DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

mój ubóstwiał to zamocowane w boksie, bez tego metalowego mocowania 😉
BUCK, dobra zamocowałam czekam mam nadzieje że ich oświeci że to do drapania
Muszę chwilowo przedzielić duży boks dla dwóch kucyków. Myślałam o uszyciu gęstej "kraty" z pasów tapicerskich i zamocowanie jej na 4 izolatorach z pastucha. Robił ktoś coś takiego?🙂
BUCK   buttermilk buckskin
27 grudnia 2023 15:23
brzmi jak idealne do wkładania nóg
Evka, a nie jesteś w stanie załatwić poprostu 2 desek długich na szerokość boksu i przykręcić?
Może jednak warto zbić z desek przegrodę ? Na tymczas to można nawet wykorzystać palety
A taką przeplatankę ma ekoforme tylko oczywiście nie z pasów i na jakiejś ramię więc to się tak nie przesuwa -na stronie też mają że do użytku jako przegroda w boksie ale musiałbyś ich podpytać jak to się mocuje
Zabawa polega na tym, że mają jedno wejście. Przegroda musi być ściągalna i składalna, że jak jeden wejdzie to myk i odgradzam. Myślałam też o takim czymś, jak zamknięcia do drzwi boksu materiałowe, tylko w stosownym rozmiarze.
Decha plus bramka z pastucha się nie sprawdziły.
Albo np 2-3, poziomy wejścia do pastucha np tego w formie sprężyny jak to grzeczne towarzystwo
espérer, no właśnie sprężyny mają gdzieś 🙃 od tego zaczęłam, ale nic z tego.
Myślałam dlatego też o czymś takim z obrazka.
Torpol_zaslona_stajenna_na_drzwi.jpg Torpol_zaslona_stajenna_na_drzwi.jpg
Zerknij sobie jeszcze na to https://ekoforme.pl/pl/p/X-Mata-ochronna/180
espérer, wspaniałe! To jest właśnie to, czego nieudolnie szukał mój poświąteczny mózg 😅
Dziękuję!
Hej!
Planuję zrobić własne podmurówki pod przeszkody - jakieś pro tipy z czego i jak robić, by były lekkie i budżetowe? I czym malować?
Poza dwoma klasycznymi (typu wzorek murku lub tęczy) chciałabym zrobić jeden ze sztucznymi roślinami. Robił ktoś coś takiego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się