Sprawy sercowe...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2014 11:37
branka, a co z tym, z którym się pierwszym spotkałaś?
Z całkiem pierwszym widziałam się raz - gość z zupełnie innej bajki, także na tym sie skończyło.
Drugi to był ten z którym się widziałam 3 razy i zaczął mi przypominać mojego byłego :P
A oprócz tego jest ten muzyk co zagaduje i chce na koncert wyciągnąć :P

bera i jak tam rozwijają się sprawy 🙂?
Dodofon byłaś na basenie z Panem modelem😀?



Ha, nico. Było ok. Facet bardzo bardzo visual 🙂😉) takie wow!!!
No i na basenie maga pomocny - pilnowalismy sobie na zmianę dzieci.
Czyli ja na saunę - on pilnuje. I na odwrót 🙂😉)
Ale do pogadania suchar i beton.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lutego 2014 13:21
Dodofon, nic dziwnego, jak zaczął od najważniejszego swojego atutu, czyli fakt, że jest MODELEM :p
Dodofon, nic dziwnego, jak zaczął od najważniejszego swojego atutu, czyli fakt, że jest MODELEM :p


Ja generalnie z typu co lubi pogadać. I to nie o pierdołach. Bo o pierdołach sobie gadam przy wódce.
Mnie ktos musi zafascynować 🙂😉
Tak jak znajomy Austriak.
Dyskusje o muzyce, operze, filozofii Niemiec, i innych rzeczach... można tak siedzieć godzinami i dyskutować, spacerować, wymieniać poglądy.

Ja walentynki spedzam sama, więc jak ktoś jest tak samo samotny to zapraszam na czekoladowy tort 😁

Ja nie mogę Cię ostawic tak i Ci pomogę zjeść ten tort.
Pytam wczoraj mojego co robimy w piątek, a on na to,a co jest w piątek. Ja ,że walentynki, a on , no to co? ja codziennie zwalam tynki  😂
Smarcik to skoro to on to w pełni rozumiem ze zrobił na Tobie wrażenie 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lutego 2014 13:52
ja piątek spędzam u konia, chłop w Niemcolandii po kochankę jedzie  😎 i liczy, że wróci już z nią - nowym samochodem ... :P także JARA , rosek0 może do Was dołączę ;P ?
subaru , spoko, tort jest meeeega dietetyczny  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lutego 2014 13:59
szalonakobyła to chyba przez zaskoczenie  😁 siedzę na ławce i czytam książkę czekając na siostrę, podnoszę głowę a tu takie ciacho prowadzi 20 rozwrzeszczanych 6-latków  😁 Nie spodziewałam się spotkać kogoś tak przystojnego w takiej scenerii  😁 W sumie przeszedł 3 razy przez 10 minut za każdym razem uśmiechając się - chyba muszę częściej odbierać młodą  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lutego 2014 14:03
subaru , spoko, tort jest meeeega dietetyczny  😁


serio czy wkręcasz ?  😁 Ogólnie obejdę się bez tortu, szklanką wody nie pogardzę  😁
Nie no pewnie,że wkręcam . Tort jest mega kaloryczny , ale wszystko co smaczne jest mega kaloryczne  😉 Ale jak sobie inaczej osłodzić walentynki bez facetów jak nie mega kalorycznym , słodkim tortem ? Serio ,  to ja nie przepadam za walentynkami , nie obchodze ale każda okazja jest dobra żeby nażreć się tortu  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lutego 2014 14:23
to ja przywiozę coś słodkiego dietetycznego 😀 jak zdążę zrobić :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2014 15:16
[quote author=JARA link=topic=148.msg2010578#msg2010578 date=1392209374]
Ja walentynki spedzam sama, więc jak ktoś jest tak samo samotny to zapraszam na czekoladowy tort 😁

Ja nie mogę Cię ostawic tak i Ci pomogę zjeść ten tort.
Pytam wczoraj mojego co robimy w piątek, a on na to,a co jest w piątek. Ja ,że walentynki, a on , no to co? ja codziennie zwalam tynki  😂
[/quote]

