związki homoseksualne

Martita   Martita & Orestes Company
10 października 2018 10:03
niesobia Takie chwytliwe tematy prawda? Wiesz ja się cieszę, że jakbym zapragnęła pracować w kopalni to mogę. A to, że wyrzuciliby mnie po pierwszym dniu?  😁 Dlatego dla mnie ta możliwość jest bez sensu, ale może są kobiety, które rewelacyjnie machają kilofem?
Z tym pilotem to nieważne czy kobieta czy mężczyzna byliby ślepi jak kura obydwoje nie powinni móc pilotować. Ich prawo się o to starać a to, że obleją testy to inna para kaloszy.
Martita i o to właśnie chodzi , nikt nikomu nie zabrania bycia pilotem , ale żeby być pilotem, trzeba spełnić rygorystyczne warunki, które wykluczają najmniejszą wadę wzroku , ale jak by środowisko niedowidzących wywalczyło by sobie parytety, to nagłe mogło by się okazać ,że  nie ma przeszkód do pilotowania samolotu z -2 lub +2 . Niestety z tego co wiem od kolegów ,to testy sprawnościowe do wojska są już tak przez parytety zubożone ,żeby mogły sobie poradzić kobiety . Jeżeli w jednostce liniowej jest wakat na 100  strzelców  wyborowych , a stara się o przyjęcie 1000 facetów i 100 bab , to powinno być tak ,że prace dostanie  100 najlepszych z łącznej puli 1100 starających się o robotę , Niestety od kiedy mamy parytety  pracę dostanie 90 najlepszych facetów i 10 najlepszych kobiet . Może nawet te 10 babeczek , będzie znakomicie strzelać , ale kto im będzie amunicje nosić  ❓
majek   zwykle sobie żartuję
10 października 2018 10:57
....za to swietnie mieszcza sie w czolgach...
Niesobia, ale w wojsku jest całe mnóstwo stanowisk gdzie pracuje sie głową a nie siłą :-) Tak jak Martita pisze, chodzi o możliwości - jedna kobieta woli siedziec z dziecmi w domu, inna chce do wojska i oba wybory sa równorzędne.
MAJEK one tak , ale problem zaczyna się z suszarkami , lokówkami , szminkami , tipsami , środkami higieny intymnej i temu wszystkiemu , bez czego żołnierz na polu walki nie może się obejść 😁
KAROLINA napisałem strzelec wyborowy w jednostce liniowej , tu się pracuję  głową i siłą . Nie napisałem natomiast ,że kobieta niema prawa chcieć do wojska , tylko  że jak myśli o tym poważnie to powinna podlegać takiej samej weryfikacji jak faceci , a nie że ma być odgórne zarządzenie by w jednostce było tyle ,a tyle kobiet , bo tego wymagają parytety  .
majek   zwykle sobie żartuję
10 października 2018 11:44
niesobia, nie wierze, ze w zyciu spotykales same dziunie.

A sa takie zarzadzenia w polskim wojsku, ze maja brac jakis procent kobiet?
Teoretycznie nie , ale praktycznie są odgórne naciski https://www.defence24.pl/czas-na-kobiete-generala-w-wojsku-polskim-sygnal-z-palacu
majek   zwykle sobie żartuję
10 października 2018 12:10
zartownis z Ciebie.
Tu niema nic do śmiacia  🙁
majek   zwykle sobie żartuję
10 października 2018 13:53
Sredni argument po prostu, zawsze jak pierwsze damy odwiedzaja mniejszosci, to mowia to, co mniejszosci chca uslyszec.
Troche odbiegamy od tematu...
ale problem zaczyna się z suszarkami , lokówkami , szminkami , tipsami , środkami higieny intymnej i temu wszystkiemu , bez czego żołnierz na polu walki nie może się obejść   .



masz jakiś wypaczony obraz kobiety...

i to bardzo nieładne, tak jakby napisać, że facet nie może się obejść bez wódy, papierosa, gazetki z gołymi d.pami, i innymi duperelami.

Jedyną rzeczą z tej listy jest "higiena intymna" - faktyczne mając okres kobieta potrzebuje środków higienicznych oraz możliwości umycia się, odświeżenia.

Chyba w Twoim mniemaniu nie jestem kobietą - nie używam suszarki, lokówki, nie mam i nie miałam tipsów nigdy, szminki nie muszę używać.
Strasznie drażliwe to towarzystwo na re volcie . Rzeczywiście okropny szowinistyczny żart, że do czołgu  może i łatwo wejdzie pięć kobiet , ale niekoniecznie z bagażem  . Cóż wypada mi tylko przepraszać i czołem bić , za takie chamstwo  . 🙇 :kwiatek:
Ps , Ależ Dodofon każdy porządny czołg jest od środka oklejony gołymi babami , a do uniesionej lufy wchodzi 16 jaboli  🥂
majek   zwykle sobie żartuję
10 października 2018 15:29
Jeszcze kobiety maja problem w woju taki, ze czasem jest im sie trudno wysikac. I to nie zart, kolezanka opowiadala, ze 8 godzin miala gdzies spedzic na jakiejs wiezy i zastanawiala sie, czy wziac wiaderko  (o rety mam skojarzenie ze zlym watkiem) czy pieluche, czy nie pic.
Teraz są takie urinelle - lejki do sikania jak chłop. Na stojąco. Ponoć fajna sprawa.
Dodofon są nawet takie pomalowane w kamuflaż .

A jednak w Lublinie marsz równości ruszył , ruszyli też homofoby i pseudo narodowcy ,  👀 Ciekawe jak to się skończy . Następny marsz proponuję w Białymstoku  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się