Końska rewia mody cz. 3

SIWA FOLBLUTKA, nie wiem co to za firma ale nie zadna konska 🙂
wątek zamknięty
Deborah - oj mi też się podoba...😀😀😀😀
wątek zamknięty
Szczęśliwi posiadacze żółtego Eskadrona z nowej kolekcji.., jak myślicie, czy te owijki --> http://www.okser.pl/sklep/540061-jumptec-owijki-polarowe-p-1534.html?osCsid=dc16767cf6da4e16716ff134bb3b15db  nr 19 będą pasowały do eskadronowego czapraka?
wątek zamknięty
Może się mylę ale te wydają się być takie ciepłe. A ten eskadron ma taki chłodny odcień. Ale w sumie nikt z lupą nie będzie się przyglądał, a nie przyglądając się za bardzo kolory będą chyba zbliżone do siebie...
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
14 kwietnia 2009 18:06
Fanga - boskie szmatki 😁 😍 Natchnęłaś mnie i zamówiłam ten różowy komplet 😜
wątek zamknięty
edit nie skapowałam 😀
wątek zamknięty
wisienka myślę, że Antibarbie mówiąc o cieple tych owijek chciała zwrócić uwagę na ich odcień, ciepły odcień :]

Antibarbie chyba masz rację. Jeśli nie znajdę niczego w zamian chyba wezmę kompletowe eskadrony.
wątek zamknięty
Gavi te owijki, które wstawiłaś wpadają w kremowy, tak jak pisała Antibarbie jest to cieplejszy odcień niż żółty Eskadrona.
wątek zamknięty
jak z jakością owijek global? ma ktoś?
wątek zamknięty
Ja mam na razie jeździłam w nich raz. Polar średnio polar przypomina. Jest taki milutki i włochaty. Całkiem dobrze się je zawija i mają mocny rzep. Ale jeszcze trochę muszę ich poużywać żeby stwierdzić czy są wytrzymałe...Nie są złe ale też nie zachwycają 😉
wątek zamknięty
Pursat -Posman będzie wyglądał bossko w tym różu, choć w innym stylu niż koń Fangi, bardzo fajny ten róż, taki żywy, soczysty, w sam raz dla delikatnych koni , pięknie
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
14 kwietnia 2009 22:42
ja najbardziej kocham eskadrona.

miał ktoś do czynienia z padami equi theme?
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA - ja mam dokladnie takie same skarpetki zakupione kiedys na allegro za 5 zl.
wątek zamknięty
Zaczynam się cieszyć, że od maja odcinam się od neta.
Spojrzałam kilka razy za dużo na nowy komplet Fangi i teraz usilnie próbuję sobie wmówić, że bardzo nie lubię różowego.
Oby jakoś mi to pomogło.
wątek zamknięty
czy nie ma ktoś maila do ELBARTA który sprzedawał jeszcze jakiś czas temu czapraki drobnopikowane po 20zł na allegro? Zamknął konto na allegro, w związku z czym nie ma możliwości skontaktowania się z nim poprzez ten serwis 🙁
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 kwietnia 2009 13:43
ja mam 🙂

b.wroblewski@elbart.com.pl
wątek zamknięty
wiecie gdzie dostane ten różowy czaprak?
wątek zamknięty
ten - tzn. jaki?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
ten hv- nie ma to jak zapomnieć o focie  😁
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
15 kwietnia 2009 14:06
w apallosa 🙂
wątek zamknięty
a stronka działa? bo kiedyś były prblemy, a teraz wogóle nie moge jej znaleźć..
wątek zamknięty
efka :kwiatek:
wątek zamknięty
musze sie pochwalic ze wlasnie pan listonosz (w tym wypadku paczkonosz) przyniosl mi nowiutkiego zoltego eskadrona  😍 i wiecie co? jesli sliczny !  💃
wątek zamknięty
Angeel, na modelu poproszę!
wątek zamknięty
na modelu bedzie w okolicach weekendu ;-) (samochod i aparat mi zabrali  :mad🙂
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 15:10
Angeel, zawsze jest PKS i Zuzia z aparatem 😁
wątek zamknięty
Zuziasta - zastosuje ta metode w piatek i licze na twoj aparat i podwiezienie samochodem z powrotem do Gdyni :P
wątek zamknięty
...który sprzedawał jeszcze jakiś czas temu czapraki drobnopikowane po 20zł na allegro...

Ja tak odnośnie tych czapraków..z tego co pamiętam były fajne jakościowo, takie akurat na codzienne cioranie w trakcie treningów. One były tylko w kolorze beżowym? Czy coś mi się myli?
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 kwietnia 2009 17:37
Gavi, były różne kolory, na końcu zostały tylko beżowe.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.