Torwar 2010

Ja będę sobota/niedziela ale znając mnie nawet jak kogoś skojarzę to spale cegłe i czym prędzej czmychnę.
Można gdzieś w internecie obejrzeć zawody na torwarze online?
ash   Sukces jest koloru blond....
12 marca 2010 11:22
[quote author=Karla🙂 link=topic=15551.msg516367#msg516367 date=1268317299]
dodam pikanterii dla tych co siedza w domu - nie bedzie relacji on line
[/quote]
Tostraszna lipa 😕
lostak   raagaguję tylko na Domi
12 marca 2010 12:14
smerfi, odezwij sie, jesli masz auto moge cie zawsze "przespac" w stajni
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 marca 2010 13:26
Słuchajcie pilnie potrzebuje zdjęcia z poprzednich edycji Torwaru - nie mam swoich a muszę taką fotę zamieścić przy artykule, który charytatywnie napisałam na pb.pl - poratuje ktoś z Was bo do PZJ nie mogę się dobić?

edit: właśnie dostałam foto od organizatora więc prośba nieaktualna 🙂
Kochani, mam do sprzedania jeden bilet na sobotę i jeden bilet na niedzielę. Obydwa normalne. Może ktoś jest chętny, zapraszam na PW.
bjooork dfrej.prv.pl (: masz tam moją galerię z Torwaru 2OO9, pod zdjęciami linki do całych fotoreportaży ze wszystkich dni. jakby co, mam już również i z tegorocznego (;


byłam rano, oczywiście musiałam się o 15 zmywać, żeby udać się do pracy... ale za to w weekend pobuszuję w zbożu 😀iabeł:

spotkałam Nirv, choć nie bardzo sobie pogadałyśmy, bo mnie obowiązki wzywały 👀 i zobaczyłam siebie na telebimie, jak kucam na parkurze i chyba było mi widać gacie 🥂
(już piszę wszędzie xD) Nie ma ktoś na zbyciu biletu ulgowego na niedzielowy Torwar? 🤣 Najlepiej do odbioru pod Torwarem  🙄
Jest możliwość wyjść w czasie zawodów na dobrą godzinę i wejść później bez problemów? Chciałam mustanga odwiedzić 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 marca 2010 17:45
Ritta, Musisz okazać dowód/legitymację, na bilet wpisują twoje imię i nazwisko. W tamtym roku problemu z tym nie było jak z Bischą poszłyśmy do chińczyka na obiad 😉
smerfi, jeśli chcesz to oferuję podłogę u mnie, tylko, że ja mieszkam jeszcze dalej niż lostak ma stajnie. Za to samochodu nie potrzebujesz-będę jutro po południu na Torwarze i wybieram się w nd rano.

Nikt nie chce biletu normalnego na sobotę? Chętnie bym się pozbyła swojego.
Oj to świetnie że nie musze niepotrzebnie kombinować 😀  Dzięki :kwiatek:
Nie wiecie czy mnie jako osobę niepełnoletnią wpuszczą na normalny? 🤣 Bo muszę się tam dostać a nikt nie ma odsprzedać ulgowego 😕
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 marca 2010 19:00
Alabamka, Jak jest napisane, ze do lat 16 to raczej nie wpuszczą. 🙄
No pewnie że tak. Przecież taki bilet Ciebie obowiązuje, ulgowe są do 15 lat.
Jak w tym roku z parkingiem?
abre   tulibudibu
12 marca 2010 19:09
paa, równie radośnie jak w ubiegłym. Za Torwarem jest parking płatny.

smerfi, ja mogę zaoferować podłogę i jakiś śpiwór jako materac. Jeśli masz ochotę, to zapraszam.
[s]A tak zupełnie przypadkiem nie ma kogoś tu na re-volcie kto będzie w niedziele i ma gdzieś blisko siebie empik? 😀 Mogę nawet zapłacić za fatygę  🙄
PS: Moja koleżanka, która już skończyła tą nieszczęsną 15 wchodzi normalnie na ulgowy  😁[/s] Nieaktualne 😅
jak ze stoiskami? jak ceny? 👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 marca 2010 19:20
Alabamka, Będę z rana w sobotę czyli jutro w empiku, ale niestety nie mam aż tyle kasy na wybulenie na kolejny bilet na Torwar 🙁
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
12 marca 2010 19:43
Kto był dzis i zda jakies relacje?🙂

ja ruszam jutro 🙂zabieram siorke i chlopaka...niestety kto musiał kupic bilety??JA...bo ja to wymyslilam...a niech stracę🙂
Bede na 13 🙂mało was znam z volty...ale powypatruje znajomych🙂tylko ze chyba sie nie odwaze podejsc...bo ja laik jestem i malo sie udzielam wiec kto mnie tam pozna 😀

Mam ogromną prośbę do torwarowców, przyjrzyjcie się "pokazowi" ujeżdżeniowemu i zdajcie relację, może jakieś fotki.. Chodzi o konia Dżahil 😉
MsCarmen, Caroline, Jessy, Libelkę widziałam i nikogo więcej chyba  👀 gdzie wy byłyście !?  😁

ale nuuudy, na stoiskach nie znalazłam nic ciekawego do kupienia, ale może i dobrze  😁
cieciorka   kocioł bałkański
12 marca 2010 21:31
jak z panelami? myślicie że bedzie tłok?
Nie wiemy, ale mamy nadzieję, że nie 😉
ja niedawno wróciłam 😉 popotkowałam, pośmiałam się, powydzierałam na powożeniu i tyle mojego 😉
I mam moją hortensyję od Edytki 😀 :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 marca 2010 21:48
na stoiskach nic ciekawego, ale jutro sie bardziej przyjrzę, bo zabieramy siostrzenice narzeczonego  😉 Jedna z nich miała niedawno urodziny, więc ma sobie wybrać prezent  🙂

caroline miło było pogadać  :kwiatek:

Ja też siedziałam w H i nikogo nie rozpoznałam  👀 Chyba słabo patrzę  🤔
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 marca 2010 21:59
Nasturcja-Renata, hmm.. tez siedzialam w H, wiec zdecydowanie slabo patrzysz 😉 zreszta z forumowymi Mo B i bunia_fox .

rewir, jak dla mnie... zenada :/
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 marca 2010 22:21
szafirowa no co jak co, ale Ciebie przegapić  😲 (tzn. poznałabym Cię po długich włosach  😁 )
Ślepa peja ze mnie  🙄
szafirowa, bunię widziałam. Ciebie albo nie widziałam, albo nie rozpoznałam. Widziałam za to Edytkę, Zen i Caroline. To chyba na tyle.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się