Top model-zostań modelką

Szczery, jak widać nie tylko ja uważam, że była LEPSZA od tej blondynki z muskularnymi, krótkimi nogami.  Może Polina będzie miała szansę popracować z kimś nad swoją równowagą i elastycznością? Nikt się nie urodził w szpilkach, poruszający się kocim ruchem po wybiegu. Ale jasne, że łatwo się ocenia zza monitora 😉 Co nie zmienia faktu, że codziennie na ulicy mijam kilkanaście dużo bardziej atrakcyjnych dziewczyn/kobiet niż te wszystkie dziewczyny z programu.
zen, ale dla mnie juz lepsze predyspozycje miała Ania, bo umiała przynajmniej chodzic, miała dobry wzrost, znala angielski, miala w miare ok fotki, a reszte mozna dopracowac...

Tutaj u poliny jest zbyt duzo barier, ale wiadomo, musiała wygrac, bo bedzie ja maz bic.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
01 grudnia 2010 22:16
Szczery, dobrze. Ja rozumiem modelka, miss - osoba oceniana właściwie tylko za wygląd. Ale czy my Polacy musimy zachowywać się jak ostatnie niedouczone chamy i nazywać naszą rodaczkę krokodylem, wieśniarą, krzywonogą,, itp, itd? Nikt nie jest idealny a niezadowolenie można wyrazić kulturalnie. Zastanawiam mnie czy to wychowanie czy kompleksy to powodują? Czyta się to koszmarnie! Potem się dziwicie, w tej stajni taka atmosfera itp, itd, a to wszystko rzutuje, jak wszystko tak oceniacie, to ja sobie tego nie wyobrażam...
Ja osobiście życzę jej jak najlepiej - niech dziewczyna swoje pięć minut wykorzysta.
Szczery, ale ja się przecież zgadzam, że Polina nie jest materiałem na modelkę. Top modelkę. I na zdjęciach przynajmniej widziałam w programie ładniejsze dziewczyny. Ale jeśli miałabym wybierać z tych dwóch- Polina i Ola, to niestety Polina wydaje mi się lepsza.
Szczery - Wiele dziewczyn chciało by być takim krokodylem, nie przesadzasz? Na zdjęciach wychodziła pięknie, w reklamach też dawała radę, resztę się nauczy. Również uważam że Ola miała za brzydkie łydki jako modelka, ale na zdjęciach wychodziła pięknie i na pewno nie raz jeszcze będziemy ją widzieć w prze różnych reklamach. Po tym programie, bankowo zostanie zasypana propozycjami  😉
Cariotka   płomienna pasja
01 grudnia 2010 22:25
pewnie teraz Polina zamiast męża damskiego boksera będzie miała gejo heja a'la Justin Biber plus 20 lat. Już sama nie wiem co gorsze?
Dziewczyna nie jest brzydka, ale nie nadaję się żeby wypuścić ją w świat🙂
Monny   bez odbioru .
01 grudnia 2010 22:29
Ludzie opanujcie się 😉
Skąd wiecie, że Paulina nie umie angielskiego?
Dostała kopa w dupe kilka miesięcy temu i na pewno już wzięła się ostro do roboty z językiem.
Jak się wam nie podoba to nikt Wam nie kazał oglądać.
wrotki, to nie jest konkurs pieknosci, tylko konkurs na top model, dla mnie kobieta ma miec w sobie cos wiecej niz tylko twarz podobna do krokodyla 😉
przecież to jest ten sam film, z tym że "top model"  to serial, a wybory miss to wersja kinowa...nagrody te same, późniejsze kariery te same.
Ja ogladalam, bo mialam nadzieje, ze Ania wygra.
Polina z cala pewnoscia juz  mowi plynnie po angielsku, pewnie po polsku rowniez, z takim potencjalem intelektualnym...
Cariotka   płomienna pasja
01 grudnia 2010 22:34
może już nawija po japońsku🙂 będzie mi brakowało Dżoanny Ka🙂
jak sie Wam podoba ta okladka ? Dla mnie to wstep to kariery na lamach playboy'a. Moze dlatego wybrali najglupsza o slodkiej buzi.
Cariotka   płomienna pasja
01 grudnia 2010 22:39
nie przesadzajmy🙂 wg mnie zdjęcie jest dobre. Do PB przydałby się jeszcze biust🙂
z tymi rekami na kroczu?? mnie sie to zdjecie nie podoba, jest zbyt wyuzdane.
Biust rzecz nabyta.... 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 grudnia 2010 22:41
Biust, ręce na kroczu, ale co ona ma z twarzą. Wygląda jakby ją niestety sparaliżowało.
Każdy ma swoje zdanie ,my nie oglądaliśmy od pierwszych odcinków ,dla nas Paulina najlepiej się prezentowała i tak obstawialiśmy jak cała POLSKA  😉

