
jedno serce , jedno bicie ...
rewir

« #11 : Kwiecień 02, 2010, 12:36:49 »
Odpowiedz cytując
Lena, szczerze? Wróciłam z zagramanicy miesiąc temu. Na początku miałam wielkie pokłady entuzjazmu w sobie, chodziłam jak nakręcona i nie przejmowałam się tą zgryźliwością, próbowałam cieszyć się wszystkim naokoło. Niestety, długo tak nie potrafiłam. Teraz mogę się tylko wkurzać..
#link
tulipan

« #12 : Kwiecień 02, 2010, 12:39:33 »
Odpowiedz cytując
Denerwują mnie Panie sprzedające, które potrafią doskonale odwieźć klienta od zakupów  :S
#link
Scottie

Cicha obserwatorka

« #13 : Kwiecień 02, 2010, 13:43:20 »
Odpowiedz cytując
Ludzie, którzy w autobusie siadają po stronie wewnętrznej, gdy są 2 miejsca wolne. I sa oburzeni, gdy ktoś chce usiąść pod oknem.

Dodam jeszcze: ludzie, którzy na schodach ruchomych stoją po lewej, zamiast po prawej stronie. Blokują przejście.
#link

ikarina

« #14 : Kwiecień 02, 2010, 17:15:08 »
Odpowiedz cytując
Mnie wkurzają:
ludzie negatywni, powtarzający, że nic nigdy się nie uda,
ludzie, którzy nie potrafią o innych powiedziec niczego dobrego
ludzie, którzy oceniają innych po tym co i ile mają, jakie szkoły o kursy skończyli, zamiast to, co sobą na prawdę reprezentują
"buraki w skarpetkach noszonych do sandałów", nie umiejących się dostosowac do kultury otoczenia

a z takich mniej poważnych, to to, że nie można kupic spodni z normalną długością nogawek - zawsze są za długie
#link
Mad kobieta z pistoletu .... Nie jest dobrym pomysłem
Ikarina, Ty bobrze!  wysmiewa
Alabamka

« #15 : Kwiecień 02, 2010, 17:30:33 »
Odpowiedz cytując
Mnie wkurzają:
ludzie negatywni, powtarzający, że nic nigdy się nie uda,
  Ja cię denerwuje?  icon_rolleyes
A mnie denerwuje to, że do 18 roku życia jest się w całości podporządkowanym rodzicom  zemdlal
To, że tak łatwo jest przytyć a tak trudno schudnąć  hihi
A z ludzi to najbardziej denerwują mnie ci co udają kogoś kim nie są  zemdlal
#link
ikarina

« #16 : Kwiecień 02, 2010, 17:35:37 »
Odpowiedz cytując
Alabamka, my to trzymamy sztamę, mamy podobny problem  emota200609316
jeżeli ktoś jest w trudnej sytuacji, to rozumiem, ale, jeżeli ktoś ma wszystko podane, jak na tacy i jeszcze marudzi, że nic nigdy z niczego nie będzie, to mnie szlag trafia

Acha, jeszcze mnie wkurza to, że to co najsmaczniejsze jest najbardziej tuczące  zemdlal
#link
Mad kobieta z pistoletu .... Nie jest dobrym pomysłem
Ikarina, Ty bobrze!  wysmiewa
wistra

« #17 : Kwiecień 02, 2010, 22:41:22 »
Odpowiedz cytując
Wkurza mnie moja ciotka z córką.
Mają psa w typie goldenki i twardo będą rozmnażać!
Pokazałam filmik, tematy na forach, pogadałam. i NIC! NIC to nie dało.
Nie dało nawet to, że ja też byłam taka "mądra" i musiałam ratować sukę, bo tak się kończą zabawy w pseudohodowcę z psem NN!  marze marze marze
#link
agniecha930

« #18 : Kwiecień 02, 2010, 22:49:11 »
Odpowiedz cytując
A mnie wkurzają ludzie, którzy mają wszystko podane, jak na tacy i jeszcze marudzą.. ehh
I wkurza mnie to, że ostatnio kompletnie się nie mogę zabrać do nauki. Chyba nigdy jeszcze nie miałam takiego lenia :S
#link
wendetta

« #19 : Kwiecień 02, 2010, 22:56:11 »
Odpowiedz cytując
O jezu, wkurza mnie zbyt wiele rzeczy... icon_rolleyes
Wkurzają mnie ludzie sunący w tempie 2 m/h blokujący przejście innym, ludzie drący się przez telefon w miejscach publicznych (szczególnie w komunikacji miejskiej), namiętne pary całujące się z efektami dźwiękowymi w zatłoczonym autobusie, staruszki zaczepiające mnie i opowiadające o swoich chorobach żył itp... A tak życiowo to wkurzają mnie ludzie "rozlaźli", bez iskry, mówiący powoli, niezdecydowani, a dodatkowo niesłowni i niepunktualni.
Na dzisiaj tyle, stara dewota idzie spać.
#link
Chess

« #20 : Kwiecień 02, 2010, 23:00:10 »
Odpowiedz cytując
Wkurza mnie ciągłe powtarzanie "uśmiechnij się"
Jak jestem w dobrym nastroju to się uśmiecham, jak w złym albo neutralnym, to nie. A niektórzy nie potrafią tego zrozumieć  icon_rolleyes
#link
marysia550

Moje ogłoszenia
« #21 : Kwiecień 02, 2010, 23:02:08 »
Odpowiedz cytując
Mnie wkurzają:
(...)
a z takich mniej poważnych, to to, że nie można kupic spodni z normalną długością nogawek - zawsze są za długie
ze wszystkie sa za krótkie

ze doba nie ma 30 godzin przynajmniej

ze w kinie filmy dla dzieci sa puszczane o 9.30 kiedy te dzieci sa w przedszkolu/szkole, a normalni ludzie pracuja

ze Panie w przedszkolu maja focha, jak dziecko przyprowadzam, wtedy kiedy mam wolne (a nie mam, bo jadę do koni)

wkurza mnie moja kierowniczka ze swoimi pogladami politycznymi i religijnymi i zywnosciowymi, bo nie ma z nia zadnej dyskusji
#link
Nasturcja-Renata

