Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

poprzednia następna
Strony: 1 ... 201 202 [203] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury  (Przeczytany 1189327 razy)
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6060 : Sierpień 30, 2019, 09:12:58 »
Odpowiedz cytując
Też je lubie, acz idę teraz bardziej w sombre i beże wink tylko musze odhodować troszke uśmiech
#link
Mellsii22

« #6061 : Wrzesień 09, 2019, 20:07:05 »
Odpowiedz cytując
Bylam dzisiaj u fryzjera i zmajstrowalysmy cos takoego  hurra! to tyle w kwesti chwalenia sie  icon_razz

Jakie polecacie serum "na końcówki" bez parabenow ale z sls?
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #6062 : Wrzesień 12, 2019, 10:51:07 »
Odpowiedz cytując
Wow, ale pięknie!  love Gdyby nie to, że nie farbuję włosów, to aż bym pofarbowała na taki kolor  emoty327
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Gillian

four letter word

« #6063 : Wrzesień 25, 2019, 09:12:23 »
Odpowiedz cytując
Hej, pamiętacie jak pytałam o rozjaśniacz do włosów a Wy mi pisałyście żeby tego absolutnie nie robić?
No cóż  wysmiewa zemdlal

#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #6064 : Wrzesień 25, 2019, 18:50:28 »
Odpowiedz cytując
Pokaż się!  wink nie może być tak źle uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6065 : Wrzesień 25, 2019, 18:51:21 »
Odpowiedz cytując
Cożeś odrypawszy ciotka? duży uśmiech
#link
Gillian

four letter word

« #6066 : Wrzesień 27, 2019, 11:19:14 »
Odpowiedz cytując
No co, siedzę na zwolnieniu i wymyślam. Poszłam do Rossmana po pastę do zębów a wróciłam ze zmywaczem farb bo był na promocji. No tak sobie myślę, co może się wydarzyć, przecież tylko zdejmie mi kolor i wtedy sobie położę równy jakiś normalny. No i fajnie, po zmywaczu byłam w miarę jednolicie blado-ruda. Wtem zaświtała mi myśl, że przecież jakby to potraktować rozjaśniaczem...  kukunamuniu
Od myśli do czynu, ciach ciach. No cóż...  pardonsik za moją twarz, ale naprawdę jestem chora  hihi
Było tak:

Jest... :

Tragedia. Kurczak po chemioterapii to najłagodniejsze określenie, jakie przychodzi mi do głowy. W zależności od światła moje włosy są jaśniejsze lub ciemniejsze, natomiast ogólnie wygląda to żałośnie uśmiech dobrze chociaż, że włosy zniosły to w miarę spoko, poszły na noc w Kallosa Mango i żyją, nawet niewiele ich wypadło więcej niż przy codziennym myciu. No nic, yolo.  konik
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6067 : Wrzesień 27, 2019, 18:44:27 »
Odpowiedz cytując
Ciotka... albo do fryzjera, albo jedziesz farba ciemna, ale rowne to one nie beda.
Jak wyzdrowiejesz of kors uśmiech
#link
KaNie

« #6068 : Wrzesień 27, 2019, 19:03:23 »
Odpowiedz cytując
Giliann
Witam w klubie. Ja zrobiłam to samo. Mam kolor trochę lepszy bo kupiłam szampon fioletowy i jakieś fioletowe maski. Czekam jeszcze chwilę i wybieram się do fryzjera. Miałam ochotę sama sobie to poprawić ale się boje gorszego efektu wink
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
Gillian

four letter word

« #6069 : Wrzesień 27, 2019, 19:04:26 »
Odpowiedz cytując
Oczywiście, że położyłam ciemną. Oczywiście, że nie jest równo.  konik zemdlal wysmiewa

Ale już NIC nie dotykam!  hihi
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6070 : Wrzesień 27, 2019, 19:31:43 »
Odpowiedz cytując
No co was nawiedziło na miłość boska!  emoty327