A że ktoś nie umie jakiegoś języka nie oznacza że za raz ma być skreślony


żabeczka17 jak ty źle typowałaś to nie mój problem  😁  każdy ma swoje typy i swoje zdanie . 😉 
Cariotka   płomienna pasja
01 grudnia 2010 22:43
sanna ja nie widzę nic wyuzdanego

A biust w photoshopie się zrobi🙂 Ten cs5 jest całkiem niezły🙂 więc mogę nad Tym popracować jak mi TVN da dużo moneyów
jak to jest z tą okladką przed chwilą były wyniki że wygrała, a juz okładka jest? jak to dziala...? 🤔
Biust, ręce na kroczu, ale co ona ma z twarzą. Wygląda jakby ją niestety sparaliżowało.
zupełnie jak Michael Jackson 😎
Zdjęcie okropne..ale to tylko Glamour, czego się więcej spodziewać. Tandetna okładka, tandetne pisemko. Wszystko pasuje 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 grudnia 2010 22:46
wrotki, dobra porównanie. Tylko kapelusika jej brak 😀
emade, a myślisz, ze zdjęcia przed chwilą zrobili?
Cariotka   płomienna pasja
01 grudnia 2010 22:47
nie przesadzacie🙂 wg mnie ta Polina to tragedia🙂 ale nie wkurzajmy się na Glamure itp🙂 szczególnie na Playboye  😅

to napewno było celowe pozowanie na Jacksona🙂 kolejna prowokacja TVNu odkryta na revolcie 👀
Strzyga, nie oglądalam dzisiejszego odcinka i nie orientuję się za bardzo 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 grudnia 2010 22:50
emade,  a, to przepraszam. Okładkę robili wcześniej.

Cariotka,  nie moja wina, że tak wygląda i ma minę jakby miała kichnąć.
Każdy ma swoje zdanie ,my nie oglądaliśmy od pierwszych odcinków ,dla nas Paulina najlepiej się prezentowała i tak obstawialiśmy jak cała POLSKA  😉

A że ktoś nie umie jakiegoś języka nie oznacza że za raz ma być skreślony


żabeczka17 jak ty źle typowałaś to nie mój problem  😁   każdy ma swoje typy i swoje zdanie . 😉 


Monia, jesli czujesz, ze Paulina repezentowala Ciebie -godnie, to milo slyszec, ze Twoja reprezentantka wygrala. Ale nie mieszaj mnie do tego. Dla mnie ta dziewczyna to zenada. Totalna zenada. I slodka buzia nie zmieni wrazenia jakie ta dziewczyna wywiera, gdy tylko ta buzie otworzy.
Bardzo fajnie, że wygrała Paulina. Mam nadzieję, że ta wygrana da jej kopa do pracy nad sobą, nad swoimi brakami i wadami, że odstawi te swoje lęki i zahamowania daleko z tyłu i powie wszystkim burakom bye bye  🏇 Trzymam za nią kciuki. Ola była równie ładna, ujmowała mnie w niej łagodność zarówno urody, jak i sposobu bycia, mówienia. Taka bardzo ciepła, ładna ale nie piękna. Faktycznie przy Ani wyglądała "grubo", ale z ich trzech wybrałabym ex equo Paulinę i Olę.
Nie wiem, jak ktokolwiek mógł mieć wątpliwości, że ten program nie był już wcześniej roztrzygnięty. Przecież na początku tego wątku pisano już, kto wygrał. Nie mówcie mi, że ktokolwiek z voltopirów wysłał smsa  😵  😁

