Kącik Ujeżdżenia

keirashara, a ja nie mam pojęcia, bo na sportowca się nie szykuję. A instruktora robiłam jak jeszcze odznak nie było.
macri, że nie trzeba srebra do uprawnień III stopnia - ustaliliśmy stronę temu. Ale dzięki za n-te potwierdzenie info.
keirashara Prawdopodobnie my się z Panem Koniem wybierzemy  😀 w zeszłym roku byłam na regionalnych i mi się podobało, więc w tym roku też są w planie tym bardziej, że właśnie zrobili ogólnopolskie  🙂
Będą w tym roku jakieś ciekawe kliniki ujezdzeniowe oprócz Manolo? 😉
Fajny mini dokument:

.. w ogóle fajnie prowadzi ten koleś swój kanał (zajmuje się importem koni z  Europy do USA)
zajmuje się importem koni z  Europy do USA



Jest też niekiepskim zawodnikiem 😉
Jako że nie znalazłam wątku, może moderator nie utnie mi głowy za post tutaj  :kwiatek:
Kogo polecacie do treningów ujeżdżeniowych na Śląsku, dokładnie chodzi o Jastrzębie Zdrój.
Ciężko w tej okolicy o kogoś strikte ujeżdżeniowego kto by dojeżdżał do mnie regularnie. 
Sprawdź w wątku : Komu konia w trening
Jako że nie znalazłam wątku, może moderator nie utnie mi głowy za post tutaj  :kwiatek:
Kogo polecacie do treningów ujeżdżeniowych na Śląsku, dokładnie chodzi o Jastrzębie Zdrój.
Ciężko w tej okolicy o kogoś strikte ujeżdżeniowego kto by dojeżdżał do mnie regularnie. 


Aleksandra Szulc
Ola nie dojeżdża regularnie, chyba że jest przejazdem lub ma w jednym skupisku min. 5 osób, ale to i tak bardziej na zasadzie konsultacji niż regularnych treningów.
Niestety kontaktowałam się z nią i dojeżdża tylko do Bielska-Białej 🙂
P.Anna Piasecka udziela konsultacji raz w miesiącu . Wiem że jest w Arabce, u nas  wImielinie także była 3 razy , min. 3 osoby zebrały się wtedy.
[quote author=kotbury link=topic=11.msg2767008#msg2767008 date=1521212864]
zajmuje się importem koni z  Europy do USA



Jest też niekiepskim zawodnikiem 😉
[/quote]

Serio? Joseph Newcomb?... bo ja czasami jak patrzę, to sobie myślę, "albo jemu nie idzie", albo ja już tak na maxa nic nie kumam.

kotbury, haha, nieee, u mnie się otworzył Steffen Peters 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2018 09:45
Czy będzie można gdzieś oglądać relację z piątkowych konkursów na HPP? Na Świecie Koni ma być tylko w sobotę i niedzielę, a mi bardzo zależy na piątku 🙁
Pytanie o kwietniowe zawody w Łącku. W propozycjach regionalnych sa 2 rundy N, jedna n5,6,7 i druga bez programu dowolnego n4,d4,n5. Ale, nie cala pierwsza runda jest na zawodykonne - nie da sie zglosic na program dowolny przy zr (jest tylko zo). Ktos ogarnia temat? Nie wiem jeszcze ktora runde jade, zobacze jak szkap bedzie funkcjonowal, ale patrzac na zawodykonne nie jestem pewna czy obie rundy n z propozycji beda rozgrywane?
Mogę zapytać, ale widzi mi się, że na zawodykonne jest błąd, że zniknął konkurs 17 R. Każdego dani jest po 13 konkursów, a w niedzielę raptem 12? Musi być błąd.
Zapytaj jak możesz :-)
kotbury, haha, nieee, u mnie się otworzył Steffen Peters 😂

Bo tam jest Steven Peters ale nie on prowadiz ten kanał - ten filmik to wywiad z nim. A ja pisałam o kanale Youtube, który jest "konski" i b. fajny min. dlatego, żę pojawiają się na nim takie "ciasteczka" jak ten wywiad.
karolina_, jest błąd na zawodykonne. Ma być wg propozycji.
Dzieki halo, chociaż ja odpuscilam i jade te łatwiejsze nki - trochę nam pierwsza wiosenna ruja komplikuje przygotowania  😁
Może orientuje się w jaki sposób mam przesłać ubezpieczenie NNW do WZJ potrzebne do licencji. Ubezpieczenie wykupiłam dziś, ale nie mam pojęcia czy przyjdzie mi jakiś druczek na maila, czy mogę wysłać tylko potwierdzenie przelewu za ubezpieczenie?
powinnas dostac od razu wydaje mi sie maila od ubezpieczyciela? Jeżeli nie to spróbuj z tym potwierdzeniem przelewu, najwyżej Cie poproszą o więcej 😉
Ale sędziemu trzeba pokazać ubezpieczenie, czy to już zawiera licencja?
Zawsze zawierala, ale ostatni raz robilam to 3 lata temu.
Polisa NNW przychodzi na maila niemal natychmiastowo (pdf).
W takim razie chyba będę musiała zadzwonić do PZJ, bo wykupiłam wczoraj i jeszcze nie wysłali  🤔
Wigor - Sprawdz folder ze spamem, moze tam sie ukryla polisa
Nie ukryła się, dopiero po telefonie do brokera dostałam polisę. Radzili również założyć konto na ich stronie - wtedy wszystkie polisy będą w jednej zakładce.
Jacy trenerzy ujeżdżenia stacjonują w Warszawie i okolicach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się