Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 maja 2014 19:50
In., nie żartuj! Wyglądasz, jakbyś na tych szarfach latała od dawna! 🙂 wrzucaj zdjęcia - fajnie sobie popatrzeć.

Ja sie nie moge doczekać aż ruszy mój grupa Basic w oh lala.
In.   tęczowy kucyk <3
04 maja 2014 20:12
Dzieki 🙂 dobrze wyszlo na zdjeciach, jakby mnie nagrywali to juz tak dobrze by nie wygladalo 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
04 maja 2014 21:09
etam pewnie szybko wszystko ogarniesz, zdjęcia boskie
In.   tęczowy kucyk <3
04 maja 2014 21:30
Niestety to bylo jednorazowe 🙁 w "moim" studio nie maja silks, bo sufit za nisko. W miasteczku obok podobno prowadza zajecia, ale ja z kolei tylko w poniedzialki moge cos robic albo przed 14, a o tej porze zajec nie ma - no i w poniedzialki juz mam i aerial hoop, i rure, watpie, zeby Tony sie zgodzil bym caly dzien sam na sam z dzieckiem co tydzien, tymbardziej, ze to jego jedyny dzien wolny i chcialby odpoczac :P
slojma   I was born with a silver spoon!
04 maja 2014 22:16
In to może za jakiś czas coś się zorgnizuje blisko Twojego miejsca i będzie łatwiej co? Trzymam mocno kciuki
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 grudnia 2014 21:32
Może ktoś polecić jakieś dobre fora pole dancing? 👀 Polskie lub angielskie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 marca 2015 10:28
a porpos pole dance z przymrużeniem oka 😉 https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=36j2Bsr_k9I&app=desktop

ja dalej uparcie chodzę na rurkę. wybitnie mi to nie wychodzi, ale kto by się tym przejmował. w oh lala już praktycznie zamieszkałam 😁 💃
czym skorupka.....

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 marca 2015 22:51
Nie wyświetla się 🙁
widocznie został usuniety... zamieniłam więc link na inny 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 października 2015 15:29
Warszawianki, czy któraś nie chciałaby zacząć przygody z pole dancem / pole fitnessem?

Oh Lala zbiera zapisy do grupy wprowadzającej z Patrycją Tazbir (soboty, godzina 12.00). 4 wejścia to 179 zl. Do startu grupy brakuje jeszcze niestety 5 osób...

o Patrycji można przeczytać tutaj http://www.poledancepolska.pl/instruktorzy/warszawa/218-patrycja-tazbir
Odkopuje!! 😀
Dwa miesiace temu zapisałam sie na pole dance, do tego godzinny stretching po treningu - jest moc! Wiedziałam, ze to mega trudne, ale chyba nie sądziłam, że aż tak!
Dziele sie zdjęciami, dajcie znać jak wam idzie 😀



zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 września 2017 19:12
Normalnie coś dla mnie 😉 śmigam po rurce tak z rok ale z przerwami, niestety praca zmianowa nie pozwala bywać mi na zajęciach regularnie..
Libeerte super!
In. Wow!
Libeerte, gdzie chodzisz? :>
zduśka, ja juz specjalnie ustawiam grafik tak, zeby zawsze byc 😀 musiałam sie w końcu wziąć za siebie 😀 dzięki!

Dworcika, pole dance studio na lubickiej, wiem ze maja tez swoje szkoły w swieciu i Grudziądzu 🙂 z całego serca polecam, chociaz porównania nie mam, ale nawet nie szukam 😉
Ja chadzam na pole dance i na aerial hoop. I jak na rurach przeżywam straszny kryzys (fizycznie i psychicznie) tak koło jest moją miłością wielką. To naprawdę świetna zabawa 🙂

Sayu, wooooow! Jak juz sie rozciagne to musze tego spróbować 😍
Polecam całym sercem 😀
Odkopuję.
Marzy mi się wreszcie zapisanie się na rurkę, ale chcę trafić do faktycznie dobrej szkoły, bo to nie jest tania rozrywka. Znacie/polecacie jakąś szkołę w Warszawie?  😉