zen, ja jako kompletny laik modelingowy oceniam Anję okiem szarego człowieka i widzę przeraźliwie chudą dziewczynę o twarzy jak z "Krzyku" Muncha, uszu wprawdzie nie widziałam nigdy, ale z tego co słyszę (głównie od mojego faceta, który wprawdzie wyrocznią w tym temacie nie jest, ale jakimśtam głosem ludu), to nie jest to wada, a bardzo pożądana echa wyglądu 😉 Natomiast uderza mnie jej wada wymowy, nie mogę oderwać się podczas patrzenia na nią od obserwowania, czy język będzie wystawać zza jej zębów, czy nie - a najczęściej wystaje. Oczywiście gazele nogi są super, ale dla mnie jest brzydka i nie chciałabym by prezentowała moje ubrania innym ludziom (taki jest zdanie kompletnego szarego człowieczka z tłumu...)
Cariotka   płomienna pasja
01 grudnia 2010 22:52
Strzyga mi też się nie podoba to zdjęcie, ale nie jest tak bardzo tragiczne🙂 Przynajmniej na reklamę leków lub chusteczek by się nadawało🙂
dubel.. jakies dziwne rzeczy mi sie dzieja z kompem..
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 22:58
[quote author=monia link=topic=32158.msg793084#msg793084 date=1291243361]
Każdy ma swoje zdanie ,my nie oglądaliśmy od pierwszych odcinków ,dla nas Paulina najlepiej się prezentowała i tak obstawialiśmy jak cała POLSKA  😉

A że ktoś nie umie jakiegoś języka nie oznacza że za raz ma być skreślony


żabeczka17 jak ty źle typowałaś to nie mój problem  😁   każdy ma swoje typy i swoje zdanie . 😉 


Monia, jesli czujesz, ze Paulina repezentowala Ciebie -godnie, to milo slyszec, ze Twoja reprezentantka wygrala. Ale nie mieszaj mnie do tego. Dla mnie ta dziewczyna to zenada. Totalna zenada. I slodka buzia nie zmieni wrazenia jakie ta dziewczyna wywiera, gdy tylko ta buzie otworzy.
[/quote]

sanna nie ujęłabym tego lepiej niż ty 😲
Bo widać jaki kraj takie typy i to jest smutne że jak to ujęła monia - cała Polska typowała na Poline. Poziom jednym słowem żenujący. To nie są wybory miss... To jest TOp Modelka- która musi być obeznana we wszystkim co łączy się w tym zawodzie. A nie rozhisteryzowana amatorka... która ma ładne zdjęcia.
I to nie chodzi już o angielski.
Polina laska z problemami zarówno fizycznymi - beznadziejny chód, krzywo stawia nogi. brak biustu, jak i psychicznymi- rozregulowana psychicznie. Wieczny płacz.. szkoda słów.
To smutne jak w jury siedziała Anja Rubik i obok na definicji ToP Model stanęła Polina. No żal....

edith: Na koniec dodam. Był program w Mediolanie. Jak tylko nadarzyła się okazja to kogo wytypowali na pierwszy lepszy wybieg? Anie.
monia czyżby specjaliści ze światowej stolicy mody  się mylili? I nie wybrali Poliny?
patrz no  dziwna zbieżność...
trzynastka   In love with the ordinary
01 grudnia 2010 23:00
mnie się podobało jak Anja je zniszczyła wszystkie  😎
Ten prowadzący "konkurencja Ci rośnie" [czy coś takiego]
Anja na to "nie rośnie"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się