#link
jolka

« #6071 : Wrzesień 28, 2019, 08:59:09 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny spokojnie, ja tak wyglądałam u fryzjera po dekoloryzacji. Następnym krokiem jest nałożenie farby ale... lepiej zróbcie to u porządnego fryzjera. Pozbawiłyście włosy pigmentu. No i potem trzeba o nie zadbać... niestety. Ten proces niszczy włos.
#link
Gillian

four letter word

« #6072 : Wrzesień 28, 2019, 09:07:51 »
Odpowiedz cytując
Nie wiedzieć czemu moje włosy gorzej się czują po ciemnej farbie niż po dekolorze i rozjaśniaczu, ale wybaczam im bo dużo przeszły uśmiech
Ja mam do fryzjerów duży uraz i staram się nie korzystać bo jak już idę to mam ogromny stres i napięcie. Ostatnia wizyta moja skończyła się tym, że wyszłam z krótkimi włosami i oczywiście nijak sobie z nimi nie poradziłam więc zanim nie odrosły to wyglądałam jak Hagrid. Teraz w sumie powinnam podciąć końcówki ale brrr... Na razie nie uśmiech
#link
Aniulka77

« #6073 : Listopad 20, 2019, 18:19:52 »
Odpowiedz cytując
Hej,

Pozwolę sobie zapytać, drogie kobitki – czy same farbujecie sobie włosy? Wydaję co miesiąc/półtora blisko 200 złotych na koloryzację, co dosyć mocno obciąża mój budżet domowy. Stąd też zastanawiam się czy można skutecznie i ładnie zrobić koloryzację w domu?

Zastanawiam się ile potrzeba praktyki, aby zrobić efekt sombre/ombre w domowym zaciszu, bo domyślam się zwykły kolor zrobię bez trudu.

Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo waham się czy warto akurat na tym oszczędzać :-).

Pozdrawiam
#link
Donia Aleksandra

« #6074 : Listopad 21, 2019, 11:49:58 »
Odpowiedz cytując
Muszę się pochwalić. Do tej pory  farbowałam ciepłe blondy, wczoraj poszalałam   i zdecydowałam się na chłodny kolor . A oto efekt

Chyba zostanę na dłużej przy tym odcieniu uśmiech
Aniulka77 , ja zawsze farbuje się u fryzjera. Nie mam odwagi sama wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2019, 11:51:39 wysłane przez Donia Aleksandra » #link
Rude, rude
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #6075 : Styczeń 15, 2020, 12:03:51 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, po ścięciu włosów chciałabym zacząć je trochę modelować, bo same z siebie nie wyglądają spoko. Najbardziej się sobie podobam w delikatnych falach, takich bardzo delikatnych. Czym najlepiej takie robić? Włosy myję rano, mam raczej mało czasu, żeby siebie ogarnąć. Myślałam o suszarko-lokówce, ale obstawiam, że to za dużo czasu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2020, 12:05:42 wysłane przez mils » #link
espana

« #6076 : Styczeń 15, 2020, 12:29:12 »
Odpowiedz cytując
mils ja mam włosy krótkie kręcone, w mokre wgniatam żel mrożący Joanna, potem suszę suszarką z dyfuzorem. Dyfuzor fajnie podnosi włosy od nasady, a "zgniatając" je nadaje pożądany skręt/falowanie.
#link
ekhem

Moje ogłoszenia
« #6077 : Luty 20, 2020, 10:44:03 »
Odpowiedz cytując
Znowu rośnie mi ciśnienie na to żeby się opitolić na krótko. Tak jakoś mam, wraca to do mnie falami.
Pomijając kwestie indywidualnego dopasowania, ktoś się kiedyś odważył zmienić z długich na jakieś pixie (krócej z tyłu, dłużej z przodu)?

Jak to się nosi? Dużo trzeba przy tym chodzić? Pewnie fryzjer częściej? Da się wyjść z domu prosto z łóźka czy trzeba układać codziennie? Ile czasu?
#link
czasem nadużywam przecinków.
__
Robaczek M.

i jej gniade szczęście:)

« #6078 : Maj 12, 2020, 22:08:54 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, udało mi się jakiś czas temu rozjaśnić włosy, z ciemnego brązu na blond (balejaż). Jestem bardzo zadowolona, włosy przeżyły to całkiem dobrze.
Problem pojawia się w obecnej sytuacji, odrosty nie dają mi spokoju. Mój kolor to taki ciemniejszy blond, reszta to jasny blond z odrobiną platyny. Czy jest szansa na poratowanie się w domu jakaś metodą rozjaśnienia tego odrostu?
Koleżanka mi doradziła żeby nałożyć farbe, blond ale nie ciepły tylko ten srebrny- najpierw na odrosty a później przeciągnąć na całości (robiłam to samo dziś mamie i wyszło bardzo ładnie ale mama miała jaśniejsze włosy i swoje i te rozjaśniane).
Myślicie że można zaryzykować czy szansa na powodzenie jest malutka? Do mojego fryzjera zapisy są już teraz mega długie, nie wiem czy wytrzymam do tego czasu, a sezon na czapki się już skończył uśmiech
Może macie jakiejś pomysły uśmiech
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
safie

