Młode Konie

deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 21:10
armara, majówka w stadzie w Starogardzie zgodnie z planami.. tam fajny duży parkur, dużo galopowania w sam raz dla pary oszołomów 😉

CB niestety głową niezbyt dobry na ogiera. dopiero urwanie torby pozwoliło nam normalnie funkcjonować w konfrontacji z drugim koniem na hali. Umarłabym na rozprężalni z 20 końmi i dziećmi walczącymi przed LL o życie...
deborah baaardzo mi się podoba! Strasznie fajnie galopuje!  :kwiatek:
deborah
Wiem, wiem, mojemu też dodatki na głowę dobrze nie robiły 😉
Po prostu uważam, że CB ma bardzo duży talent  😜 I ściskam za Was mocno kciuki !
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 21:20
galopada_, no właśnie. on nawet jak ja zapomnę i przestaje go jechać nadal jak głupi pcha się zadem. uwielbiam go za to

armara, obym nie spartoliła tego talentu... strasznie duża odpowiedzialność..
deborah
Nie martw się, teraz można konia sklonować  😁
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 21:34
hehehe powinnam szybko zacząć klonowanie zeby zmienić na nowego jak tego popsuję 😉
deborah, bardzo fajnie 🙂 zazdraszczam tego pchania się zadem !!! bo my may z tym problemy...
deborah rewelacja! Widać na prawdę odwalony kawał dobrej roboty!

Ja niestety nie mam żadnych wieści co u mojego Młodego - został z trenerem na miesiąc, odwiedzę go w przyszłym tygodniu jak wrócę z południa Europy. Najgorsze jest to, że już na 100 procent wiem, że od września muszę się z nim rozstać i oddać w trening. Nie będę go ciągnąć ze sobą 3 tys kilometrów  🙁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 kwietnia 2013 22:47
deb, bardzo miło się patrzy na CB! U nas ujeżdżalnia zrobiła się dopiero zdatna do pracy, więc zaczniemy młodego bardziej pilnować jeżeli chodzi o gimnastykę, a konkretniej weźmiemy się za ujeżdżenie po zaliczeniu pierwszej Lki.

Mój Młody wczoraj bawił się w pirata drogowego, był ścigany przez policję i dostał mandat...
Cud, że nic się nie stało, bo gnojek w niewyjaśnionych okolicznościach pozbył się Agi z siodła i bezstrosko poleciał na sochaczewską...
Ostatecznie wbiegł do baru pizza/ kebab i tam został złapany przez właściciela baru.
Jak usłyszałam relację telefoniczną, malo nie padłam na zawał.
Dzisiaj oglądałam Muje, nogi całe, w dobrym humorze, więc wzięłam go na zaległy, wczorajszy trening...Skubany idzie jak maszyna, fajnie galopuje i go to bawi  🙂
Wojenka, dobrze że się nic stało i że koń cały i zdrowy.
deborah   koń by się uśmiał...
11 kwietnia 2013 07:03
Perlica, dziękuję bardzo. cieszę się, że się podoba 🙂
salto piccolo, to głównie praca nade mną bo koń jest niesamowity... mam wrażenie że to ja jego się uczę a nie on mnie... kurcze szkoda, ze go zostawiasz... dopiero zaczynacie a tyu już rozstanie. Ale mniemam że po powrocie będziesz miała taką maszynę że iskry spod kopyt? 🙂

Wojenka, kurcze to chwile grozy niezłe mieliscie. Dobrze, ze nic się nie stało. duży mandat dostaliście?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 kwietnia 2013 07:30
250 zł...  🙄

Wyścigi też myślał, że się biega solo...

tylko przynajmniej się zatrzymał i czekał aż ktoś go weźmie
oo podnieśli😀 ja płaciłam 200😀ale  ponad rok temu 😀

Deb-z tych wszystkich juniorów skokowych w tym wątku to on jest debest, bez 2 zdań🙂
deborah   koń by się uśmiał...
11 kwietnia 2013 07:39
Wojenka, samograj jak nic😉

Karla🙂, inflacja hehe  dla mnie jakkolwiek by nie było jest the best. uwielbiam tego konia. teraz mam kolejną zagwostkę pt " czy na zawodach będzie tak samo cudowny i poukładany"
deborah
Nie ma co myśleć za dużo, tak myślę  😉 Dobrze będzie, zobaczysz  🏇
Wojenka
No niezły agent  🤔 U nas jak wieją to "na szczęście" w łąki, ale przyjemne to nie jest tak czy siak. Dobre zdrowie ma chłopak, choć  pamietam jak kiedys nam spierdzielił Junior, latał sobie hoho, przyszedł biały od piany (super), występowałam, postawiłam do boksu, a za 15 min był obrażony, że nie może hasać po wybiegu  🤔wirek:
A dodam, że jest gdzie biegać, bo te "łąki" to tylko przy naszym miasteczku mają 400 ha (otwartej przestrzeni).
Grunt, że skończyło się "tylko" mandatem.
Będziecie startować w rajdach już w tym sezonie, czy jakieś inne plany masz ?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
11 kwietnia 2013 12:12
Wojenka, ahahahaha 🙂 poszedł na kebsa xD

