Bryczesy

Bardzo podobaja mi sie te 2 pary bnryczesow:
http://amigo-konie.pl/sklep/product_info.php?cPath=6_22&products_id=2828
http://amigo-konie.pl/sklep/product_info.php?cPath=6_22&products_id=1933
Ma je ktos?warto kupic? jak leza?Moze jakies fotki 😉 ?


Ta firma mówi sama za sibie. Kiedyś sie do tych brązowych przymierzałam ale cena niestety mnie trochę powaliła. A teraz gdy są troche tańsze rozmiar za duży ;/

Jak masz okazje to kupuj 🙂 ja mam moje eurostary 5 lat i wyglądają jak nowe. Kocham tę firme 😀😀
DoNiA aLekSaNdRa popieram poprzedniczkę. Jak masz okazję to kupuj 🙂 Jestem pewna, że będziesz zadowolona. Sama użytkuje Euro-stary i jestem nimi zachwycona.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 stycznia 2009 15:07
Podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny rękami i nogami 😉
Nie zamieniłabym moich ukochanych ES na żadne inne 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
10 stycznia 2009 15:44
Ja mam 2 pary Eurostarów:


Lubię je, ale moją miłością są moje Cavallo 😍
ekhem,  nie są grube, ale ja jeżdże w nich zimą też. Zakaładam na rajstopy i jest git.
Nie tak predko je kupie, najpierw musze dozbierac kase, ale jesli mowice ze warte ceny to napewno sobie takie sprawie 🙂
POMOCY!!! Potrzebuję opinii na temat Kyronów. Jak się noszą ? Jak u nich z rozmiarówką, trwałością  i w ogóle ???
Ja mam dwie pary Kyronow i bardzo je lubie, mam juz je dlugo i nic sie z nimi nie dzieje, jesli chodzi o rozmiarowke to moim zdaniem jest normalna 🙂
Ja ostatnio sobie zakupiłam Eurostary które niby maja taki specjalny materiał że zimą nie marzniesz a latem nie gotujesz sie w nich..

Pierwszy raz widze taki materiał. Jest gładki, grubszy i w dodatku przeplatany innym materiałem..
Dramka wiesz co to za model?
Dramka podeślij linka albo zrób zdjęcie, plis - bo brzmi ciekawie 😉 no i daj znać, jak się w nich jeździ!
Ostatni raz miałam je na sobie na początku zimy i nie zmarzłam. Latem jeszcze w nich nie jeździłam.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
22 stycznia 2009 21:52
A czy ktoś wie, która firma ma ma w ofercie sztruksowe jodhpury pełny lej???
Bo ja tak sobie szukam, szukam i ...nic 🙁.
Kiedyś pamiętam, Horka takie miała...
a co sadzicie na temat bryczesow usg?
Mam jedne. Nigdy więcej- trwałością to one nie grzeszą...
ms_konik, takie cuś widziałam tylko w sklepie dla-konia
O, coś takiego, ale nie wiem czy Ci o takie chodziło:
http://www.dlakonia.pl/sklep/page/product/product/779

faith, z tego co "macałam" w sklepie, to wydają się baaardzo fajne. Fajna jakość, większość bawełna, leje miękkie, super! Nie wiem jak się w nich jeździ i nie wiem jak tam z trwałością, bo jak na razie mnie na nówki sklepowe nie stać.😉

a, moment, zapomniałabym:
ktoś wie, gdzie można dostać takie cienkie bryczesy Kentucky? Upolowałam kiedyś w szmateksie, ale sprzedałam bo wtedy mój zadek był o wiele większy i do nich nie wlazłam. :/
ekhem,  ja bardzo lubie bryczesy Amigo model London. Mam dwie pary i jak będe kupować następne to też raczej te. Są naprawe łądne, ładnie się układają i jak na razie wcale się nie starły.

http://amigo.super.sklep.pl/sklep/product_info.php?cPath=6_22&products_id=2854


Ten model posiadam osobiscie i jestem bardzo zadowolona z nich zero zmechacenia czy wytarcia zamszu na kolanach ....na serio polecam używam rok czasu
Jakie są Wasze wrażenia na temat produktów firmy DeZtim ❓
Kto ma, miał, jakie wrażenie i wogóle?
Ja mam bryczesy DeZtim z lejem kolanowym. Kupowałam je jakieś 3 lata temu i do tej pory w nich jeżdżę, nie mają żadnych przetarć, dziur itp. Jedyne to mi się zmechaciły lekko pod kolanem od kiepskich czapsów i nie dawno dopiero musiałam w nich wymienić suwak 🙂 Bardzo je polecam 🙂
sanna,  dzięki! :kwiatek:
tylko, cholera, jedne są o rozmiar albo i dwa za duże... a drugie za małe. 😀 Chyba będę musiała czatować na tym allegro bo nigdzie indziej nie widziałam bryczów firmy kentucky.
Sankarita, są już kolejne, 38, ale sztruks, za to fajny kolor 🙂 : http://www.allegro.pl/item537619438_bryczesy_kentucky_z_pelnem_lejem.html
Przyczaj się na allegro, prędzej czy później upolujesz idealne 🙂


Ja mam teraz te:



Rozmiar na 170 cm. Pasuja super, wygladaja dobrze a tansze sa o 50 Euro  😍
[quote author=ms_konik link=topic=217.msg153990#msg153990 date=1232661154]
A czy ktoś wie, która firma ma ma w ofercie sztruksowe jodhpury pełny lej???
Bo ja tak sobie szukam, szukam i ...nic 🙁.
Kiedyś pamiętam, Horka takie miała...
[/quote]

jeśli ci bardzo zależy to możesz spróbować kupić spodnie na indywidualne zamówienie: wybierasz model, rodzaj materiału, kolor materiału i leja i zrobią ci jakie chcesz...ja tak zamawiałam z cavallo i pikeura ale może inne firmy też .... oczywiście czaka się dość długo ale jeśli komuś zależy to poczeka  😁
Anka Pikeury? W jakiej cenie są?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 stycznia 2009 21:48
Sankarita- o coś takiego mi chodzi, tylko ten kolor mi nie pasi 🙁.
Piglet- hmm, to pewnie droga impreza, więc chyba polowanie na allegro mi pozostaje.
Anka Pikeury? W jakiej cenie są?


91 Euro.  😀 Dla kobiet kosztuja 140-150.  😵
jak to? to one nie są damskie? 🤣
kucyk nie. Widac przeciez, ze dzieciece.  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się