Młode Konie

anetakajper   Dolata i spółka
04 kwietnia 2013 08:11
Moja młoda 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
04 kwietnia 2013 09:45
anetakajper ale ma boski ogon! 😍

A tu moje młode wydziwiające z kolegą na pastwisku 🙂 Jeszcze za czasów słonecznej pogody bez śniegu (czyli jakieś 2 tyg. temu)  😁

anetakajper   Dolata i spółka
04 kwietnia 2013 10:03
Nom 🙂 zwłaszcza jak się wytapla w słomie to są tego dłuuuugominutowe konsekwencję  🤣
Farifelia   Farys 21.05.2008
04 kwietnia 2013 10:58
A to wiadomo 😉 Mój drugi koń jak ma iść na jazdę, musi ze sobą w ogonie zawsze wziąć zagryzkę na później 😁 A jak się wytarzają w błocie, to już wogóle tragedia 😵
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 kwietnia 2013 12:55
to ja robię teraz szybkie podsumowanie, bo ciągle przeglądam, ale ciągle nie mam kiedy dorzucić swoje nic nie warte 3 grosze 🙂

Cobrinha, [quote author=salto piccolo link=topic=1199.msg1733903#msg1733903 date=1364748116]
Jestem u rodzicow, caly czas pada snieg i jest juz 30 cm!  😵

U mnie (UK) śniegu brak, za to zimno, szaro-buro i wieje tak lodowatym wiatrem dziś, że z domu ciężko wyjść...
Ale na poprawę nastroju, doczekałam się zdjęć malucha - Dorcysia :kwiatek:
No i wg pomiaru sprzed kilku dni (jeśli wierzyć miarce), ma 162cm w kłębie na chwilę obecną  😜

edit.
[/quote]

wyspy generalnie wg mnie są mocno nieprzyjazne pogodowo mimo że cieplej... takie... dołujące, nijakie, wilgotne i szare... prawie cały rok...

no i puchnąć z malucha rozkaz masz!

a co do wałka, taka nadwaga chyba jest niezdrowa, czy on z tych cięższych w typie?

galopada_, Desmin w całokształcie fajny, ale tak niezbyt w moim typie no i nie podoba mi się jego zad, mocno ścięty, kanciasty, mały... chyba że zdjęcia niekorzystne... no i to rozłupanie na pół, nie znam się w sumie, ale u mojego konia rozłupany tyłek oznaczał zapadnięty kręgosłup, nadmiar tłuszczu i teraz po zastrzykach i "rehabilitacji" dopiero mu się wyrównał i jest w miarę równo okrągły... ale zdaję sobie sprawę, że niektóre konie po prostu mają taką budowę lub są aż tak umięśnione... pytanie brzmi z czego u Was wynika 🙂 wiesz, ja mam już zboczenie kręgosłupowe i relatywnie niewielką wiedzę o wariacjach pokroju koni 😉

żorżeta ma urocze spojrzenie 🙂 takie dziewczęce, myślące

Perlica, hbc moim marzeniem 🙁 szukam sponsora ;p no i gratki za skoki!

anetakajper, przepraszam za niemerytoryczną uwagę, ale ... JAKI OGON!! młode do schrupania 🙂
aleqsandra, zaszalałaś ze słowem SKOKI  😂 ale nie-dziękuję  😁

anetakajper młoda bardzo fajna

Właśnie z tym rozłupanym zadem to słyszałam że to bardziej negatywny ma wydźwięk niż pozytywny, tak jak sugeruje aleqsandra.
Ktoś rozwinie ten temat?
Perlica
Ale fajnie, gratuluję  💃
Ale mnie drażni już ta pogoda, grrrr.
armara, nie dziękuję  😉

Powiedz coś o tym rozłupanym zadzie jako ekspert z wątku wad budowy  :kwiatek:
aleqsandra on tak umięsniony w dupkę-rozłupkę (identycznie jak ojciec). Myślę, że jest proporcjonalny bardzo i zdecydowanie nie ma za małego zadu. Ciężko żeby miał jakiś wielki rozbudowany skoro sie obija tylko na razie no i mocno rośnie w górę od dłuższego czasu przez co ciężko go ,,obłożyć"
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 kwietnia 2013 14:14
ok 🙂 ja tylko zwróciłam uwagę no to co mi się przywidziało, ale mówię, żaden ze mnie specjalista 😉

aleqsandra, on ziemniak prawie pełną gębą 😉 więc masa uzasadniona heheh
04.04 Roczek
Heavens-Devil obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodzinki
Mój ogr (jeszcze ogr  😉)
Mój najstarszy młody koń, na zdjęciu ma 3 lata:


