Ostrzeżenia - dyskusja

Fizycznie nie działają ale jak tylko ruszą osoby pojawiające się na tej liście dostaną je od razu
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 grudnia 2008 18:25
Pierwszą osobą, która zasłużyła sobie niestety na 1 Ostrzeżenie jest użytkownik Mleczko - nagminne nieedytowanie postów (pomimo upomnień), pisanie nie na temat.
Ale nie róbmy z tego forum drugiego ŚK czy Karego... Będziecie wlepiać ostrzeżenia za orty? [uwaga - uogólnienie].  Na starej volcie olewało się osoby, które zakwalifikowałaś, opolanko, do ostrzeżenia i nie było problemów...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 grudnia 2008 22:19
rewir - to nie jest wątek do dyskusji o ostrzeżeniach, to raz.

Dwa - decyzja o wlepieniu ostrzeżenia dla tego użytkownika została podjęta przez 3 moderatorów, choć umieszczona przez mnie.

Czytając treści postów tego użytkownika zdecydowanie to popieram i jak tylko będzie funkcja ostrzeżeń, 1 pojawi się u Mleczka. A ostrzeżenia dostaje się, tak dla przypomnienia, za niestosowanie się do regulaminu. Nieedytowanie postów (nagminne) i ignorowane przez użytkownika, jest wykroczeniem względem regulaminu i wedle regulaminu karane ostrzeżeniem.
Zrobcie cos z tym uzytkownikiem....... bo w koncu bedzie jakas bitwa. Przyznaje, ze sama biore udzial w malo tematycznej dyskusji, bo mnie juz zirytowala.
Nawet nie chodzi o tresc, bo to nie problem, ale o forme.
cieciorka   kocioł bałkański
05 grudnia 2008 22:55
w dodatku pisanie jakby się urwała z choinki jest wyjątkowo denerwujące, przyda się upomnienie 🙄
np tutaj...
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,45.30.html
Przyznaje, ze napisalam malo przyjemnie. Zreszta "mleczko" nie omieszkalo zglosic mojego posta do moderatora. 😉
Ale wypraszam sobie takie teksty juz w drugim watku.
Moze cos zacytuje??
haha uwielbiam szabelki ,moze byc rozmnażanie? moze razem poczytamy?
generalnie to nie prawda ale jajko madrzejsze od kury
O wylulkanych panienkach i niezdawaniu sobie sprawy z wlasnych czynow juz nie zacytuje, bo zostalo usuniete. 
Mleczko najnormalniej w świecie, w temacie o meszu, Nas obraził/a🙂
Ja juz nie zamierzam jej odpowiadac. Jak napisalam w innym watku. Myslalam, ze da sie wymienic uwagi, ale nie.... Znizac sie nie bede....

Na to ponizej bym najchetniej odpowiedziala, bo mnie az......
O prosze:
klami ty mnie bawisz od początku ,lubie czytac twoje posty są takie wywyższające
moze napisz jeszcze ze Sukces cukierki są niesmaczne dla koni i bezwartosciowe ale je chętnie zjadają lub sukces lucerna... sukces musli hahaha uwazam ze ty przepłacasz ale to twoja sprawa


piszesz ,,Wychodze z zalozenia, ze zwierze jakim jest kon kupuje w momencie jak stac mnie na zapewnienie mu wlasciwej opieki. ,, masz mi cos do zarzucenia ,cos sugerujesz ? moze za bardzo galopujesz ? nie badz za bardzo do przodu bo ci tyłu zabraknie .

jesli juz tak cie stac na swojego wylulkanego konia to moze zaopiekuj sie innymi -bezdomnymi opuszczonymi konmi  ,wiecej zrobisz niz tylko dla jednego .
"monisk pisze A dlaczego firma sukces ma tyle zainteresowania? Bo jest najtańsza! Pewne suplementy można zastąpić tańszymi,
nieprawda
a najtansze jest twoje myslenie "

A tu do mnie... błagam zróbcie w miarę możliwości coś z tym użytkownikiem bo ręce opadają...
Ja juz pozapisywalam tresc tych postow coby potem nie bylo.....
Spokojnie, myślę, że moderatorzy widzą, że ta osoba przekroczyła regulamin już niejednokrotnie....
Tak, tylko, ze teraz zadnego z modow nie ma na forum a mamy tu edycje.
Szkoda, bylo zabawnie. Dawno tu zadnej "opcykanej quoniarki" nie mielismy.
By by
Ostrzezenia działają 😉
 pisanie nie na temat i niechęć do edytowania postów


