Siodło skokowe

Jej a ja bym nie chciała swoich inicjałów na siodle :P
nie wsiadłabym w takie siodło za nic  w świecie  😎

ale tak poza tym to siodło bardzo ładne. mnie zazdrość zżera aporpos koloru skór
Moon   #kulistyzajebisty
10 listopada 2011 19:40
Poniuś, dasz się karnąć?  😁
a mnie zżera zazdrość co do tego że nie którzy już mają siodło a niektórym pozostają podskoki w ujeżdżeniówce 😂
Ponia   Szefowa forever.
10 listopada 2011 22:16
kotbury, ten pomysł  wyszedł przy rozmowy o siodłach, o wzorach i ja się śmiałam,że tybinki w kwiatki można robić 😉  i tak potem gdzieś

branka od początku chciałam brązowe i wiem teraz ,że to był dobry pomysł 😉
wiem ,że  te inicjały będa wzbudzać różne emocje ale chciałam,żeby było inne ;-)

Moon, no ewentualnie kiedyś  🏇

Perlica, ja już w miejscu drepcze, bo wiem,ze jest w drodze 😉
inicjały fajna rzecz-przynajmniej nie ukradną  😉
Mam pytanko a propos białego łęku w siodłach Prestige'a - często pęka, brudzi się etc, czy jest możliwość wymiany tego białego elementu?  😉
Dlaczego peka?  🙄

Owszem brudzi sie jak wszystko biale..
Ponia   Szefowa forever.
15 listopada 2011 22:19
Przyszła dziś i moja kolej na wypowiedzenie się o siodle HB Contact 😉

Wyczekany z utęsknieniem Pan Kurier przywiózł dziś paczkę. Delikatnie otworzyłam paczkę, i ujrzałam moje cudo.
Wyjełam, i szczęka mi opadła do ziemi... 😍 to siodło jest idealne w każdym calu.
Najpierw stwierdziłam,że nie będę jeździć bo szkoda 😂 ale stwierdzilam,że nie wytrzymam i muszę wsiąść.

Kiedy usiadłam, na mojej twarzy pojawił się uśmiech i przeszła mi myśl... " To jest dokładnie to na co czekałam od momentu gdy pierwszy raz wsiadłam w siodło HBC u Ktośki"

Pojeździłam cały trening z trenerką, i pyta się w końcu i jak...  nie mogłam powiedzieć nic innego jak tylko,że jest RE-WE-LA-CY-JNE Te siodła są warte absolutnie każdej minuty czekania i każdej złotówki na nie wydanej. Daje pełną swobodę, siedzi się idealnie.  😍 😍
Uśmiech do tej pory nie znika z mojej twarzy.

mogę tylko jeszcze raz bardzo bardzo podziękować Honoracie i Bogdanowi   :kwiatek: :kwiatek:
za spełnienie w 10000000% moich oczekiwań  i szalonych pomysłów!

edit: miałam okazję jeździć w siodłach Devocoux oraz Butet Samour,  u zawodnika jeżdżącego na poziomie GCT.
Moje siodło  bez skrupułów mogę porównać w jakości wykonania, jakości skóry  oraz komfortu jazdy do siodła Butet... kosztującego notabene 3.000 € .
A tutaj mamy nasz polski produkt wykonany prze-mega-perfekcyjnie w dużo lepszej cenie.

Dość długo wahałam się pomiędzy monoflapem a siodłem dwutybinkowym. Dziś przekonałam się,że wybranie monoflapa to był najlepszy wybór pod słońcem.
a kto na Śląsku posiada siodło HB Contact i użyczyłby do jazdy testowej? 😉
a mnei kusi mysl zeby zamowic sobie hb  😀iabeł:
ja zamówiłam 😉
ja też  😵
na kiedy Was wpisano? 😉
widzę, że pól forum niedługo będzie pomykać w HB  🏇
jakiś rok czekania  🤣
warto 😉
a mnei kusi mysl zeby zamowic sobie hb  😀iabeł:


Sie nie zastanawiaj tylko zamawiaj - jak jednak okaże się, że twoje oczekiwania z jakiś względów sa inne to sprzedaż za przeproszeniem z palcem w tyłku bez żadnej statrty finansowej🙂 bo chętnych jest dużo.