I jeszcze mam pytanie do bardziej rozeznanych w temacie  😀 - czy można zacząć będąc totalnie nierozciągniętym? Bo ja i aktywność fizyczna mamy ostatnio mało wspólnego ze sobą.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
05 września 2018 15:28
Ooo, nie wiedziałam, że mamy taki wątek! 😀

Podpinam się pod pytania infantil co do rozciągnięcia :kwiatek:

I czy np. fakt iż sporo ćwiczę na siłce też (dla zdrowia i poprawy sylwetki, siły) będzie się dobrze uzupełniał? Bo no.. mięśnie nieco silniejsze, ale rozciągnięcie gorsze - choć jakoś tam staram się po każdym treningu daną partię 'rozciągnąć'. A pole dance za mną chodzi od kilku lat... a mam szkołę 10 min piechotką od domu (odkryłam to w zeszłym tygodniu) 😜
Jeśli traficie na odpowiednią trenerkę to spokojnie możecie zaczynać w każdym stadium "rozleniwienia kanapowego" 😉 Wiadomo, będziecie musiały włożyć więcej pracy w rozciąganie ale na początku zaczyna sie od prostych rzeczy nie wymagających szczególnego rozciągnięcia. A siłownia daje spore plusy mimo wszystko.

Pozdrawiam ze stadium bycia preclem :P
Dlatego pytałam o dobrą szkołę, bo chcę trafić na trenerów z głową.
Znalazłam jedną niedaleko mnie, mają kurs podstawowy, ale boję się, że nic nie będę mogła zrobić, bo ja nie mam nic wspólnego z rozciąganiem, byciem fit itd.  😜 A pole dance od zawsze mnie ciągnęło, natomiast jestem mega słaba (ręce, nogi) i kompletnie nie mam mięśni.
Ja z Warszawą nie pomogę niestety, za daleko.

Ale od siebie mogę powiedzieć że ja zaczynałam z poziomu przysłowiowego "gluta", namówiła mnie koleżanka a ja przed pierwszymi zajęciami generalnie miałam lekką panikę jak ja się z moim cielskiem i brakiem gracji pokażę :P Teraz nadal cierpię na brak gracji ale w całej reszcie jest progres. Nie ma co się zastanawiać, naprawdę 😉
Sayu trochę mnie pocieszyłaś, bo ja właśnie jestem takim bezmięśniowym glutkiem  😉 W takim razie zapiszę się gdzieś od października.
A w co się ubrać na takie pierwsze zajęcia? Zwykłe szorty sportowe i koszulka będą ok? Nie trzeba nic wymyślać?  🙂
ooo, ja też chętnie podłączę się do pytania o szkołe w Warszawie. Zaczęłam chodzić od początku lipca i przepadłam.  😜 Chciałabym kontynuować jak wrócę na studia.
infantil ja też zaczęłam jako zupełnie nierozciągnięta i z zajęć na zajecia jest coraz lepiej.  😜
Zwykłe szorty sportowe i koszulka będą ok? Nie trzeba nic wymyślać?  🙂


Tak, na pierwszych zajęciach generalnie ćwiczy się proste obroty (zwykle :P), wiec najlepiej krótkie spodenki i bokserke. Dopiero później, jak zaczną się wchodzenia wyżej i figury odwrócone trzeba pomyśleć o innym stroju. Ale wierz mi - poczujesz jak będziesz miała za dużo na sobie 😀
Zapisałam się  😜 zaczynam od wtorku, nie mogę się doczekać.
Trzymam kciuki!  😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 września 2018 19:06
Późno przeczytałam, ale - infantil w Twoich okolicach zdecydowanie duende dance studio  😉 teraz ruszyły bodajże 3 nowe grupy 🙂
no właśnie tam się zapisałam  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się