salto piccolo, a gdzie Cię wywiewa?
echhh jeszcze 2 tygodnie i zaczynamy robotę z ziemi z 3 latkami, a oprócz tego odpalamy po ,,zimie" 4 latki  💃 (mojego osobistego dużego konia chyba tylko będę lonżowała, bo życie mi miłe do polowy czerwca  😁 )
Gallien   Un poco di zucchero
11 kwietnia 2013 13:52
sei, alequsandra Młody ma rok, po Candiavolo/Cantus od Wassibauera, z matki Carpalo/Carpaccio. Będzie z niego kawał konia, już teraz jest duży. Plany oczywiście skokowe 🙂😉 Póki co ma dzieciństwo, ale już się nie mogę doczekać obserwacji gdy się będzie zmieniał, mężniał, aż do momentu kiedy wsiądę  😅
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
11 kwietnia 2013 14:06
supra jaki ma fantastycznie malowany pysiak!

Wojenka rozrywkowy chłopak jest i już 🤣

Gallien pięknie się siwcio na tle innych wyróżnia 😀 Trzymam za was kciuki :kwiatek:

mała mi łaaadnie sobie biega, długo nożny! Czekamy na więcej zdjęć, przepiękny jest 😀

deborah wow! Życzę powodzenia w dalszej pracy, bo jest z czym! 🙂

Mój ma dzisiaj 'dzień konia' i kończy tydzień odpoczynku 'po startowego' 🙂 To jest tak fajny koń, że jak na niego tylko wsiądę to od razu czuję jego wielkie chęci do pracy i to jak bardzo się przy tym wszystkim stara! Bardzo był zdziwiony że przez te kilka dni nasza praca ograniczała się tylko do jazdy w trzech chodach, na długiej szyi w ramach odpoczynku i rozluźnienia, chyba się nie może już doczekać konkretnej roboty 🤣
Gallien   Un poco di zucchero
11 kwietnia 2013 18:49
Karmelek1700 Dziękuję za mile słowa 🙂
Deborah ale masz super piłeczkę  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 kwietnia 2013 19:51
aleqsandra, nie wiem czy mu chodziło o kebsa, może piwo chciał wypić...  👀

armara, ten skurczybyk nawet się nie spocił tą aferą. Plan jest na zawody za miesiąc, a potem może MPMK.
aleqsandra samo południe - Hiszpania  😉

edit.
Ale może go przywiozę na przyszły rok, jak już będzie podrobiony i trochę postartuje, żeby się chłopak obył jeszcze w ojczyźnie.
O dziwo tutaj stajnie, w których organizuje się CSI, karuzela, bieżnia, parkur, solaria za ok 200-300 euro miesięcznie! W Polsce więcej płacę  😵
Wojenka, a jaka dyscyplina  MPMK?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 kwietnia 2013 22:17
Rajdy oczywiście  😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
11 kwietnia 2013 22:44
salto piccolo, wzdycha 🙁
Ja przyszłam zakomunikować, że nasz Duży pojechał do zajazdki do stajni forumowej krysiex213! Podobno na miejscu grzeczny i po sąsiedzku ma mieć krysiowego Bondzia 🙂 mam nadzieję, że będzie tutaj relacjonować postępy w edukacji 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
12 kwietnia 2013 18:06
breakawayy, trzymamy kciuki za zajazdkę 🙂
breakawayy, przybijam piątkę 😉
Moja młoda wczoraj też pojechała się ujeżdżać 😉
Bardzo się obawiałam transportu i ładowania, bo jak po nią pojechałam 2 lata temu to mimo że to dziecko było to bardzo ciężkie było ładowanie i w efekcie sześciu chłopa ją wniosło.. Chociaż transport z Nowielic do domu przebiegł gładko, bo stała grzecznie 🙂
A wczoraj bardzo ładnie weszła i jestem z niej mega dumna 🙂 Chwilkę się zastanawiała, mała pomoc i dziewczynka weszła do przyczepy 🙂 I po dostarczeniu dostałam informację, że ładnie jechała, wyszła grzecznie i już się zadomowiła w nowym boksie 🙂
Także może częściej będę ją pokazywać 😉
deborah   koń by się uśmiał...
14 kwietnia 2013 07:17
aniaagre,breakawayy,  trzymam kciuki za bezstresową zajażdżkę!

dzięki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się