DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

e tam, marszczeń nie widać 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
02 września 2013 20:07
Zorilla, absolutnie najpiękniejsze DIY jakie tu widziałam! a paski sama robiłaś czy były gotowe?
Paski do zapiecia? Horze Harmoniuz takie ma, dlatego właśnie go wzięlam 🙂 Chciałam Just Toga za ok. 200zl ale mam to za jakies 45 🙂.

Bardzo Wam dziekuje  😀
Elena   emocjonalnie elastyczna
02 września 2013 21:01
Zorilla jesteś moim absolutnym mistrzem !  😍 zazdroszczę talentu  😀
Witam. Potrzebuję wymiarów do uszycia "paletki" podkładki pod siodło do korekty tyłu. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie sugestie i wymiary.
dziś kupiłam wypalarkę do drewna 😀
Sio   nowe wcielenie marchewki
03 września 2013 21:02
zelka2303 czyli będzie coś ładnego 🙂

Dziewczyny mam regulowany kask Casco, czy macie jakiś pomysł na psujący się środek? W tej części co trzyma głowę pęka mi plastik i coraz gorzej się dopasowuje. Czy ktoś już robił coś takiego??
Ostatni wybryk mojej maszyny 😉 miał być stripe-in, ale wyszedł klasyczny pikowany czaprak w wymiarze duże Pony
Wierzch: bawełna, środek: gąbka, spód: siatka bawełniana
Najbardziej oczarowała mnie ta fuksjowa lamówka, jest boska  😍

fajny wyszedł, tylko taki dosyć cieńki ?
okunka, naprawdę fajne połączenie 😉
Zgadza się 🙂 raczej cienki. Będzie używany z podkładką, także w sam raz 😉
Przepraszam, jeśli było, ale wyszukiwarka nic mi nie wypluła. Mianowicie jestem ciekawa waszych opinii na temat produktów Aguares - podoba mi się jeden komplet, jest tani, interesuje mnie jak jest z jakością?
ale to chyba pytanie nie w ten watek 🙂
Tym razem wyszła łezka  😀
winko a czym ty szyjesz? tzn. maszynę jaką posiadasz? 🙂
mam starego łucznika
Ładny choć nie moje kolory 🙂

Melduje że wracam do maszyny w temacie konskim więc za niedługo powinnam wrzucić pierwsze pady 🙂
szyje ktoś na maszynach AEG ???
escada, ooo, super, wrzucaj wrzucaj! 🙂
Wow, jak tak patrzę na Wasze cuda, to mi szczena opada, ja też coś szyję 😀 Ale niestety be maszyny ... :c  👀
Mam nadzięję, że się podoba 😀 Jest to pierwszy czaprak... moja mina  🤔zczeka: 🤔zok: A model, ukochany Kaprysek <3  🏇
ale z Was zdolniachy🙂😉 moja koleżanka robi ogłowia skórzane, jak będę w domu to wrzucę...a może ktoś mi chce zrobić derkę przeciwdeszczową podszytą polarem/ w kolorze żółtym 🙂 takim jak mój kantar?🙂
Jakie wymiary powinny mieć Kaloszki neoprenowe dla konia w rozmiarze full?
Czy ktoś chciałby poinstruować mnie jak zrobić takowe Kaloszki krok po kroku.
W tym sprawach jestem początkującą  😡
No ale od czegoś trzeba zacząć  🙂
Dereszi, niestety nie wiem  :c Też chciałam zrobić, ale najlepiej jedź na stajnie i  weź wymiary 😉 🚫    Jutro postaram się zrobić zdjęcia na koniu nowemu czaprakowi  😉  🏇
kaprysnaa, prosze.... błędy, literówki, braki znaków - ok. ale stylistycznych i tych dzieciowych skrótów i znaczków to już tu nie wprowadzaj.
Wiem, ale trudno jest pisac nie na PL klawiaturze ;(
W jaki sposób niepolska klawiatura przeszkadza Ci w pisaniu poprawnym stylistycznie i w napisaniu "nie wiem" zamiast jakiegoś "nwm"? Poza tym skoro klawiatura niepolska, to jakim cudem masz polskie znaki (przynajmniej czasem)? Nie rozśmieszaj mnie. 😁
Aha, i oczywiście nie zauważyłaś, że jest coś takiego jak regulamin forum (pewnie niepolska klawiatura powoduje problemy ze wzrokiem...) i wobec powyższego nie wiem, że posty należy edytować, zamiast pisać kolejne w sytuacji, gdy w danym wątku ostatni post też jest Twój?
Każda klawiatura posiada znaki interpunkcyjne.  😉 Chyba, że istnieje taka bez ale o nie niestety nie słyszłam.  😲
Już mogę pisać normalnie ... A wczoraj stało się coś okropnego... Na stajni zdechł nam koń ;c Larysa .. nie ze starości.. prawdopodobnie kolka... No i też testowałam czaprak w panterkę, trzyma się :P Poniżej zdjęcie Larysy <3
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 września 2013 16:48
A co koń robił na stajni?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się