Oficerki

O kurde, jaką ty masz długość łydki ?? 🤔zok:
epk no cóż, długośc tego oficerka to chyba 52 cm  🤣 a moja osobista noga jest troche krótsza  😀
wygląda imponująco 🙂
To niesprawiedliwe. Przy Tobie czuję się jak krótkonogi bazylek.
BaŚ  nie przejmuj sie, to ja tu jestem wybrykiem natury  😉
paulut przepiękne! Już wiem co kupie jak uda mi się wykończyć moje Sergio G.  😍
Czekam na zdjęcia na nodze, nie powiem - zazdroszcze tak długich kończyn.
dopięłam na bryczki  😀 mam nadzieje, że sie rozejdą bo ciasnawo ;p
będą zdjęcia będą  😉

jak z pudełka też sie zachwycałam  😀 są śliczne  😀
ja swoje mam 50 wysokości XD 
i już jutro będę je miała ! 😀  hyhyhy

a Te Twoje są śliczne 😀
udało mie sie zrobić jakieś tam zdjęcie na nodze 1 zdjecie to jeszcze raz tamto wcześniejsze jak coś. 🙂 :

a w 2 i 3 zdjęciu nie mogłam objąć calego oficera wiec mi góre ucięło  🙄  😀


za duze zdjęcia 🤦
Moon   #kulistyzajebisty
23 grudnia 2010 16:35
paulut. robiłaś na miarę, że takie wysokie i wąskie??
Piękne są!
paulut boskie są! to obecnie jedno z moich marzeń 😍 no i właśnie ciekawa jestem czy to tabelowy rozmiar czy robione na wymiar, a jeśli tak to tak z ciekawości jaką masz szerokośc łydki mierzoną a jaki obwód oficerek, bo będę zamawiała czapsy MH i zastanawiam się jaki rozmiar, choć tam inaczej to wygląda bo jest guma.
Sliczne to oficerki .. 💘
Ja zakupiłam własnie okazyjnie na all, za 140 zł oficerki takie klasyczne, ze sztywnej skóry (wole takie) i dziwo wreszcie mój rozmiar!
Tylko ze lewa łydke mam bardziej umiesnioną, i lewy za chiny ludowe nie chce nawet wejsc na noge  🙄
Rozbijał ktos z Was moze cholewki w oficerkach? Lepiej to zrobic samemu, po milimetrze, pianką i obserwowac efekty czy dac do szewca?
Boje sie ze szewc zrobi za duzo na raz, albo rozepcha u góry i beda odstawac....
cieciorka   kocioł bałkański
23 grudnia 2010 19:39
Evson, kup sprej specjalny do skóry i wkładaj nogę w pończoszanej skarpetce
Magdzior, Moon to jest tabelowey rozmiar. szerokość mojego to 35-38 cm. ja mam właśnie około 38 z bryczesami. W tych oficerkach też jest guma  😉 gdyby jej nie było bym sie nigdy nie dopięła  🤣

wstawiam jeszcze raz zdjęca, mam nadzieje, że już na tyle zmniejszyłam roziary, że bedzie dobrze  😉

nie, nie jest dobrze 🤦
max to 800x800 a nie ponad 1000 ❗

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] rozmiar wstawianych zdjęć
Gillian   four letter word
23 grudnia 2010 20:53
paulut., 800x600!
cieciorka dzieki za odp. A nie orientujesz się czy po tej piance, w miejscu gdzie ją zastosuje zrobi się na stałe taka totalnie sflaczała skóra, czy po wyschnięciu but zachowa w miare kształt ? Pamietam jak kiedys smarowałam za ciasne sztylpy smarem do siodła to flak się zrobił az miło...
cieciorka   kocioł bałkański
24 grudnia 2010 11:48
Evson, nie wiem, myślę że dobry sprej, zastosowany wg instrukcji powinien dać dobry efekt. Żeby się nie odkształciło, może powinno schnąć na nodze.
Napisz np do let's go, ona kupowała takie spreje
http://www.prawidla.entro.pl/prawidla_do_butow_jezdzieckich-1-s.html

jako, że jestem na etapie poszukiwania prawideł chciałam spytać czy ktoś z Was korzystał może z usług tej firmy,a może po prostu się komuś przyda?
Ja jestem bardzo niezadowolona z parisów hippicy, okropnie wyglądają na mojej łydce która jest dosyc długa, a oni mi mierzyli ją 2 razy i tak uszyli za krótkie mym skromnym zdaniem (zwykłe skarpety jeździeckie są o wiele dłuższe!! mam niezgrabne nogi i długie uda dlatego chce miec dłuższą oficerkę, by optycznie zmienic wygląd) w dodatku strasznie się zagniają wszędzie kiedy jeżdżę 😤, same oceńcie;

Uważam, że musze kupic sobie nowe, do tych już siły nie mam, tylko teraz myślę jakie, może tattini ludzie w stajni mają i fajnie wyglądają, też wytrzymałe...
Dlaczego przyjełaś za krótkie oficerki?

Geronimoo Tattini są super. . .  swoje mam już 2 lata . . . ale czy robią je na zamówienie  ? 
Dramka - Właśnie dlaczego? chyba dlatego ze były to moje pierwsze i nie pomyślałam o tym że są za krótkie dopiero niedawno to zauważyłam, że są jakieś takie dziwne i beznadziejnie wyglądaj..  🤦

Agaleon - Trener spokojnie by mógł mi załatwic takie oficerki, sam mi je proponował, ale ja głupia wybrałam tamte parisy bo myślałam że będą ładniejsze, a właśnie trener ma tattini, a jeździ z 5 koni dziennie, a te skubane się dobrze trzymają mimo ze ma je już spory okres czasu  🤔

Ale waszym zdaniem za krótkie czy to ja mam mroczki przed oczami?
krótkie niestety. . . 
ja osobiście lubię oficerki mega długie! 🙂 świetnie wyglądają
Właśnie mnie też się podobają bardzo długie oficerki, a te mam wyjątkowo krótki 🤔 w dodatku jak pisałam mam okropnie długie uda i nie zgrabne nogi, a dłuższa oficerka optycznie by mi zmniejszyła uda...
Mi też się podobają długie ale moje są za długie  😡

Twoje zdecydowanie za krótkie.
hmmm  ja właśnie zamówiłam sobie oficerki  gdzie wysokość ma 50 cm a  moja łydka ma 48. . .  to chyba ote 2 cm opadną co  ?:P
Ja wziełam o 1 cm wyższe i mnie uwierają i nie opadły..

Dobrze że nie zasugerowałam sie opiniami na volcie i nie wziełam o 2 cm wyższe  😵
Zgadzam sie, że wyższe wyglądają b.ładnie  😉

mi opadły już troche, ale z racji mięciuchnej skórki nie uwierają mnie  🙂
Może to też zalezy od tego jak ktoś mierzy noge.
ooo czyli będę cierpiec :O:O 
to się wkopałam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się