« #6079 : Lipiec 02, 2020, 10:08:45 »
Odpowiedz cytując
Ja w czerwcu w końcu dostałam się do fryzjera i taki efekt.
Zaczęłam się zastanawiać nad prostownicą, żeby czasem uzyskać taką piękną taflę - myślałam o tej skręconej z remingtona, żeby przy okazji mieć opcję podkręcenia - ktoś używał? jakieś opinie? Na co zwrócić uwagę przy kupnie?
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Fokusowa

« #6080 : Lipiec 02, 2020, 11:15:37 »
Odpowiedz cytując
safie te fale to naturalne czy po jakimś warkoczu?
#link
safie

« #6081 : Lipiec 02, 2020, 11:42:26 »
Odpowiedz cytując
Po warkoczu.
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
aaga84

« #6082 : Lipiec 02, 2020, 12:30:03 »
Odpowiedz cytując
safie a o keratynowym prostowaniu nie myślałaś? uśmiech
Taki efekt bez prostowania codziennego
#link
safie

« #6083 : Lipiec 02, 2020, 14:57:00 »
Odpowiedz cytując
aaga84, jakoś na to nie wpadłam  wysmiewa poczytam. dzięki za podrzucenie pomysłu
#link
Fokusowa

« #6084 : Lipiec 02, 2020, 16:24:49 »
Odpowiedz cytując
safie może zainteresuj się świadomą pielęgnacją? Laski uzyskują taflę jak po prostownicy od zwykłego dbania o włosy świadomie.
Sama mam kręcone naturalnie włosy i miałam prostowanie keratynowe (miałam podobną długość do Twojej obecnej i miałam afro), ale trzeba mieć świadomość, że porządnie zrobiona keratyna bardzo zmienia włosy, moje już się same z siebie ledwo falują bez wspomagania  smutek
Do tego ja przy raczej średniej objętości miałam mega przyklap pierwsze tygodnie po keratynie i mocno od tego zaczęły mi się przetłuszczać włosy.
Ale efekt jeśli ktoś chce mieć proste jest idealny.
Moje na drugiej keratynie, ponad pół roku po pierwszym razie:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2020, 17:58:06 wysłane przez Fokusowa » #link
safie

« #6085 : Lipiec 02, 2020, 18:21:22 »
Odpowiedz cytując
, ale ja świadomie pielęgnuję włosy (zdjęcie przed to włosy, które rok nie były podcinane wink ) tylko moje są bardziej w stronę falowania - mogę z nich wydobyć skręt bardzo łatwo, natomiast proste same z siebie nie będą  smutek
#link
Fokusowa

« #6086 : Lipiec 03, 2020, 19:14:58 »
Odpowiedz cytując
Ahhh, dlatego pytałam o warkocza, myślałam, że naturalnie masz proste jak od góry  duży uśmiech Z perspektywy kręconych włosów keratyna jest spoko, ale przemyśl, czy Ci się nie zachce do fal wrócić (a włosów po keratynie nie zakręcisz na nic, bo momentalnie się wyprostują). Z kolei prostowanie codzienne... Nie chciałoby mi się  hihi
Swoją drogą - super, że ścięłaś tyle, dużo zdrowiej wyglądają teraz  kwiatek
#link
safie

« #6087 : Lipiec 04, 2020, 08:40:51 »
Odpowiedz cytując
Fokusowa, właśnie czy wyprostować czy zakręcić (teraz czasem kręcę na termoloki) chciałabym okazyjnie, bo na co dzień i tak związuję w warkocz, albo kucyka - stąd myśl o prostownicy uśmiech
#link
Miszka

« #6088 : Lipiec 08, 2020, 13:30:04 »
Odpowiedz cytując
czy jest jakaś lokówko-suszarka, która nie zwiększa objętości?  icon_rolleyes , bo jak czytam opisy to już zwątpiłam, a swoich włosów mam wystarczająco i zależy mi na ich wygładzeniu i opanowaniu
#link
Strony: 1 ... 201 202 [203] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.