Bryczesy

Ostatnio byly obnizki o 25 % w equi-shopie dzieki nim zaopatrzylam sie w jeansowe pikeury  😅
a powiedzcie mi, czy leje da się jakoś... rozchodzić? 🤣 bo zawsze jeździłam w bryczesach z lejami kolanowymi, a niedawno kupiłam z pełnymi i póki co, bardzo dziwnie się w nich czuję... 😁
zależy jakie to są leje..
🙂 a ja dziśiaj byłam na zakupach i podrodze mijałam bardzo ładny sklepik :P mianowicie lumpeks !  😡 jak wesżłam to  😲 jakies 20 par bryczesów więc zaraz się rzuciałam i wybrałam dla siebie ... 😀  Kupiłam 3 pary dla siebie i jedne dla kumpelki ! i to wszytskie pikeur  😀 więc jestem zadowolona z zakupów  😅 i to wszytskie z pełnymi lejami  i nie zniszczone !
Weerka łaa ! wstaw fotki..  😅  !!
🙂 a ja dziśiaj byłam na zakupach i podrodze mijałam bardzo ładny sklepik :P mianowicie lumpeks !  😡 jak wesżłam to  😲 jakies 20 par bryczesów


GDZIIIIEEE???? bo ja jeszcze w Poznaniu żadnego lumpka z bryczesami nie wyczaiłam! pisz bez obaw, na pewno mamy różne rozmiary 😉
Ja też, ja też! Mam zupełnie inny od Was rozmiar na bank!
Weerka gadaj dzie  :kwiatek:
A ja znalazłam coś takiego 😜 i  wymiękłam...
ekonomiczna wersja pełnego leja  😜
tylko jakoś to nie wygląda... w kazdym razie ja bym się nie skusiła 😉
czekam na kyrony, miały przyjść w tym tygodniu, ale jakoś im się do mnie nie spieszy :]
oby były warte czekania!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 stycznia 2009 14:13
Może nie wyglądają jakoś super szałowo, ale mogą być wygodne.

figaro
Napisz coś więcej...
ehh jakoś te łaty na tyłku wyglądają dla mnie śmiesznie :/
Sklepik w okolicach Minikowa ! Koło Kinepolis i firmy kulczyka  ❗  ❗
Weerka dzięki  :kwiatek: daleko, ale może będzie okazja podjechać, to poszukam - a nuż... ;-)
Tu jest adres.Można też wpisać w wyszukiwarkę Fits breetches
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.fitsriding.com/breechdesign.htm&sa=X&oi=translate&resnum=2&c
A mnie się tam bardzo podobają 😀 Już kombinuje jak je zakupić. Na pewno są super wygodne -a po za tym  mają też inne super walory (czytaj na stronie).Cena też nie jakaś kosmiczna 😀
ekhem daj znać jak dostaniesz Kyrony-też chcę kupić tylko się nie mogę zdecydować które (różnią się składem np. materiału,no i nie wiem jak u nich z rozmiarówką ?
Jak dla mnie super 😜
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 stycznia 2009 18:30
Cena jak za Pikeury z górnej półki, jak dla mnie ponad 700 zł za bryczesy to jednak sporo  🙄
Dla mnie też 😀 Ale jak się mocno na coś uprę... I tak jakoś ani Eurostary  ani Pikeury z pełnym lejem na mnie wrażenia nie robią- jakieś takie mało wygodne są. RTS-y mają elastyczny lej-ale za mocno jak na mój gust trzymają  się siodła.Najwygodniej mi się jeżdzi w bryczesach z lejem kolanowym.Nie wiem jeszcze jak z materiałami (chyba bawełna+elastan -ale to też zależy od ilości-proporcji składników,faktury materiału...)Bryczesy przede wszystkim muszą być wygodne a do tego jeśli naprawdę mają takie walory jak te Fits-y (patrz link)- no to marzenie 😍....
fuuuuj wyglądają jakby ktoś sobie deskę toaletową na tyłku odcisnął :-P Za taką cenę - never ;]
i sie swieca jak psu....:P
I tak je  kocham 😍
Scottie   Cicha obserwatorka
29 stycznia 2009 20:36
wygladaja troche jak gacie modelujace posladki 😉
fuuuuj wyglądają jakby ktoś sobie deskę toaletową na tyłku odcisnął :-P Za taką cenę - never ;]


dokładnie 🙂
Dla mnie wyglądają jakby ktoś na świeżo malowanym usiadł, koszmarkowe.
zaba   żółta żaba żarła żur
29 stycznia 2009 21:41
Chyba też bym w takich nie wyszła,wyglądają aseksualnie!  😁
Chyba też bym w takich nie wyszła,wyglądają aseksualnie!  😁

tak samo pomyslałam patrząc na te zdjęcia  😁 😁 
Scottie   Cicha obserwatorka
29 stycznia 2009 22:21
ale wiecie co wam powiem... bryczesy z pelnym lejem tez nie wygladaja zbyt zachecajaco (chociaz duuuuuzo lepiej, niz te od deski klozetowej 😉 )- jak mnie tata pierwszy raz zobaczyl w takich bryczesach to powiedzial, ze wygladam, jakbym usiadla na mokrym albo sie posikala  🤔 i koniec koncow nie kupil bryczesow 🙁

swoja droga to ja w ogole nie wygladam korzystnie w bryczesach 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
29 stycznia 2009 22:29
ale wiecie co wam powiem... bryczesy z pelnym lejem tez nie wygladaja zbyt zachecajaco (chociaz duuuuuzo lepiej, niz te od deski klozetowej 😉 )- jak mnie tata pierwszy raz zobaczyl w takich bryczesach to powiedzial, ze wygladam, jakbym usiadla na mokrym albo sie posikala  🤔 i koniec koncow nie kupil bryczesow 🙁



no co Ty???  😲 Jak dla mnie dupsko w pełnym leju jest mega sexy !!!  😀iabeł:
I wiem,że facetom też się podoba!!!  🏇
Scottie a mi się bardzo podobają z pełnym lejem jak i wygląd i w jeździe, chociaż kiedyś miałam takie z USG z takim tragiczym pełnym lejem, że majtki mi się zsuwały jak chodziłam  😁
a mam jedne bez lei, tzn mają leje kolanowe materiałowe i dodatkowo sa dwu-kolorowe więc wyglądają jak z pełnym, a nie widze różnicy jak jeźdzę w tych bez lei a jak z lejami kolanowymi  🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
30 stycznia 2009 13:21
zaba po pierwsze: trzeba jeszcze miec ladny tylek, ktory wyglada dobrze w normalnych spodniach 😉

martynkakoniki te bryczesy ze zdjecia sa super xD co to?


martynkakoniki te bryczesy ze zdjecia sa super xD co to?

kupiłam je we Włoszech, jeździlam po jeździeckich z nadzieją że kupie jakieś fajne z pełnym lejem, ale wszędzie były takie ''bez lejowe'' a te akurat były z jakiejś nowej kolekcji, i się zakochałam w nich  😜 😁  firma coś na Berg..  (dalej nie pamiętam, musiałabym sprawdzić a nie mam bryczesów a domu)  z takim materiałem z jakiego są zrobione jeszcze nigdy się nie spotkałam, noszą się superowo  🙂
wkleje jeszcze dwie fotki  🙂


Ja sobie ostatnio kupiłam CATAGO w granatową kratkę. Ponieważ są za obcisłe w pasie planują zakładke odwinąć. Ktoś miał z tymi zakładkami doświadczenie?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się