Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

żaczkowa   gone with the wind
30 marca 2011 10:13
korastar, na co?  😲
Dava   kiss kiss bang bang
30 marca 2011 10:40
Oferta groupona http://www.groupon.pl/oferty/krakow/osrodekkonny-wlosan/310464

Orzeszkowa lekcje to na 100% będzie miała ale życia  😀iabeł:

Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
30 marca 2011 11:12
minęłyśmy sie Doma dziś w klubie, szłam w okularach i złotawej kurtce, Ty wychodziłaś a ja szłam do p Zosi załatwić składki 😀


aa 🙂 no to minęłyśmy się 🙂 właśnie leciałam na autobus i głowiłam się czy to znajoma twarz czy nie  😉ale że miałam 2 min do autobusu to musiałam się spieszyć..
Rexiu A co możesz powiedzieć o Niegardowie, jak tam Wam się podoba ?
O ile dobrze kojarzę, stałyście wcześniej w Kocmyrzowie - jak wrażenia 🙂 ?
Żaczkowa dziś w Starych Koniach na terenie KKJK o 18.30 będzie spotkanie organizacyjne Krakowskiej Grupy Dyskusyjnej dla koniarzy. Zajęcia są bezpłatne i organizowane dla wszystkich, bez względu na preferowany styl jazdy.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 marca 2011 12:45
[quote author=duunia link=topic=196.msg955525#msg955525 date=1301410977]
poważnie? bo to mają byc wielcze szportowe badania, takie nie na towarzyskie  🙁 chlip chlip


jak najbardziewj poważny lek med sport ze wszystimi możliwymi pieczęciami
[/quote]

a wystawi bez dowożenia mojej osoby do warszawy? 🙄 bo ja bardzo chętnie w takim razie  :kwiatek: 💃
Haha no właśnie jakieś hurtowe zamówienie można złożyc:P
A dzisiaj już zrozumiałam w czym problem tkwi  😅 Młodemu nie pasuje to , że wymagam od niego czegoś więcej na ląży niż stępa jak inne konie sobie stoją w boksach / są gdzie indziej  🤣 Już wiem , że będę z nim strasznie powoli robić , wypuszczać go wypuszczam ale ok 18.00 bo się jazdy kończą , będziemy próbować powoli , ogier i tak lepiej , po pierwsze podszedł do konio wiązu , stał spokojnie , a po drugie , jak szły za nim / obok niego klacze zero reakcji tylko żeby go czesać  🙂
żaczkowa   gone with the wind
30 marca 2011 20:24
Czardasz, pierwsze słyszę... Tyle, że określenie "w KKJK" nijak się ma do Starych Koni. 😉


Orzeszkowa lekcje to na 100% będzie miała ale życia  😀iabeł:




Z panem B.? Bankowo. Ale za to tych ze swoim ogrem może nie przeżyć 😁
Bardziej się boję że prędzej on sobie tam coś zrobi niż ja 😉
Żaczkowa dziś w Starych Koniach na terenie KKJK o 18.30 będzie spotkanie organizacyjne Krakowskiej Grupy Dyskusyjnej dla koniarzy. Zajęcia są bezpłatne i organizowane dla wszystkich, bez względu na preferowany styl jazdy.


mozesz napisac cos wiecej?  👀
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
31 marca 2011 12:35
Dava   kiss kiss bang bang
31 marca 2011 12:40
[quote author=Dava link=topic=196.msg956822#msg956822 date=1301478039]
Oferta groupona http://www.groupon.pl/oferty/krakow/osrodekkonny-wlosan/310464





Biedne konie...
[/quote]

Możesz rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem ?
Cariotka   płomienna pasja
31 marca 2011 15:41
Byłam na 1wszym spotkaniu naturalnej grupy dyskusyjnej i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, napewno przyjdę na następne, które odbędzie się 20 kwietnia o godz 18.30 w tym samym miejscu🙂
czyli to w sumie naturalne spotkania, czy ja taki pseduo-ujeżdżenio-rekreant też się nadam?  😁
Cariotka   płomienna pasja
31 marca 2011 15:54
Wszyscy się nadadzą, spotkania są z myślą o ludziach, którzy są rekreantami, ujeżdżeniowcami, westowcami, skoczkami albo poprostu przebywają z końmi, mając do nich naturalne podejście🙂 Na spotkaniach chcemy się podzielić swoimi doświadczeniami i omówić frapujące Nas problemy🙂
A kto był inicjatorem/ prowadzącym?
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
31 marca 2011 16:00






Możesz rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem ?