Moi trzej mężczyźni :)

« #22 : Kwiecień 02, 2010, 23:07:50 »
Odpowiedz cytując
Mnie wkurzają:
"buraki w skarpetkach noszonych do sandałów", nie umiejących się dostosować do kultury otoczenia

ikarina  respect mnie dokładnie to samo wkurza  icon_rolleyes
a oprócz tego:
* ludzie, którzy nie mówią poprawnie po polsku, np. chcom, som, włanczam, rok czasu, w miesiącu maju, przyszłem, wzielem itp itd  am
* chamstwo, wulgarność
* to, że ludzie nie umieją mówić dziękuję, przepraszam, dzień dobry...

i zapewne dużo rzeczy mnie jeszcze denerwuje, ale teraz nie pamiętam  wink (może i lepiej)
#link

ŻADONKA 01/07/1997-28/11/2009
Averis

Czarny charakter

« #23 : Kwiecień 03, 2010, 07:41:03 »
Odpowiedz cytując
O- zapomniałam o moim absolutnym faworycie- odtwarzaniu muzyki z telefonu przez głośnik cool
#link
‎'Czarny mój rumak jak burzliwa chmura,
Gwiazda na czole jego jak jutrzenka błyska,
Na wolę wiatrów puścił strusiej grzywy pióra,
A nóg białych polotem błyskawice ciska.'

przesadnik.pl blog o podróżach z kobiecej perspektywy
Ollala:)

Moje ogłoszenia
« #24 : Kwiecień 03, 2010, 08:12:06 »
Odpowiedz cytując
A mnie wkurza,  jak ludzie uwielbiają pokazywać swoją wyższość nad innymi, niewiadomo na jakiej podstawie  zemdlal

I wkurza mnie, że w nowej stajni wszystko jest takie obce i nieprzyjazne  oczy2

I ciągle spóźniająca się komunikacja  marze
#link
smerfi

« #25 : Kwiecień 03, 2010, 08:22:54 »
Odpowiedz cytując
Jak jestem w dobrym nastroju to się uśmiecham, jak w złym albo neutralnym, to nie. A niektórzy nie potrafią tego zrozumieć  icon_rolleyes

Podpisuje sie pod tym.  cool
#link
WZK - Wschodnie Zadupie Konskie
buyaka

« #26 : Kwiecień 03, 2010, 08:59:19 »
Odpowiedz cytując
hej hej!
mamy piękną wiosnę, po co i na co tak psuć sobie nerwy

Zresztą, jak tak czytam i czytam, to wiele problemów tworzycie sobie sami.
Przykre, że widzicie tyle zła wokół SIEBIE, jakby każdy na Was czyhał icon_rolleyes nie dostrzegając przy tym problemów innych ludzi...

Wkurza Cię osoba blokująca schody RUCHOME? Nie ścigając się z nikim i tak w kilka sekund dotrzesz piętro wyżej...  icon_rolleyes Rozumiem, że w metrze ma to znaczenie, no ale centrum handlowym? no c'mon

Ludzie idący całą szerokością chodnika? słowo 'przepraszam', jak już ktoś wspominał, istnieje.

wkurza Cię staruszka obarczająca Cię swoimi problemami? Wyobraź sobie, że siedzi przez 15h sama w domu. Nie mając odezwać się do NIKOGO. Czy naprawdę masz aż tyle ważnych spraw na głowie, aby nie móc porozmawiać? Czy kiedykolwiek widziałaś, jak ogromnym i szczerym uśmiechem może obdarować Cię starszy człowiek, gdy tylko pomożesz mu wsiąść do autobusu? życzliwość nie boli.

#link
wendetta

« #27 : Kwiecień 03, 2010, 09:38:37 »
Odpowiedz cytując
Oj Buyaka, czuję, że pijesz do mnie wink Ale peace, nie mam zamiaru się tłumaczyć z tego, że coś mnie wkurza. Przepraszam, ale nie lubię i nie mam zamiaru polubić tematu chorób żył. Miło zagadujące babcie są w porządku, nawet mi o swojej młodości opowiadać mogą, proszę bardzo. Miejsca też chętnie ustąpię, do autobusu pomogę wejść. A i uwierz mi, że podstawowe słowa "dziękuję, przepraszam, proszę" znam cool
#link
Alabamka

« #28 : Kwiecień 03, 2010, 09:44:29 »
Odpowiedz cytując

Podpisuje sie pod tym.  cool

Ja też  :S Tylko, że mi jeszcze wmawiają, że jestem smutna a ja po prostu się nie uśmiecham tylko mam normalną minę. Słysze to kilka razy dziennie i to jest strasznie irytujące  zemdlal
#link
Żeglarz

« #29 : Kwiecień 03, 2010, 09:45:36 »
Odpowiedz cytując
Irytują mnie ludzie sunący żółwim tempem środkiem wąskiego chodnika, których nie ma jak wyminąć, a na słowo przepraszam (powiedziane głośno i wyraźnie) nie reagują. Jakoś mam ostatnio pecha do takich  zemdlal
Druga rzecz, to ludzie nie znający/ stosujący zasady, że najpierw skądś się wychodzi, a dopiero potem wchodzi. I nie jest to domena młodzieży...
#link
Strony: [1] 2 3 ... 643 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Kto/co mnie wkurza na co dzień?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 19 zapytaniami.