Młode Konie

Farifelia Dzięki. Przyznam się, że ta "mała" mnie zauroczyła.
deborah , strasznie podoba mi się Twój młody 😍
Ruda77, CB ma już  spore grono fanów 😉
Deborah wydaje mi się że konie po Landorze po prostu mają poukładane w głowach, koleżanka miała kobyłę i dziewczyna była złota, w obejściu, w wyjazdach na zawody, nic ją nie stresowało ani nie wyprowadzało z równowagi, mogła ją zostawić w przyczepie, nowym boksie, a ta nic, luzik relaksowo... Powodzenia
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 19:19
cieszę się że się Wam podoba. Dla mnie to koń marzeń. jeszcze nie do końca wierzę ze jest mój...
adriena, w sumie siostra CB która oglądałam  też była bardzo poukładana...
deborah
Uwierz ! Masz świetnego konia i ciesz się tym (powtarzam się chyba 😉).
Dzięki za miłe słowa
Ruda77
Merci ! Nie zabierasz Szczerbatego przypadkiem na jakieś zawody niedługo  😎 Tak pytam celem pokibicowania.

No to jeszcze jedna słoneczna Kulaaa, z czasów kiedy była w treningu i wyglądała fit
armara , 10 maja mamy zawody w stajni i planuję jechać N 🙂 A na wyjazdowe zawody mam zamiar wziąć młodego w wakacje, bo teraz kończę szkołę i mam multum egzaminów... Za to bardzo fajnie za[powiada się ten rok pod względem konsultacji 😉
No to będę za Was trzymać kciuki i mam nadzieję, że będziesz miała jakieś zdjęcia z tych zawodów. Wiosenne zdjęcia  😎
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
06 kwietnia 2013 23:10
Nadszedł czas aby się i naszym dzisiejszym osiągnięciem pochwalić!
Wygrane Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kategorii Juniorów to wspaniały początek sezonu 2013! Jestem dumna z Idryska, który zaliczył swój debiut na zawodach ujeżdżeniowych z wynikiem 66,06% w P3 i 62,5% w N6! Spisał się na medal ten mój ukochany, już 5letni ogórek! 😅
I na koniec kilka zdjątek by forumowa okwiat :kwiatek:


Karmelek było pięknie, naprawde!! Bardzo miły obrazek dla oka i Idrys jest wzorem ogarnośniości, chłopak jest rozbrajający 🙂  Super przejazdy    (tylko jakbyś nie ścięła 2x narożnika przy budce sędziowskiej....  😀iabeł: ) Ale tak czy siak Gratulacje!!!  😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
06 kwietnia 2013 23:32
krysiex213 dziękuję :kwiatek: Niestety te debiuty to i moje były, bo w ujeżdżeniu może 2/3 razy startowałam i zawsze kończyło się na Lce 😁 Także jestem z dzisiaj bardzo zadowolona mimo wszystko! 😀
Farifelia   Farys 21.05.2008
06 kwietnia 2013 23:35
Karmelek moje gratulacje! 🙂 Początek sezonu faktycznie udany 🙂 No i pięknie się młody prezentuje. Nam jeszcze niestety do takiego poziomu trochę brakuje 😉 Młody dopiero zaczął kłus ogarniać 🙂
Karmelek - gratulacje!! masz więcej zdjęć?
Karmelekgratuluję 🙂 no i właśnie więcej zdjęć
Karmelek1700 , gratuluję!
Karmelek
Brawo, śliczny ten Twój Idrys  🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 kwietnia 2013 16:18
faraa, zaczęła mnie zastanawiać jedna rzecz - fotka oczywiście genialna - czy po takiej zimowej kąpieli koniom się nic nie dzieje? one tak na codzień?

carmina, skąd pomysł na niego się dokładnie wziął?

Misiek69, świetna maść potomstwa 🙂

deborah, to nie jest koń 5ty raz pod siodłem !!!  😵 😉

Karmelek1700, GRATULACJE!! ZAZDRASZCZAM!




Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
07 kwietnia 2013 18:55
Dziękuję dziewczyny :kwiatek: Pracy było dużo, po drodze wzloty i upadki, ale najważniejsze, że to zaowocowało tak pozytywnie!
Jeszcze kilka mam 😀 Zdjęcia by forumowa lychee :kwiatek:
Przed startem portret łysolka 🤣

Rozprężeniowo 🙂

Skupieni w trakcie przejazdu


No i runda honorowa 🙂
Brawo brawo! Koń naprawdę urokliwy 🙂
Życzę samych sukcesów
karmelek - ładnie mu się klata buduje, brawo!

carmina, skąd pomysł na niego się dokładnie wziął?

prezent ślubny od mojego lubego  😀  co prawda 2 miechy przed ślubem, ale inaczej nie dało rady... gadałam sobie, że mi się marzy siwy andaluz kiedyś w przyszłości - no to mam... 😉 trzeba uważać o czym się marzy  😎
wczoraj w nocy, w końcu po długiej podróży dotarł do Polski - zmęczony i nogi mu się plątały jak wyszedł, ale ogólnie w dobrej formie
Noo witamy 🙂. carmina, - słoodziak!
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 kwietnia 2013 11:02
carmina, taka podróż dla takiego malucha 🙂 dzielny!

Ty mi lepiej powiedz gdzie takich przyszłych mężów produkują xD

Karmelek1700, ja myślę, że to dopiero początek Waszej kariery 🙂
carmina teraz wszystkie revoltowiczki ukryją się w krzakach i będą czyhać na Twojego męża  😂
Dzielny młodziak  😀
Karmelek1700, piękny zwierz - po czym on, bo coś nie kojarzę? Świetnie mu pasuje wersja ujeżdżeniowa 🙂
karmelek1700 śliczny Idrynio 🙂 już całkiem przerzucacie się na ujeżdżenie, nie będziecie już podskakiwać?
Farifelia   Farys 21.05.2008
08 kwietnia 2013 15:29
carmina lepiej uważaj na swojego męża bo zbiera się grupka re-voltowiczek które są chętne Ci go ukraść 😁 Ja się oczywiście dołączam do tej grupki 😁
Pozazdrościć przyszłego męża no i prezentu ślubnego 🙂
karmelek Nie widziałam Was nigdy w wersji skokowej, ale ujeżdżeniowo  👍 a ten galop. Na prawdę szacunek  😉
A my  mamy na czwartek kastrację umówioną.Mam nadzieję , że pogoda już nas nie zaskoczy 😉

Pozdrawiamy  🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
08 kwietnia 2013 18:55
Dziękujemy! :kwiatek:
quanta po Cruzeiro L z matki po Castiglione L 😀
fruity_jelly póki co plany nasze związane są z ujeżdżeniem, decyzja taka głównie ze względu na moje problemy zdrowotne 🙂

carmina wow, super! 😅 Czekamy na więcej zdjęć malucha 😀

U nas dzisiaj piękne słońce, też mam nadzieję, że to ostateczny koniec zimy!

Może to i dobrze się złożyło 😉 w końcu ujeżdżenie królową jeździectwa, z dobrze zrobionym ujeżdżeniowo koniem o wiele łatwiej na parkurze 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 kwietnia 2013 19:29
Fajny Donia ten Twój złoty achałek  🙂 Przypomnij, który on jest rocznik? 2010?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się