Kartki bożonarodzeniowe 2013

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 listopada 2013 16:44
Super! Wysłałam adres, ja mam talent do przegapiania wszystkiego  😎
Ale nazwa ulicy... fiu,fiu... ślinotoku dostałam!
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
21 listopada 2013 18:09
Jak tyję, to mówię, że to przez zobowiązującą nazwę ulicy  😁
Przepraszam, że nie wysłałam adresu, niestety brak dostępu do komputera(i internetu) 🙁
Może jeszcze mozesz dosłać?
Już jest dopisany 😉
Kiedy zostaną rozdane adresy?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 listopada 2013 21:43
DeJotka , pierwszy post

- do 23 listopada wszyscy dostaną adresy (tak, jak rok temu mogę podjąć się organizacji)
DeJotka, mam trochę gorący okres teraz, ale dziś wieczorem i jutro po południu będę się tym zajmować 🙂
Ok, ja też mam sporo na łbie i musiałam przeoczyć 😉
Pierwsza strona wątku ma już adresy, pozostali jutro 🙂

Uściślę, że w zabawie uczestniczy finalnie 57 osób, od których dostałam adresy.
Już wszyscy powinni mieć adresy. Gdyby jednak do kogoś nie dotarło PW, to proszę o kontakt 🙂
mamy mamy 🏇
do kiedy normalnie wysyłałyście kartki? Boje się, że mogą być duże opóźnienia na poczcie 🤔
Rok temu wysyłaliśmy do 15 grudnia, w tym roku zaproponowałam taki sam termin. Myślę, że wystarczy, chociaż ja postaram się wysłać wcześniej 🙂
Melduję, że dostałam adresy, dzięki.
Dworcika A czy można oprócz trzech "obowiązków" poprosić Cię o dodatkowe adresy? Oczywiście tych, którzy biorą udział w zabawie.
Atea, praktykujemy to co roku. Nikt nie zgłaszał sprzeciwów, a myślę, że każdy ucieszy się z nadprogramowych kartek, których się nie spodziewa. Pisz na pw do kogo chcesz wysłać 🙂
Pierwszy raz mam kartki gotowe (zrobione, wypisane, zakopertowane) ponad miesiąc przed świętami  🙄
Proszę o dodatkowe adresy 🤣
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 listopada 2013 07:26
Dworcika, masakra zapomniałam o wątku! Mogę dosłać jeszcze adres?
lockmittel, już nie. Losowanie już było, adresy rozesłane...

Wszystkie dodatkowe adresy załatwiamy na PW 😉 Zaraz będę na chwilę przy kompie, to roześlę.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 listopada 2013 08:35
Dworcika, szkoda 🙂 może w przyszłym roku zapomninalstwo mnie nie zgubi 🙂

Miłej zabawy życzę! 🙂
Ja dzisiaj wysyłam karteczki do Was 🙂
a ja dzisiaj tylko kupiłam kartki i w przyszłym tygodniu wyślę 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 listopada 2013 20:13
A ja czekam na wolne.... i wypłatę 🙁 Muszę kupić filc, kolorowy blok techniczny, jakieś ozdoby, poczytać trochę o osobach do których kartki wysyłam... no trochę tego jest. Ale spokojnie to terminu się wyrobię 😀iabeł:
Ja właśnie czytam i nic wyczytać nie mogę:P:P haha

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 listopada 2013 20:52
No ja jeszcze nie wiem kto mnie upolował 😀iabeł: ale dla ułatwienia mogę napisać, że kooooocham My Little Pony 😍 😁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 listopada 2013 21:02
Ja również nic doczytać nie mogę.  😁
Kartki już prawie skończone, ale nie są jakieś mega błyszczące, takie zwykłe i trochę zastanawiam się nad pójściem do sklepu i kupieniem jakichś na bajerze, np.: z melodyjką... Bo moje to takie trochę nijakie, pierwszy raz robiłam własnoręcznie.  🤔

A ja dla ułatwienia mogę powiedzieć (bo nikt nie wyczyta nic z moich postów), że uwielbiam świecidełka, brokat, koraliki, naklejki, takie drobiazgi, może mi już nie wypada, ALE... 😜 Bardzo lubię, kiedy ktoś pisze takie życzenia 'od serca', mogą być nawet najgłupsze typu 'Tralalala, Wesołych Świąt, prezentów pod choinką, marchewek dla konia, wygranych w zawodach, coś tam, coś tam, życzy ktoś tam' 😀 W sumie to chyba wszystko? Nie wiem, co jeszcze mogę napisać, żeby komuś pomóc 😀
Może każdy plus minus napisze co lubi 🙂

Ja generalnie lubię wszystko co własnoręczne i od serca, bo jest jedyne i niepowtarzalne 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 listopada 2013 07:24
A ja czekam na wolne.... i wypłatę 🙁 Muszę kupić filc, kolorowy blok techniczny, jakieś ozdoby, poczytać trochę o osobach do których kartki wysyłam... no trochę tego jest. Ale spokojnie to terminu się wyrobię 😀iabeł:


Takich cudów wianków w ciekawej cenie masz teraz w Lidlu. Wczoraj byłam i oczopląsu można dostać.
Ja w tym roku standardowo- wspieram osoby niepełnosprawne, które przysyłają mi jak co roku karteluszki wraz z kalendarzem.
Zawsze im wpłacam te - escia złotych, a kartki idą do Was.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 listopada 2013 07:27
Żabeczka dzięki, nawet nie wiedziałam! 😀 DO Lidla mam kawałeczek, może uda mi się dziś albo jutro skoczyć 👀 I pozostaje tylko na wolne czekać 😁
Swoją drogą fajna inicjatywa z tymi Twoimi niepełnosprawnymi :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się