Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

Szukam na prezent lampki do Kindle'a, myslałam o tej: http://www.amazon.co.uk/Mighty-Bright-Clip-On-Reading-Kindle/dp/B003FZA1MY ale znalazłam na allegro wyglądające tak samo, tylko ciekawa jestem jak z jakością bo jednak różnica cenowa jest trochę, a nie chciałabym kupować bubla. Czy ktoś mógłby mi doradzić?  :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 grudnia 2014 18:09
[quote author=malinowaa link=topic=94.msg2240081#msg2240081 date=1418072341]
Kurcze, tyle głowiłam się co kupić dla trenera i wymyśliłam: końskie trofeum z napisem na tabliczce "1 miejsce za bycie najlepszym trenerem pod słońcem" lub "1 miejsce za nieograniczone ilości cierpliwości"- takie trochę banalne, ale z kolei nie znam go na tyle dobrze, żeby wiedzieć, co konkretnie chciałby dostać. Co myślicie?🙂


Myślę że pomysł fajny 🙂 Tym bardziej, że nie jest to bardzo kosztowny prezent, a ucieszy mimo wszystko 😀
[/quote]

No i tym sposobem przekonałaś mnie  😁
Jutro poszukam jakiś statuetek- chyba, że wie ktoś, gdzie mogę znaleźć takie, niedrogie, z motywem końskim?  :kwiatek:
Na allegro można zamówić na pewno tego typu rzeczy, czy medale, z napisem itd. 🙂 A jak nie to w miejscowych drukarniach, takich które się bardziej zajmują też reklamą zazwyczaj są 🙂
Monny   bez odbioru .
09 grudnia 2014 22:50
Planujemy z mamą dodać do prezentów po kilka sztuk pierniczków, i teraz pytania-w co najlepiej je zapakować? Myślałam o ozdobnym papierze,tylko nie takim zwykłym do pakowania prezentów, a trochę prześwitującym, wykonanym z grubszego materiału(gniotącego się) we wzroki,ale tu nasuwa się pytanie, gdzie taki dostanę i czy wiecie o jaki papier mi chodzi  😁 😁



Celofan i dostaniesz w tej chwili w prawie każdym osiedlowym sklepiku papierniczym, w auchan, lidlu lub Kiku 🙂
busch   Mad god's blessing.
09 grudnia 2014 22:58
Czy ktoś ma pomysł, skąd wziąć bajerancki kalendarz w formie książki? Szukam dla osoby młodej, zainteresowanej grami komputerowymi, końmi i fitnessem 😀. Może być też "ogólnofajny", może z jakimiś rysunkami? Byłam w Empiku, mieli same zwykłe lub Beatę Pawlikowską :P. Może możecie polecić jakiś internetowy sklep z gadżetami?

Najlepiej by było, jakby miał nie tylko bajerancką okładkę, ale może też jakieś nietypowe dodatki w środku 🙂
PasiKonik miał fajne kalendarze.
Widziałam u nich Terminarz Jeździecki
https://pasi-konik.pl/pl/c/Kalendarze-2015/458/1
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 grudnia 2014 17:36
Dzisiaj szukając starej choineczki ( takiej mini-mini) natrafiłam na stary PRL-owski badyl. Obok niego stały dwa kartony ozdób świątecznych.
No cóż... mamy w tym roku ,,old school"- ową choinkę  😁
Kocica natomiast dostała jasne wytyczne: ,,Jeżeli z reliktu spadnie chociaż jedna mała bombka, kot idzie na karmę dla psów"  😁
Dzisiaj kupiłam część drobiazgo prezentów. Jestem zadowolona i planuje ogarnąć to w miarę szybko i sprawnie żeby potem nie latać i się nie wsciekac 🙂.
Znacie jakiś przepis, na dobre ciasteczka/ciasto/pierniczki, ktore będziemy mogli zrobic sami w stajni(w domu przy stajni, wiec piekarnik itp. Jest)? Ja wymyslilam bajaderki, ale chciałabym jeszcze cos swiatecznego zrobic wspolnie 😉
Libeerte, http://www.mojewypieki.com/post/szybkie-pierniczki
Nie znam łatwiejszego i szybszego. Wrzucasz wszystko do miski, zagniatasz, wałkujesz, wykrawasz :P A pierniki miękkie od razu i nikt zębów nie połamie.
Brakuje mi jeszcze tylko tego nieszczęsnego prezentu dla brata i aktualnie nie mam kiedy pójść się rozejrzeć. 😵 Ale koszulka dla taty i kalendarz dla mamy już są w drodze do mnie. 😅
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 grudnia 2014 17:02
Gdzie mogę kupić personalizowany certyfikat?
Wszędzie są tylko na urodziny, imieniny, rocznice, a ja chcę mieć własny napis. Znalazłam jedną stronę, ale tam to kosztowało 150 zł  🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 grudnia 2014 17:44
malinowaa zrobić w Wordzie i wydrukować na jakimś lepszym papierze?  😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 grudnia 2014 18:13
malinowaa zrobić w Wordzie i wydrukować na jakimś lepszym papierze?  😉