Presta ( Le Duc x Pegasus HB ) ur. 2007r.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 kwietnia 2013 23:26
supra, fajny kicek

faraa, jak to najstarszy młody koń? i dlaczego robisz takie obłędne zdjęcia?
anetakajper   Dolata i spółka
05 kwietnia 2013 06:04
supra Matko jak ostatnio podobają mi się takie taranciki  😍 No piękny  😍
faraa, zdjęcie jest MISTRZOWSKIE 🙂
Za kilka dni kolejny mądziołek ma urodzinki, będzie na co popatrzyć  😎

anetakajper oczekuję na kolejnego tarancika pod koniec miesiąca  😍
Moje dziecię jutro do mnie przyjeżdża 🏇 nareszcie!!
chwilowo mam tylko fotorelacje z jego podróży do Polski i postoju u przyjaciół

Farifelia   Farys 21.05.2008
06 kwietnia 2013 11:58
carmina,  dziecię przepiękne 😍 aż Ci zazdroszczę 😉
carmina jaka to rasa i wiek?
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 13:17
anetakajper, powtórzę za innymi ogon cudo przycmiewa konia normalnie..
faraa, konia niezbyt widać, ale foto super ;-)
carmina, przyłączam sie do pytania o szczegóły...
Farifelia   Farys 21.05.2008
06 kwietnia 2013 14:05
O ile dobrze podejrzewam, jest to roczny ogierek PRE o którym carmina wspominała w wątku o andaluzach 🙂 Prosto z Hiszpanii 🙂
roczny ogierek okazało się, że jednak roczny nie jest  😉  6-miesieczny odsadek PRE, zowie sie Abandonado (po NubosuII, od GalaxiaIII) - jutro pewnie będę miała więcej zdjęć bo nareszcie go zobaczę  💃
Nie jestem pewien, czy to dobre miejsce, ale postanowiłem się pochwalić. Jeszcze dwa dni temu, przekonany byłem, że mój Niuniek jest prawiczkiem i jeszcze nigdy nie zaznał tego miodu. Jednak przedwczoraj, zacząłem grzebać w necie i wykopałem Niuńkową córkę  😲. Byłem tak kosmicznie zdziwiony, że postanowiłem wysłać do właścicieli maila. Dziewczyna nazywa się Goose Green Susan, ma teraz 2 lata i mierzy już 180cm. Pani z farmy była tak uprzejma, że przesłała mi trochę zdjęć i poinformowała mnie również, że Niuniek jest tatusiem jeszcze jednej klaczki, równolatki Susan i jednego trzyletniego a mierzącego już 185cm wałacha. Teraz grzebię w necie, żeby odszukać ich namiary i poprosić o fotki. Niżej zdjęcia Susan:







Misiek
O jaka kruszyna  😁 😍
carmina
Gratulacje, chwal się chłopakiem często  💃

Moja kulista kula kończy dziś 6 lat  🏇

deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 16:47
armara, te Twoje koniska wszystkie dopieszczone jak z katalogu.. nie mogę się napatrzeć 🙂

ja zadowolona bo młody robi mega postępy, składa przód coraz mniej przypadkowo w skoku i odbija się tak, że trudno mi za nim nadążyć... przy tym jest takim miśkiem i przytulakiem że po jeździe mogłabym go puścić i sprzątać kupy a on bedzie podążał krok w krok za mną..
fajnie mieć konia od takiego dzieciaka i obserwować jak się rozwija..
armara , najlepszego dla kulki! 😀
fajnie mieć konia od takiego dzieciaka i obserwować jak się rozwija..


tego Wam zazdroszczę dziewczyny i aż mnie przeraża, że doświadczenia z młodzieżą nie mam zadnego - a tu nagle źrebol mi spadł z nieba...duuuużo edukacji przede mną i mam nadzieję, że na dobre nam to wyjdzie obojgu....
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 17:39
CARMINA dasz radę 🙂 pracy naprawdę ogrom ale to mega inwestycja także emocjonalna. Jak dobrze poukładasz biznes plan to wyciągniesz o wiele więcej niż włożyłaś....

ja zaczynałam tak (pierwsza jazda przed kupnem, jego piąta pod siodłem)


a dziś mam tak


😍 😍

za chwilę minie rok od czasu nagrania pierwszego z filmów 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
06 kwietnia 2013 17:48
carmina no to trafił Ci się świeżo upieczony odsadek 🙂 Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! Zdawaj relację jak się wychowanek sprawuje no i jak wyrośnie z niego piękny ogier, to może się pokuszę o nasienie 😍 Także pierwszego klienta jużbyś miała  😎
Misiek69 no widzisz, nie taki prawiczek 😉 A dziewczę piękne, no i "drobne" te dzieciaczki ma 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się