moda, ciuchy etc...

[quote author=Euforia_80 link=topic=168.msg1942562#msg1942562 date=1386155952]
dziewczyny szukam taka kurtkę - granatową taniej niz na allegro, może ktos spotkał w jakims sklepie internetowym?
http://allegro.pl/zara-plaszcz-granat-zlote-dodatki-l-40-taliowany-i3763536871.html


Warto dac za nia nawet rynkowa.cene. Chodze w niej od miesiaca i jestem zachwycona.🙂!
[/quote]

Popieram  🙂

Ja mam oliwkową - użytkuję ją już powyżej miesiąca i jestem zachwycona, naprawdę warto  😉
slw95   żyj i pozwól trwać
08 grudnia 2013 17:40
Jak jest z przesyłkami z Zalando? Słyszałam, że czasami trzeba bardzo długo czekać... Zamawiała któraś z Was? 🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
08 grudnia 2013 18:21
Ja zamawiałam i paczka przyszła po kilku dniach. 🙂 Tylko, że to było kilka miesięcy temu, nie wiem jak jest teraz.
jeszcze dowiedziałam sie ze sa jakies slikony które sie przykleja zamiast stanika. Ktoś cos wie na ten temat? 👀


Jak dla mnie silikony dramat. Jak sie spocilam, to zaczely odpadac 🙁 może w obcislym ciuchu by sie lepiej trzymaly.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2013 07:50
slw95 ja zawsze dostaję paczki w przeciągu maksymalnie tygodnia od momentu złożenia zamówienia 🙂 Najdłużej trwa proces kompletowania paczki i przygotowania od wysyłki, bo potem kurierzy działają bardzo sprawnie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 grudnia 2013 15:19
Potrzebuję pomocy, w lutym mam iść na studniówkę z kolegą no i zaczynam poszukiwania kiecki. Musi być dosyć elegancka, niedroga, i nie jak dla starej baby 😁 Patrzyłam ostatnio te dwie: (z góry przepraszam, ale nie mogłam obrócić zdjęć)


(w tej pierwszej byłoby skracanie troszkę, no i jestem w spodniach bo było zimno i nie miałam dużo czasu więc na szybko założyłam)
Widziała któraś z Was jakieś ciekawe sukienki?
A czy zamawiając z zalando jest możliwość wymiany, jeśli rozmiar okazałby się zły?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2013 15:24
Hermes, sukienki jak sukienki, ale Ty jaka szczupła!!!!!  😜 gratki!

[2 bardziej studniówkowa, ale baskinka coś za bardzo odstaje, jakby ciut przy duża była 🙂 ]
Hermes, zdradź skąd ta pierwsza, jest śliczna!  😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 grudnia 2013 16:05
yga, dziękuję :kwiatek: (w sumie schudłam 11kg, miło że widać 🙂 ) no z tą baskinką ciut przyduża jest 😁
Milutek, u mnie w Wołominie jest sklep z końcówką kolekcji z różnych sklepów, stadivarius, bershka, zara itp, a metki nie było więc nie mam pojęcia 🙂 ja właśnie też jestem w niej zakochana i chyba na nią się skuszę na tą imprezę urodzinową 😁
slw95   żyj i pozwól trwać
09 grudnia 2013 16:26
Londstreet, Edytka, dziękuję pięknie! :kwiatek:

i podłączam się do pytania Klaudia., bo ja w tym samym sukienkowym interesie na Zalando zawitałam 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
09 grudnia 2013 16:38
Hermes, mi się bardziej podoba fason drugiej. 🙂
slw95, studniówka?  😁 ja już mam dosyć poszukiwania sukienki, to nie mój żywioł...
Hermes, pieeeeeerwsza! 😍 😍
hermes pierwsza! wygladasz obłędnie w niej!!
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
09 grudnia 2013 20:05
W Zalando jest prawo zwrotu, tutaj więcej informacji: klik. 😉

