Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Aaa, czyli to tak. Myslalam, ze to jakas magia.  😂
Krupnik. chyba jednak troche jest  😂 rano o 6 kupowałam bilet u konduktora, a wracając o 16 ten sam był, i było "i, co wracamy?  🙂"
Czy mamy na forum jakiegoś policjanta lub/i prawnika? Potrzebuję jakiejś drobnej rady. Dostałam dziwne maile i sama nie wiem, czy mam się bać, czy po prostu wrzucić do spamu
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 września 2012 02:24
jakie są antagonizmy żelaza w organizmie zwierzęcym oraz w paszach?
Oglądałam kiedyś taki film, w którym facet planował jak wyciągnąć żonę z więzienia, wszystko sobie rozrysowywał, rozpisywał, wybrał moment co do sekundy, a potem, jak im się udało, uciekli do Ameryki Południowej. Czy ktoś kojarzy tytuł?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 września 2012 12:05
fin "dla niej wszystko"?  😉
Tak! Już chciałam pisać, że nie, bo kojarzyłam "three" w tytule, ale to to samo 😁
Dziękuję!
jakie są antagonizmy żelaza w organizmie zwierzęcym oraz w paszach?


Kadm.
Szczawiany i fityniany zaś przeszkadzają w przyswajaniu żelaza.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 września 2012 17:14
Czy da się jakoś rozrzedzić lakier do paznokci? Można dolać np. kilka kropli zmywacza czy wtedy nie będzie się trzymał na paznokciach?  👀
Ja parę razy dolewałam i było okej 🙂
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
01 września 2012 20:48
Czy w Polsce można podpisać tzw "DNR" (do-not-resuscitate) ?
In.   tęczowy kucyk <3
01 września 2012 21:19
Horciakowa, nie dolewaj zmywacza!!!!!!!!!!!!
Są płyny do rozrzedzania lakieru, poszukaj gdzieś na ostatnich stronach paznokciowego wątku, ktoś o jakimś tanim pisał (ja mam OPI, ale on kosztuje trochę. Tylko, że go na lata starcza.)
cieciorka   kocioł bałkański
01 września 2012 21:43
Horciakowa, kupiłam w superpharmie rozcienczacz za 15zł.

Jak czyścić zamszowe adidasy?

Jaki polski zespół poza Myslovitz nagrał swoje piosenki po angielsku?

gdzie w okolicach warszawy jest jakieś fajne i w przyjaznej cenie spa?
cieciorka, Behemoth.  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 września 2012 21:55
Acid Drinkers  i Hey 😉
Lady Pank 😀 (pamiętam z jakiejś audycji radiowej)
Afromental
Coma także coś tam ma po angielsku.
cieciorka   kocioł bałkański
01 września 2012 22:23
Dzieki dzięki, tylko mi nie chodzi o nagrywanie oryginałów po angielsku tylko przyetłumaczenie i nagranie piosenek w drugim języku 🙂

I jeszcze jedno pytanko: jaki jest tytuł polskiego dokumentu o ludziach żyjących w ciepłociągu na pradze?
bardzo mało pamiętam, ale liczę na Was - film, w którym facet stworzył piosenkarkę taką jakby.. wirtualną, z hologramu? Rodzina mu się przez to sypnęła, a cała akcja zaszła bardzo daleko i on miał problem, żeby to nadal ukrywać, bo ludzie chcieli w końcu poznać gwiazdę na żywo, a ona nie istniała.
Mam pytanie dotyczące poczty.
Znalazłam w skrzynce awizo z początku lipca, na mnie. Familia przeoczyła je i tak sobie te 1,5 miesiąca przeleżało i straciło ważność. Niczego nie zamawiałam, żadna paczka nie miała do mnie dojść, na żaden list nie czekałam. Jestem osobą niepełnoletnią, więc wezwania, pisma urzędnicze odpadają.
Nie mam pojęcia co to było - nie zostało odesłane ponownie. Jest jakaś możliwość, żeby dowiedzieć się na poczcie co to było, od kogo itd?  😵
Czy jest ktoś na revolcie, kto sam wykonuje w domu peelingi z kwasu AHA, BHA itp. ? Bardzo bym chciała zacząć sama w domu to stosować, przeczytałam na wizażu dość długi wątek, ale nadal mam trochę pytań. I nie odsyłajcie z powrotem na tamto forum, bo naprawdę momentami jest tam dość chaotycznie, sporo pytań bez odpowiedzi i ciężko jest wyłapać wszystko.
Interbeta, nie wiem, czy tutaj ktoś jest, ale ja Ci polecę blog http://naturalnapielegnacja.blogspot.com/
masz tam zakładkę o kwasach, możesz też skontaktować się z bloggerką - mi pomogła
Czy zamawiając coś z chińskiego sklepu oprócz przesyłki zapłacę jakąś dodatkową kwotę? Przepraszam za być może głupie pytanie, ale kompletnie się w tym nie orientuję  :kwiatek:

infantil ostatnio jak byłam na poczcie pan miał podobną sytuację z awizo, które straciło ważność, ale dowiedział się co to było. Mają chyba taką książkę czy jakiś spis co i jak.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 września 2012 16:00
Pewnie bardzo głupie, ale co tam  😀iabeł:

Czym różni się żel pod prysznic od mydła pod prysznic?  😡
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 września 2012 16:07
konsystencją?  🤣
dobre pytanie.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 września 2012 16:11
No bo tak się właśnie zastanawiam  😁 (nie ma to jak poważne problemy  😵 )

Ostatnio kupiłam takie właśnie mydło pod prysznic:



Ale przecież niektóre produkty, które mają napisane na opakowaniu "żel" mają taką samą konsystencję 😉
może kwestia składu? masz jakiś żel, żeby porównać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się