Jeeeeej, ale jesteś kochana  😍 nie pozwolisz mi sama zeżreć tego tortu  😂
dziewczyny dla wszystkich, które jutro są same/wolne:

http://demotywatory.pl/4289335/Taki-prezent-roztopilby-serce-kazdej-kobiety

Coś co mnie stopiło i każdej czegoś takiego życzę 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2014 21:02
Ale ładne 🙂
Smarcik ja to bym chyba i zaprowadzala i odbierała 😀 W vop juz mu się przyglądałam na zywo pewnie wieksze wrazenie robi 😀
Breva, jak tam sprawy?
In.   tęczowy kucyk <3
14 lutego 2014 00:44
😍 😍 😍 😍 😍 😍
Ostatnie dwa lata nie obchodziliśmy walentynek, Tony nie należy do "romantycznych" osób ani w ogóle nic z tych rzeczy, a tak mnie zaskoczył  😍 Dostałam cudowną ogromną kartkę z cudownymi życzeniami, różę i zawieszkę Pandory z koniem (od jakiegoś miesiąca ponownie przechodzę "końską" depresję, że tęsknię za Spartą i takie tam), bo "na razie go nie stać ani na sprowadzenie tu Sparty, ani na kupno innego konia, więc ma nadzieję, że to mi tymczasowo wystarczy"  😍
A mi teraz strasznie głupio, no bo nie obchodzimy przecież walentynek, więc nic dla niego nie mam  👀
Nie no pewnie,że wkręcam . Tort jest mega kaloryczny , ale wszystko co smaczne jest mega kaloryczne  😉 Ale jak sobie inaczej osłodzić walentynki bez facetów jak nie mega kalorycznym , słodkim tortem ? Serio ,  to ja nie przepadam za walentynkami , nie obchodze ale każda okazja jest dobra żeby nażreć się tortu  😁

Mój Tż jest za granicą, także dzisiaj walentynki spędzam na Skypie z lodami xD Trudno, jakoś trzeba sobie humor poprawić.
busch   Mad god's blessing.
14 lutego 2014 08:45
In., masz jeszcze cały dzisiejszy dzień na niespodziankę 😀. Ja właśnie skończyłam robić walentynkowe tiramisu, mam nadzieję że zasmakuje obdarowanemu 😉
busch, miałyśmy ten sam pomysł 😀 skończyłam robić o pierwszej w nocy, bo czekałam aż luby pójdzie spać..  😂
Ja dzisiaj winkuję... z koleżanką, jak dobrze pójdzie  😂
Wczoraj wieczorem jak zaczęłam wymieniać mężowi moje plany na dzisiejsze dopołudnie- iść na zakupy, zrobić ciasto teściowi na urodziny, galaretke i śmietane do pracy, to nieśmiało powiedział: ...a ja zarezerwowałem bilety do kina na 11.... 🙂🙂🙂 zaskoczył mnie🙂

oczywiście do kina nie idziemy, bo rano poszliśmy na moje pobranie krwi i jak zawsze odleciałam, po drodze 300 m do domu 3 razy niemal zemdlałam, więc droga trwała jakieś 20 minut, potem leżakowanie w domu, dopiero dochodzę do siebie. To przełożyliśmy kino na wtorek bo i tańsze bilety (o 6 zł jeden!) 🙂 a teraz jeszcze dostałam kartkę walentynkową, mam zgodę, żeby się pochwalić. 🙂
Zastanawia mnie to jak to możliwe, że wcześniej tego nie zauważyła skoro odsłaniała to okno co rano. No ale i tak fajne. 😀
No fajne, ja się wzruszyłam hihi

My też nie spędzamy walentynek, ale mąż kupił w prezencie bilety na imprezę już w styczniu, powiedział mi niedawno, bym mogła się jakoś wyszykować 🙂
Także jutro razem się bawimy 🙂
A dziś pozwolił mi pospać dłużej i sam poszedł zaprowadzić córkę do przedszkola, mimo, że godzinę wcześniej wrócił z nocki.
Kocham nad życie mojego męża  😍
Mój w nd zabiera mnie do Berlina 😍
Co prawda przy okazji jedziemy znajomych zawieźć na lotnisko, no ale 😉

Jesteśmy zupełnie niewalentynkowi, mój facet generalnie jest jak góra lodu jeśli chodzi o publiczne okazywanie uczuć, tak wczoraj słyszałam, jak rozmawiał z kumplem: dziś nie... a jutro też nie, jutro są walentynki.  😁


Żadnych prezentów, ale kolację mamy w planach;
do tego zrobię jeszcze ciasto Misiowi, jego ulubione. Ucieszy się jak wróci dziś z podróży.
Jak to się człowiekowi zmienia...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 lutego 2014 10:18
Wczoraj babeczki (takie raczej dodatkowo do "prezenciku" 😉 bo z herbem FC Barcelony), a teraz "walczę" z karpatką - trzymajcie kciuki żeby się udała! Wszak to dla Nieeeego  😍 Eh... lubię walentynki, no lubię  😡 😁
A ja dostałam walentynkę od szefa z rana - pensję 😍 😉

martva, mój W by cię pokochał za babeczki z FCB 🙂
martva, robiłam kiedyś karpatke na urodziny M, ale musiałam zrobić druga, bo istniało ogromne prawdopodobieństwo, że zjem tą dla niego 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się