Sznurka, fioletowy się zrobił różowy. Znowu razi.
kpik   kpik bo kpi?
06 grudnia 2008 07:39
uu jak uzytkownicy dali na wstrzymanie ;] faktycznie zmienjiaja sie standardy forum :P
moona to nie jest różowy
to jest violet
a nie purple
różowy wyglada tak
w sumie w tym momencie chodzilo o to by napis nie był zielony bo ja dałam ostrzezenie a potem się juz kolor nie chciał edytować


dopisuję kolejne osoby - wynik akcji avatar, ostrzezenia trzydniowe
jeśli ktos w tym czasie nie zmieni avatara zakładam na 14 dni

jesli widzicie czego ja mogłam niezobaczyc nieprzepisowy avatar zapraszam by dopisywac tu
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,184.0.html

Amnestria
vill_18
Lov
mara
Angeel
ewciaa_
Petit
Lovely
Freddie
ar...?
Forta
Ramires
kenna
Kayra
Eni
Ascaia
Dworicka
madzia
kasia&figa
Karmelita
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 16:23
Klami ❗
ja absolutnie po twojej stronie! to ona pisze, jakby sie urwała z choinki, nie ty 🙂
i to jest do pupy.
choc mnie paluszki swedziały d dyskucji sie nie wlaczylam bo uznalam ze nie warto, pzdr

http://voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=5380
avatar niby za duzy, ale z tego co zauwazylam rozciaga tylko jeden post a nie cala strone, patrz tu: http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,63.30.html
cieciorka, dzieki. Wiem, ze bylas po mojej stronie.  😀
Ja niestety sie nie opanowalam.... i wzielamw  tym udzial.
Ja też do opanowanych nie należę... mimo tego, bardzo się starałam  👀
busch   Mad god's blessing.
07 grudnia 2008 00:12
ja tylko mam taką nieśmiałą prośbę do admina (nie, nie o darmowe ostrzeżenie  🤔wirek:  ) o  1. polskie napisy przy kółeczkach z ostrzeżeniami (lubię język polski  😡  ) i żeby to żółte kółeczko stało się pomarańczowe albo coś takiego bo jak na razie rozmazuje się na tym jasnym tle forum
nawiązując do wypowiedzi Opolanki:

Z resztą chyba nie wiesz, jaki tu jest system ostrzeżeń:
1. ostrzeżenia "zwykłe"
2. wypowiedzi moderowane
3. ban

Nie jest łatwo bana dostać uśmiech


co to są wypowiedzi moderowane?
i czy jakiś roboczy regulamin powstaje? wiemy już, że ostrzeżenie można dostać za trollowanie, za niewymiarowy awatar (na 3 dni, 14 przy braku reakcji).
za coś jeszcze?
a tego bana, którego trudno dostać, ale się da?
Teodora z tego co mi wiadomo, to wypowiedzi moderowane, oznaczają, że są pod stałą obserwacją🙂
aha. nie spotkałam się z tym określeniem - taki użytkownik pod specjalnym nadzorem?

BTW myślałam, że całe forum jest pod stałą obserwacją ;-) choć ono rośnie, więc rozumiem opóźnienia i ustalanie priorytetów
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
08 grudnia 2008 21:03
cze ziomale, zaie dostaje WARNED,  i jak stac sie full member z newbie? nie moge nigdzie tego znalezc 🙁
musisz miec duuuzo postow zeby sie zmienilo na full.
a jak chcesz ostrzezenie to napisz komus ze przegina pale 🥂
Pursat   Абсолют чистой крови
08 grudnia 2008 21:16
dopisuję kolejne osoby - wynik akcji avatar, ostrzezenia trzydniowe
jeśli ktos w tym czasie nie zmieni avatara zakładam na 14 dni

jesli widzicie czego ja mogłam niezobaczyc nieprzepisowy avatar zapraszam by dopisywac tu
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,184.0.html

Amnestria
vill_18
Lov
mara
Angeel
ewciaa_
Petit
Lovely
Freddie
ar...?
Forta
Ramires
kenna
Kayra
Eni
Ascaia
Dworicka
madzia
kasia&figa
Karmelita

Dyra - avatar 129x89
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
08 grudnia 2008 21:18
zen, bardzo Ci dziekuje za merytoryczną odpowiedż i chciałm ci powiedziec, ze TY to naprawde przeginasz pałorkę. hehehehe  🤣 Zawsze i na pewno Ci sie należało.  🤬
A gdzie jest regulamin tego forum?
a czy ja mowie ze sie nie nalezalo? 😉

wlasnie, ile czasu jest sie z ta nominacja?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się