Ja zamawiałam jako, no może nie jedna z pierwszych ale już jakiś czas temu. Asekuracyjnie wybrałam czarne siodło, wszystko classic itd. z zapasem wielkości siedziska (głupia ja)... teraz się zastanawiam czy nie zamówić drugiego, na "wypasie" designerskim a tamtego nie puścić w świat. jak świeże bułki pójdzie🙂
Tylko kobyla ma juz 14 lat..a szyłabym dla niej

I chyba znow przegapilam wizyte bogdana w warszawie  👿
kotbury , obys byla dobrym prorokiem! zapraszam do ogloszen.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 listopada 2011 11:37
Ja też z utęsknieniem czekam na moment,aż na dobre na rynku wtórnym zagości HBC...ostatnio mieliśmy info,że jest do kupienia prawie nowe,ale rozmiar 16,5 (to pewnie to z ogłoszeń) - gdyby było w popolarniejszym rozmiarze 17 bądź 17,5 to poszłoby na pniu,bo miałam 3 chętnych na nie,którzy grzecznie czekają w kolejce na swoje,a tak mogli by je mieć już,teraz,zaraz ;-)
Ktoś, to dokladnie to siodlo.
Przykro mi, ze mam małą d...ę!
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 listopada 2011 13:55
Tylko kobyla ma juz 14 lat..a szyłabym dla niej




no i ? moja miala 16 jak na nia bylo szyte.
nie mogę namierzyć tego siodła na sprzedaż  👀 zarzuci ktos linkiem?

edit. mam już
Ktoś gdzie to siodło jest?

Ja mam termin na lipiec a chyba się zapisałam we wrześniu?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 listopada 2011 16:19
Przykro mi, ze mam małą d...ę!


oj tam,nie trzeba mieć małej d*,wystarczy mieć krótkie nóżki  🤣 😉

Perlica - no w ogłoszeniach przecież babo  😂 chyba,że już ktoś sprzątnął?  👀 😁

edit: czytam o tych terminach i się uśmiecham - wrotki "dostał" siodełko do wypróbowania, dostałam telefoniczny komunikat - "sprzedaj cometa,kupuję siodło od Bogdana", następnego dnia pojechał w nim kros...siodło przyjechało do stajni,nastąpiła zbiorowa histeria i do Gwiazdki w zeszłym roku przyszło do teamu 5 czy nawet 6 siodeł....a potem kolejni klienci, którzy mieli szansę wsiąść w HBC dowiadują się o odległym terminie... HBC - gratulacje! 😅
Ponia   Szefowa forever.
17 listopada 2011 16:41
oj tak oj tak 😉

Żałuję bardzo,że nie dałam się Ktośce wcześniej namówić 😉
ale na szczęście mam już siodełko i siebie i jest suuuuuper  🏇 🏇 🏇
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
17 listopada 2011 17:40
Hej 🙂

Mam pytanie.
Niedługo przyjedzie do mnie kuń, wzrost ok. 170. Wintecowo ma łęk biały (33-34). I teraz zastanawiam się, jakie siodło wybrać. Oglądam sobie  Daw Maga Grand Prix, Winteca 500 CC. No i czytam, że ten HBB jest super, tylko nie wiem czy 16,5 nie będzie za małe na moje długie nogi i średnie siedzisko 😡 (mam 170 cm wzrostu )

Czy możecie coś poradzić? Co kupować a co nie, co jest ciężkie, w czym mogę ewentualnie pohopsać na crossie (ale to dopiero w wakacje 😉 ) Czy oprócz tych siodeł jakieś propozycje? No i właśnie, gdyby był to Daw Mag to jaki rozmiar łęku powinnam zamówić?

daw-magowi na cross mówię nie 😉 Z cloce contactem on wiele wspólnego nie ma, swobody moim zdaniem nie daje żadnej
ojej, 16,5, mój rozmiar :<
kiedyś, jak wreszcie przestanę rosnać [wrrr ostatnio znów 2 cm, nie chcę więcej -.-] to zamówię sobie piękne hbc 😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 listopada 2011 20:41
W niedalekiej przyszłości chciałabym się przesiąść w siodło skokowe. Nigdy wcześniej takiego nie miałam, jakie polecacie "na dobry start"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się