Przelicz prawie 800 godzin do odchodzenia w 3 miesiące przez 5 koni plus normalni, stali i przypadkowi ludzie którzy nie trafią tam przez grupon, duzo🙁
Cariotka   płomienna pasja
31 marca 2011 16:05
Dorcysia Organizatorem spotkania jest Katarzyna Jasińska.
[quote author=Dava link=topic=196.msg958520#msg958520 date=1301571631]






Możesz rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem ?


Przelicz prawie 800 godzin do odchodzenia w 3 miesiące przez 5 koni plus normalni, stali i przypadkowi ludzie którzy nie trafią tam przez grupon, duzo🙁
[/quote]


Jeśli te cyferki się zgadzają to daje 7 h dziennie dla 1 konia. Tak wiec albo się nie zgadzają albo Wlosan prowadza ludzie lekko mało normalni....
Dava   kiss kiss bang bang
31 marca 2011 19:28
[quote author=Luśka link=topic=196.msg959034#msg959034 date=1301594556]
[quote author=Dava link=topic=196.msg958520#msg958520 date=1301571631]






Możesz rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem ?


Przelicz prawie 800 godzin do odchodzenia w 3 miesiące przez 5 koni plus normalni, stali i przypadkowi ludzie którzy nie trafią tam przez grupon, duzo🙁
[/quote]


Jeśli te cyferki się zgadzają to daje 7 h dziennie dla 1 konia. Tak wiec albo się nie zgadzają albo Wlosan prowadza ludzie lekko mało normalni....
[/quote]

Zgadzam się z Wami. Na taką liczbę koni (chyba że jest inna) to lekka masakra  🤔
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
31 marca 2011 19:54
Cariotka a jaki jest koszt udziału w takim spotkaniu?
Nord,
zajęcia są bezpłatne 🙂 składka jest "co łaska na ciastka" do pogryzania w trakcie dyskusji 😉
Moze ja nie umiem obsługiwać kalkulatora ale przy 5koniach to wychodzi 1,7777h dziennie + stali bywalcy.
Spoko jakby było mniej ale 2h dziennie to jeszcze nie koniec swiata.
Tylko może być też tak, ze na takim grouponie sobie kupi karnecik jakis laik, i będzie chciał sobie jeździc tylko w weekndy, bo w tygodniu pracuje. I takich laików będzie trzydziestu. I tu już się robi problem.
Gagulec   Mistrz lokalny
31 marca 2011 20:06
[quote author=Dava link=topic=196.msg958520#msg958520 date=1301571631]






Możesz rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem ?


Przelicz prawie 800 godzin do odchodzenia w 3 miesiące przez 5 koni plus normalni, stali i przypadkowi ludzie którzy nie trafią tam przez grupon, duzo🙁
[/quote]

Stałych prawie nie ma...
Ratują sie jak mogą, szkoda, że kosztem koni 😕
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
31 marca 2011 20:12
Tylko może być też tak, ze na takim grouponie sobie kupi karnecik jakis laik, i będzie chciał sobie jeździc tylko w weekndy, bo w tygodniu pracuje.


To go najwyżej nie zapiszą, albo nie dopiszą innych🙂
Czardasz To super, fajnie że pojawiają się takie polysły, jeśli tylko są prowadzone z głową, bo niestety brakuje wśród jeźdźców zdecydowanie wiedzy o naturalnej pracy z końmi...I potem obserwuje się takie pseudo naturalne metody, które zdecydowanie bardziej szkodzą niż pomagają w pracy z koniem...
Można się jakoś zapisać, jest jakaś lista, czy kto się zjawi z ciastkami i może czymś jeszcze jest mile widziany😉?
miejmy nadzieję 🙂
Nord, przyjść może każdy bez względu na to, jak spędza czas z końmi 🙂 Kolejne spotkanie odbędzie się w "Starych Koniach" 20 kwietnia o 18.30 jak już Cariotka chyba wspominała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się