Oficerki

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 listopada 2010 21:37
okwiat, oficerki oficerkami ale koń jak wygląda 😀
Ponia   Szefowa forever.
07 listopada 2010 21:51
Belcia, Sarm Hippique.
http://www.sarmhippique.it/
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
08 listopada 2010 01:03
Czemu negatywnie kujka? wcale nie  😁 ani trochę, źle odebrałaś posta. To że są niewygodne to normalne, nie słyszałam jeszcze żeby ktoś nałożył nowe oficerki i od razu czuł się rewelacyjnie. Absolutnie nie jestem nastawiona negatywnie! Ale zachwywać na razie nie mam się czym, bo jedynie wrzynają mi się w tym miejscu zaraz nad stopą z przodu  😁
Caroline- no właśnie ja słyszałam, że odpowiednio dopasowane na długość powinno się czuć pod kolanem i w trakcie ich "siadania" przestana ocierać pod kolanem + dopasują się długością idealnie. Ja tam ich wcale nie czuję...  😉
efka- ale że dobrze czy źle wygląda  👀 brzuch nam strasznie zwisa... ale to efekty uboczne wakacji  😁
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 listopada 2010 01:17
Czemu negatywnie kujka? wcale nie  😁 ani trochę, źle odebrałaś posta. (...) Absolutnie nie jestem nastawiona negatywnie!

acha! ani troszeczkę 🤣
- oficerki nie pocieły ci jeszcze nóg - i już się tym martwisz (bo powinny zrobic ci krwawe rany przecież :hihi🙂
- na pochwałę efki reagujesz entuzjastycznym samobiczowaniem 🤣
efka- ale że dobrze czy źle wygląda  👀 brzuch nam strasznie zwisa...


dziecko... oficerki nie musza ci pochlastać nóg zeby były dobre. efka pozytywnie wypowiedziala sie o koniu, bo rzeczywiscie dobrze na tych fotkach wygląda. a oficerki nie siada ci o pół metra. naprawdę nie bedzie tak źle jak prorokujesz 😎

serio-serio 😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
08 listopada 2010 06:39
oj ciiiiicho już :P
co do kucyka to na ten czas więcej słyszymy uwag negatywnych niż pozytywnych, więc nie zawsze jeszcze udaje mi się rozróżnić ironię od powagi. no i buty. ja naprawdę nie mam czarnych wizji  😁 nie wiem jak mam was przekonać. zresztą nie wiem po co miałabym przekonywać...  😁
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 listopada 2010 06:39
efka- ale że dobrze czy źle wygląda  👀 brzuch nam strasznie zwisa... ale to efekty uboczne wakacji  😁


Łomatko!!!  😵 no pewnie że DOBRZE  😂 👍
Ponia  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuję bardzo!!
To że są niewygodne to normalne, nie słyszałam jeszcze żeby ktoś nałożył nowe oficerki i od razu czuł się rewelacyjnie.


ja swoje kochałam od razu, jak się już dopięły to były wygodne i boskie! 😜
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
14 listopada 2010 16:11
Hej 🙂
Bardzo potrzebuje waszej pomocy 🙂 Poszukuje oficerek do 1000 zl. Mozecie mi cos polecic?
Polecamy przeczytać 50 wcześniejszych stron tego wątku.
BaŚ, 😁 dokładnie to samo chciałam napisać chwilę wcześniej, ale stwierdziłam że jestem ostatnio zbyt wredna  🍴
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
14 listopada 2010 20:04
Watek przegladam na bierzaco... Oficerek potrzebuje na zaraz 🙂 I nie wiem na jakie sie zdecygowac... Maja one mi sluzyc do codziennego tyrania 🙂
czy posiada ktoś może i podzieli się wrażeniami z użytkowania?  :kwiatek:
ujeżdżeniowe cavallo weltmeister?
A oficerki Cavallo? dokładniej chodzi mi o model junior jump. Ma/miał ktoś? Jak wrażenia?
cyntia, bardzo proszę w takim razie - ja Ci polecam oficerki Hippica Hanover. Około 850zł.
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
15 listopada 2010 07:14
Kenna dziekuje bardzo  :kwiatek:
Zastanawiam sie wlasnie nad Hipica i Tattini. Co sadzicie o tattini?
cyntia Tattini są super 🙂 mam już je ponad 2 lata  i dopiero teraz zamek mi nawala. . . 🙂😉 reszta trzyma się super 🙂 zrobię zdjęcia i pokaże Ci jak po tym czasie wyglądają 🙂 no i dodam jeszcze że jeźdźe w nich codziennie,nawet kilka razy pływały ze mną w jeziorze :P
episode chodzi Ci o te ? 🙂 bardzo miękka wkładka,wygodne 🙂 i świetnie wyglądają na nodze 🙂
Zakupiłam na moje bucie  😍
Dziewczyny, czy wiecie moze co to za model cavallo ?
cyntia tu masz zdjęcia 🙂


a taki  futerał  ja sobie kupiłam :P
Agaleon chyba o te. One mają jeszcze gdzieś wkładkę gumową w razie jakby obwód łydki się zwiększył? Jeśli tak, to te🙂
episode tak mają 🙂
Ooo 🙂 A jak z wytrzymałością? Zadowolona jesteś?
Moje oficerki mają prawie 5 lat. Używane normalnie pastowane zwykłym smarem do kopyt dość rzadko  😡
ale trzymają się nieźle.
A ja się pochwalę swoimi brązowymi no name 🙂 Koszt zakupu 8zł (lumpeks), do tego 20zł za zreperowanie obcasów i 60zł za wszycie zamków. Były na mnie za szerokie w łydce o jakieś 6cm  😲 Cudem i dzięki moim wybitnym zdolnościom do przekonywania udało mi się namówić jednego rymarza na wszycie zamków (pan Konieczny z Poznania nie chciał się podjąć - za dużo z tym roboty  🤔). Nie jestem w pełni zadowolona, bo zamki nie do końca idą w tym miejscu, w jakim miały, ale podobno inaczej się nie dało (chyba że z tyłu buta, czego nie chciałam). No i niestety zamki są do d.. bo nawet zapinając je (mam dużo luzu, bo tak chciałam - żeby mieściły się bryczesy i jeszcze podkolanówka na to) nie łapią oczek jeśli się nie zapina z zegarmistrzowską prezycją. Ale mniejsza o to, ja je bez problemu zdejmuję i zakładam bez rozpinania zamków, ważne żeby mi się na jeździe zamki nie rozwalały, to będzie sukces i będę happy 😀 Oto czekoladowe, lekko przecierane (taki najnowszy trend i stajl  😁  ) cuda za 88zł:


kenna - bez problemów wszyto Ci zamek?  to i ja może w swoich wstawie?
ale Ci się zakup udał😀😀
siwaaa, no przecież pisałam wyżej, że włąśnie z problemami mi wszytko zamek i jeszcze nie jest do końca tak, jak być powinno. Boję się, że ten zamek może nie dawać rady na jeździe, ale zobaczymy jutro...
wiem , już doczytałam :kwiatek: :kwiatek:,  też się boje że podczas jazdy się rozejdzie. na razie leża w pace i czekają....
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
17 listopada 2010 11:35
kenna boskie ja bym w nich chodzila na codzien do normalnych spodni 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 listopada 2010 12:45
kenna, są piękne 🙂 ja bym się tylko bała że zamek w tym miejscu będzie upijał w czasie jazdy...?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się