TO.  🤣 😁 😵

Idę robić. Co mi wpadło w ogóle do głowy, żeby kupować...  🤔wirek:
Szukam inspiracji dla prezentu dla mamy
Dostanie krem do rąk, zestaw mydeł marsylskich i żel pod prysznic L'Occitane, ale chciałabym coś dodatkowo.
Książka odpada - jest bibliotekarką. Chciała kieliszki do szampana, ale to prezent dla domu, nie dla niej. w dodatku powiedziała mi, że chce drobny upominek, ale żeby ją zaskoczył.
Nie ma szczególnych zainteresowań. Dużo czyta (lampkę przyczepianą do książki ma, zakładki też). Ostatnio kupiła sobie całkiem niezły ekspres i parzy dużo kaw, więc chciałam ją wysłać na krótki kurs baristy, ale wszystkie oferty to 20 godzin i 560 zł - za dużo jak dla mnie i dla niej. Myślałam też o sitkach do posypywania spienionego mleka, ale to znowu prezent dla domu.
Masaży nie lubi.
Lubi ruch, ale nie sama. Jeździ z tatą na basen, ale ostatnio kupiła już sobie super strój, okulary i czepek, więc niestety to odpada.
Pędzli nie chce, a chciałam jej kupić.
I nie wiem co mogę wymyślić...
rybka   Różowe okulary..
12 grudnia 2014 22:06
busch   Mad god's blessing.
12 grudnia 2014 22:16
cavaletti, skoro już masz kilka prezentów, to może do tego jakiś gadżeciarski kubek na kawę? Taki, żeby był w jej stylu 🙂. Uważam, że akurat kubek nie jest "dla domu" - przynajmniej moje kubko-prezenty nigdy nie były tak traktowane przeze mnie i jestem emocjonalnie do nich przywiązana 😀
Ja jestem nieźle zaskoczona tym jak sprawnie idzie mi kupowanie prezentów. Mam już dla wszystkich dzieciaków i większości dorosłych. Zostały dwie babcie z którymi mam mega problem... i tata chłopaka, któremu wiem co kupić 🙂 No i chłopak ale to też nie problem jak już wiem co chcę kupić.
Tak na luzie to ja mogę kupować. Tylko potem... pakowanie ><

Policzyłam wczoraj, że w przyszłym tygodniu mam 4 "wigilie". Samorządową w piątek, uczelnianą w środę przed koło południa, wydziałową po południu i w piątek organizowaną przez znajomego x_x
A moze kawa poprostu? 😉

U mnie już prawie wszystko kupione, został obraz dla mamy 😉

Nie wiecie gdzie we Wrocławiu kupię grę Prawo dżungli/jungle speed?

Edit: widzę ze empik ma, nie ma gdzieś taniej niż 52 zł? 😉
A my w tym roku jakoś w lesie. Znaczy większość mamy, zostały jeszcze prezenty dla dzieci siostry mojego męza i dla teściów.
A czasu coraz mniej.
Dla siostrzenicy męza chcemy kupić kolczyki srebrne i jakiś kosmetyk - tak sobie zażyczyła. Nie mam kiedy jechać do sklepu a jakoś w necie biżuterii nigdy nie kupowałam. Macie jakiś sklep internetowy gdzie bez obaw mogę kupić coś srebrnego?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2014 08:29
Muffinka yes.pl i apart.pl w obu przypadkach nie ma problemów z zakupem, szybka wysyłka, no a firmy znane także wiadomo co się kupuje  😉
Ja dzisiaj odbieram paczkę z książkami dla mamy, taty, siostry i brata i z szalem dla siostry. Potem jeszcze po kosmetyki dla siostry (wreeeeszcie trafię, bo mówiła ostatnio co by chciała a u niej mooocno drogie). Jeszcze tylko parę drobiazgów dla cioci i kuzynów i najlepsza część przedświątecznego szykowania-pakowanie prezentów! 😍
Dzięki!
Ma ktoś sprawdzony przepis na eggnog? 👀
A moze kawa poprostu? 😉

U mnie już prawie wszystko kupione, został obraz dla mamy 😉

Nie wiecie gdzie we Wrocławiu kupię grę Prawo dżungli/jungle speed?

Edit: widzę ze empik ma, nie ma gdzieś taniej niż 52 zł? 😉


escada zobacz tu http://www.planszoweczka.pl/, sklep stacjonarny mają w Astrze. Właśnie kupiłam tam grę bratu.
Mają po 39, dzięki wielkie  :kwiatek:
Szukam męskiego swetra z motywami typowo świątecznymi tak do 100zł. Może ktoś coś widział? Na allegro nic sensownego nie znalazłam..
F&F w Tesco.
Dzięki za odpowiedzi 🙂
Kosmetyczną część prezentu mam, pomyślę jeszcze do wtorku, może uda mi się coś innego wymóżdżyć, a w środę kupię coś z powyższych propozycji, jeśli nie wymyślę nic innego 🙂

Dzisiaj suszę pomarańcze w piekarniku. Do tego laska cynamonu, kawałek gałązki świerka, szary papier i mam opakowania na prezenty jak ta lala 😎
budyń, dziękuję za ten przepis, wyszły pyszne! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się