Oficerki

Komet są robione w dwóch wersjach: ujeżdżeniowej i wszechstronnej czy coś namieszałam?
a ja zamówiłam dzisiaj SUPREME HIGH RIDER Mountain Horse i jestem ich baaaaaaaardzo ciekawa  😎

Koniecznie pochwal się jak przyjdą🙂 Nie miałaś problemu z dobraniem rozmiary? bo ja jak patrzę na te tabelki rozmiarowe MH (oficerek i czapsow) to jakieś dziwne w stosunku do moich wymiarów mi się wydaja  i nie wiem cyz uda mi sie dobrac odpowiedni rozmiar.... jak nie za wysokie to za szerokie...(narazie czapsy zamawiam ale w przyszosci moze i oficerki a rozmiary podobne)
Magdzior problem miałam 😉 wziełam wersje optymalną. Będą na początku za wysokie, ale skóra ponoć mięciutka to osiądą. No zobaczymy  😀
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
22 listopada 2010 18:38
Kochani jaki sprawuja sie HIPCIE LAS VEGAS???
Wydaje mi się, że nie było tego pytania w tym wątku. Orientuje się ktoś może, czy w województwie kujawsko pomorskim( albo ewentualnie wielkopolskim) znajdę sklep, gdzie są sprzedawane oficerki firmy Konigs lub Petrie?   :kwiatek:
Dziękuję wszystkim za pomoc, chciałam się jeszcze zapytać przy okazji czy nikt nie wie, gdzie w okolicach Warszawy można zobaczyć oficerki Mountain Horse na żywo? Bo trochę się boję zamawiać w ciemno przez internet...
Karmelita zawsze można przymierzyć i odesłać 😉
Nie wiem czy to dobry temat, ale orientuje się może ktoś czy jest w Warszawie  szewc/rymarz który podejmie się wszycia suwaka w oficerki?
Gallien   Un poco di zucchero
26 listopada 2010 19:17
Ja mam Sergio Grasso Bergamo użytkowane codziennie od nieprzerwanie 2ch lat, jak dla mnie numero uno!



Oraz Konigs Komet wszechstronne, mają jakieś 5 lat, buty nie do zajechania!


Gallien wow! super wyglądaja Sergio Grasso! Komety też! 🙂 😍
Kojarzy ktoś może oficerki z lamówką? Bodajże czerwoną w czarnych butach. Jaka to może być firma?
może Sergio Grasso. Oni maja czasami różne bajery w butach..  😉
Wydaje mi się, że nie było tego pytania w tym wątku. Orientuje się ktoś może, czy w województwie kujawsko pomorskim( albo ewentualnie wielkopolskim) znajdę sklep, gdzie są sprzedawane oficerki firmy Konigs lub Petrie?   :kwiatek:


Też szukam Koenigów do pomacania w okolicach Poznania.
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
27 listopada 2010 18:59
Jupi  🏇
W koncu zamowione 🙂 Hipcie PARISY 🙂  😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 grudnia 2010 18:38
[quote author=ola_koniczynka link=topic=211.msg778858#msg778858 date=1290337854]
Czy zna ktoś TAKIE oficerki? Znalazłam zdjęcie w gazecie i nie mogę znaleść podobnych w sklepach...
Ktoś coś wie? Firma? Skleśp? Cokolwiek?  🤔
[/quote]
znalazłam przed chwilą dość podobne http://www.equiversum.pl/usg-usg-buty-ranger-p-1645.html 😉
Jestem załamana, zdążyłam się już zakochać w tych Mountain Horse'ach, a okazało się, że totalnie nie mieszczę się w żadną rozmiarówkę, bo mam za chudą łydkę w stosunku do długości stopy 🙁
Zatem znowu mam dylemat z którym się do Was zwracam: jakie oficerki oprócz Hippiki można zrobić na zamówienie? i jakie polecacie? Nie ukrywam, że chciałabym żeby były w jakiś sposób wyjątkowe, oczywiście poza wygodą i wytrzymałością 😉
Karmelita Sergio Grasso 🙂  www.equishop.pl
kujka   new better life mode: on
06 grudnia 2010 22:29
Karmelita, na zamowienie - to chodzi Ci o wymiary, czy o co? bo jesli o wymiary, to wiekszosc firm robiacych oficerki taka opcje ma - petrie, cavallo itd
moja paczka z oficerkami zaginęła po drodze do sklepu  😁 ponoć odnaleziona i ma jutro być u mnie 😜 no zobaczymy  😅
A ma ktoś może Parlanti? Bo nie ukrywam, że są cudne, zwaliły mnie z nóg, tylko zastanawiam się czy są warte takiej góry pieniędzy...
http://www.parlanti.com.pl
To najdrozsze oficerki dostepne na rynku, czy warte swojej ceny? hmm mialam takowe w reku, sam wyglad tych  butow mi sie nie podoba, jakosc pewnie dobra, ale czy tak naprawde to jak bardzo moga sie roznic jakoscia buty za 500e gdzie wiadomo ze to juz dobre buty od takich za 850? Co doszywaja zlote zamki? Ja mysle ze to jest kwestia snobizmu i marki tyle.
😅 a ja właśnie czekam na swoje Cavallo Junior Jump 😀
Czy ktoś z was może posiada takie oficerki : http://sklep.bergo.pl/oficerki-jezdzieckie-p-791.html ? Zastanawiam się czy ich niska cena nie będzie się równała z jakością skóry i wykonania.
Gillian   four letter word
09 grudnia 2010 09:44
znajoma kupiła takie i jeździła tylko na zawody - wcale nie tak często. Rozpadły się pod koniec sezonu 🙁
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
09 grudnia 2010 13:30
Moja przyjaciolka ma Parlanti z lakierowanym wykonczeniem i jest nimi absolutnie zachwycona 🙂
A ja zrobiłam sobie świąteczny prezent: kupiłam oficerki  😅



fantazja a co to za oficerki? 😎


skomplikowana sprawa z tymi supreme high rider. doszły i ogółem przecudne tylko że w bucie wszyto metke regular/regulr a do buta doczepiono long/narrow (czyli to co ja zamawiałam). ehh.. odsyłamy, zobaczymy  😵
paulut., jakaś włoska firma, Winner by Sartore
bardzo fajne są  😉
paulut., bardzo mi się spodobały, ciężko było dopasować rozmiar, kilka razy wymieniałam ale jest już ok. No i cena mnie skusiła. A że sztyblety i sztylpy rozwaliły mi się, więc długo się nie zastanawiałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się