Młode Konie

lostak   raagaguję tylko na Domi
08 kwietnia 2013 19:54
póki co plany nasze związane są z ujeżdżeniem, decyzja taka głównie ze względu na moje problemy zdrowotne 🙂



Karmelek1700

off top, dawno nie widziałam na tym forum zdjęć kogoś kto siedzi w tak dobrej równowadze i ma tak dobrze ułożone ciało oraz rękę, (czyli łokieć i ramiona) bo ręka zdradzi nawet najbardzej przebrane zdjęcia...
proponuje zostać przy ujeżdżeniu🙂
Wojenka Dziękuje 🙂 2011,  5.05 kończy 2 lata .
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
08 kwietnia 2013 21:18
lostak jejku aż się zarumieniłam 😡 Dużo pracy jeszcze przede mną, ale cieszę się, że są już dostrzegalne jakieś pozytywne efekty! Dziękuję! :kwiatek:
Donia mimo tych dwóch lat to chyba już kawał chłopa z niego jest 🙂
carmina, ale fajniasty maluszek 🙂 Niech się zdrowo chowa! 🙂

deborah, zazdrość, zazdrość, zazdrość! 😜

Karmelek, nie wiedziałam, że masz takiego fajnego konia - za rzadko się nim chwalisz. Niezły mięśniak 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 kwietnia 2013 23:18
Donia Aleksandra, zamienię się w słiiit kuniarkę i powiem Ci,że na tym zdjęciu widać, że już wie co go czeka i dlatego taki smutny jest xD

Karmelek1700, a jakie problemy zdrowotne zalecają ujeżdżenie?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
09 kwietnia 2013 07:56
aleqsandra mam problemy głównie z kolanem, ból nasila się podczas dłuższego zgięcia i właśnie mocnego obciążenia, jakieś przesunięte rzepki i problemy z odbudową chrząstki stawowej (którą podobno w moim wieku da się jeszcze zregenerować) - lekarz prowadzący zalecił przez jakiś czas odsunięcie się od skoków, ponieważ na skokach podobno zbyt mocno je przeciążam, musieliśmy zrobić serię zastrzyków, w dodatku po skokowych treningach straaasznie boli mnie kręgosłup, aż ledwo wieczorem zasypiam 😤

amnestria e tam, trochę się ograniczamy bo mi jeszcze chłopak obrośnie w piórka 🤣
aleqsandra to  jest mina pod tytułem " ale czego wy ode mnie chcecie, przecież jestem taki grzeczny" . Co jest całkowitą nieprawdą 😉 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
09 kwietnia 2013 11:24
Karmelek1700, psikus, zawsze wydawało mi się, że skoki są mniej wymagające od ludzkiego ciała dlatego jak problem to raczej właśnie to ;p ale tak właśnie myślałam, że pewnie kostka, kolano - coś w nodze ogółem 🙂

a kolana to nie powinno się asap operować? bo właśnie dużo znajomych mi mówi że to bujda na resorach z tym odnowieniem się kolana i powinno się jak najszybciej operować zanim dojdzie do większych zniszczeń w wyniku przewlekłego stanu zapalnego, a polityka "poczekać" to przede wszystkim polityka nfztowska a nie lekarska
Farifelia   Farys 21.05.2008
09 kwietnia 2013 13:01
Karmelek1700, aleqsandra ja też mam przesuniętą rzepkę i dodatkowo miałam uszkodzoną łąkotkę, ścięgna, mięśnie, jakąś torbiel i naderwane więzadło ACL (wynik wypadku 😉 )
3 tyg temu miałam artroskopię kolana i dopiero się regeneruję. Z przesuniętą rzepką da się żyć, ja też taką będę miała już stale. Jeśli nie masz uszkodzenia mechanicznego, to faktycznie lepiej z operacją poczekać. Odbudowa chrząstki może potrwać ale przy dobrym lekarzu, nie powinnaś mieć problemów 🙂
Powrotu do zdrówka życzę w takim razie 🙂
inne już za stare 7 lat minęło, ale z możemy się wpisać, ostatnio 3 latka stuknęły

mała mi
Co to co to ? Bardzo przyjemne zwierzę 🙂
Gallien   Un poco di zucchero
09 kwietnia 2013 21:38
Moje nowe siwe dziecię



mała mi uroczy konik

Jak obiecałam urodzinkowo mój srokacz,  już trzylatek

Z ogłoszenia 😉


Taka wywłoczka roczna <bzydal>  😂


Półtora roku


Troszkę ponad dwa latka  🤔


I z przed miesiąca i dwóch  😍




Tak się wozimy  😀

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
10 kwietnia 2013 13:28
Gallien, fajne dzidzio 🙂 ile ma? jakie plany?
supra, kiedy zaczęłaś z nią pracę?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 kwietnia 2013 13:36
Gallien, opowiedz coś więcej. dobrze mu z pyska patrzy 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
10 kwietnia 2013 14:04
Supra, mam nadzieję, że kamień z 4 od końca zdjęcia już zniknął z padoku? 😉 Mówię o tej "cegle" przed tylnimi nogami.
supra, dziękujemy
armara, ojciec Pasquinel i matka po Almanzorze L
pierwsze skoki zaliczone, niestety aparat nie współpracował, więc takie z bieganiny jeszcze

mała mi
Oooo Almanzor, bardzo go lubię 🙂 
Jakie długaśne nogi, mam szczerą nadzieję, że będziecie tutaj częściej gościć, piękny koń  😍
Katharina   "Be patient and trust in the process"
10 kwietnia 2013 14:45
mała mi jak zobaczyłam Twoje wcześniejsze zdjęcia to tylko czekałam żebyś napisała po czym to , bo swoje przypuszczenia miałam no i się nie pomyliłam 🙂 Pasquinel daje strasznie podobne do siebie konie. Spójrz na kobyłę, która urodziła się u nas w stajni - lustrzane odbicie, nawet spojrzenie to samo  😂

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
10 kwietnia 2013 16:03
Katharina, rzeczywiście! z pyska wypisz wymaluj!
Katharina   "Be patient and trust in the process"
10 kwietnia 2013 18:06
aleqsandra no nie?  😁  jak zobaczyłam  foto mała mi to  przez chwilę się zastanawiałam czy to nie Atena czasami  😉
aleqsandra to jest wałach  🤣 zaczęliśmy działać jak miał 2,5 roku, same lonże i zabawy, a od dwóch miesięcy wsiadam na chwilkę (10 -15min)

Bischa To nie kamień, tylko kawałek styropianu  😉
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 20:41
mi znowu uśmiech z twarzy nie schodzi. mój koń jest cudowny. Z treningu na trening cudowniejszy...

dziś skakał tak

postaram się zrzucić filmiki  😍 😍
dawaj filmiki  🏇
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 20:59
zasysam 🙂
powinnam przechodzić na lapsa służbowego, ale przez CB poczekam  😁
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 21:04
mam bez montażu niestety 😉


tu z chłodzącym zapały komentarzem trenera
Ponia   Szefowa forever.
10 kwietnia 2013 21:05
ale on fajny 😉
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 21:06
Ponia, bardzo dzięki. !
i jeszcze sam okser z ptaszkiem
deborah
Jak piłeczka, ekstra  😍 Kiedy startujecie ?  😜
BTW na ZT był "Landor" z Twojego regionu, ale zupełnie się do CB nie umywa, a licke dostał...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się