Hermes, z tych dwóch to pierwsza. 🙂 Btw. jaka talia! 😍
Hermes Taka jak druga tylko zabierz tą baskinkę,bo ukrywasz tą piękną talię.Moim zdaniem twoja góra tzn ramiona i biust wyglądają lepiej w 2.  1 jest moim zdaniem za długa i poważniejsza ale też ślicznie.
Jakie buty i dodatki według Was do tej sukienki?
Elena   emocjonalnie elastyczna
10 grudnia 2013 19:22
doradźcie mi jaka góra pasowałaby do tych spodni klik i tych butów klik  :kwiatek: :kwiatek:
Karino1998, jeśli te ćwieki (?) przy dekolcie są złote, to wybrałabym jakieś złote dodatki 😉 A buty, tak, jak na fotce, zostawiła czarne 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 grudnia 2013 14:01
Hermes pisała, że gdyby zdecydowała się na pierwszą, to ją skróci. A zatem - bierz pierwszą!
robakt   Liczy się jutro.
14 grudnia 2013 15:15
W pierwszej wyglądasz mega kobieco!
Hermes pierwsza!  🙂 tylko ją skróć tak konkretniej trochę 😉

Dziewczyny! Gdzie dostanę mniej więcej taki zegarek, ważne żeby nie był za duży.
http://aninosyre.tumblr.com/post/58632333820
Tylko najlepiej w internecie, bo chodzenie po sklepach mnie przerasta  😵
Hermes, na pasażu ten sklep? 😉 Moim zdaniem pierwsza wlasnie wyglada jak dla starej baby, bierz drugą!

Dziewczyny pomocy! Czy ktoras z was widziala w jakims sklepie internetowym EMU w takim kolorze tylko model dłuższy, do kolan? :kwiatek:


Frania zajrzyj na zlotewyprzedaze.pl 😉
slw95   żyj i pozwól trwać
14 grudnia 2013 16:26
Klaudia., (nie)stety tak, ja już rzygam poszukaniami sukienki :P Boję się uszyć, więc niestety muszę znaleźć coś gotowego, jak na złość w sklepach nie ma nic, KOMPLETNIE nic w moim typie. Strasznie dużo czarnych, a ja nie chcę, bo miałam w tamtym roku i w tym chciałam coś innego... Masakra, jestem załamana, a co najgorsze studniówkę mam wcześnie, bo już 18 stycznia... 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 grudnia 2013 16:28
Edit: myślałam, że to wątek studniówkowy i napisałam posta nie na temat... Przepraszam.

Edit2: Ponieważ Klaudia. odpowiedziała w momencie, gdy edytowałam i teraz wygląda to bez sensu, umieszczam treść posta (mniej więcej coś takiego napisałam):
slw95, ja mam studniówkę 4. stycznia, to jest dopiero kretyńska data...
slw95, ja też mam 18 stycznia i właśnie sobie uświadomiłam, że to już niedługo... Też nie chcę czarnej sukienki, bo na wszystkie imprezy ubieram się w ten kolor. Szyć też raczej nie chcę, a sklepowe sukienki kompletnie nie trafiają w mój gust :/ Jedynie na zalando sobie upatrzyłam kilka pozycji, ale martwi mnie trochę dobieranie rozmiaru...
Facella, rzeczywiście kretyńska  🤔wirek: Ledwo odpoczniesz po sylwestrze i już na studniówkę.
slw95   żyj i pozwól trwać
14 grudnia 2013 16:36
Klaudia., to piąteczka, jesteśmy w identycznej sytuacji. Też upatrzyłam na Zalando parę, ale nie wiem jak to może być z tą rozmiarówką i mam wrażenie, że tabela z wymiarami niestety kłamie 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2013 16:39
Hermes w tej pierwszej wyglądasz obłędnie, ale raczej nie na studniówkę - bardziej pasuje mi żakiet na górę i do teatru  😉 Druga zdecydowanie bardziej imprezowa.
Caira dzieki bardzo :kwiatek:
slw95, no dokładnie... Ja dodatkowo jestem dość niewymiarowa i według tej tabelki mam talię o rozmiar większą niż resztę  😵 I jak tu się dopasować. Dlatego się zastanawiałam, czy jest możliwość wymiany, gdyby rozmiar okazał się zły...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się