Wiecie może co się teraz dzieje w Podolszynie? Besthorses przeniesiony, to nie wiem, czy stajnia zamknięta, czy działająca. Jakby ktoś mi mógł zgrabnie napisać co się tam dzieje, to z góry dziękuję 😉
w Podolu został Arek, odszedł stajenny Jurek i większość starych pensjonariuszy (została chyba tylko forumowa Etosha). Ktoś tam jakieś jazdy prowadzi (rekreacja, ale czy ma ubezpieczenie i jak to formalnie wygląda- nie wiem). Arek nadal ma w stajni konie handlowe. To tyle co słyszałam od osób, które tam bywają i z fb.
Hej słyszał ktoś o stajni przyleśna? 🙂 Mogę prosić o opinie?
super infrastruktura, hala kryty lonżownik, zielone pastwiska dobrze grodzone. Bez zarzutu. brak wolnych miejsc i długa kolejka, są budowane nowe boksy angielskie.
Witam! W Podolu jest super.Głównie są w stajni konie handlowe i pensjonatowe.Ja jestem już tu 7 lat i nie zamierzam zmieniać stajni. Ostatnio mieliśmy weremontowaną w zeszłym roku małą hale , padoki stajnie,a w tym na wiosnę dużą .Cisza spokuj mała rekreacja 1 koń na jeździe lub cale.Po wszelkie informacje najlepiej zdzwonić do arka lub jego taty Ryszarda.
Hej, może mi ktoś napisać na pv kilka słów o stajni Siedliska, Golden horse, Celinów? Siedliska dziś odwiedziłam i jestem bardzo zadowolona, ale potrzebuję jeszcze kilku informacji o atmosferze, podejściu do koni i pensjonariuszy itd. Będę bardzo wdzięczna za informacje🙂
Może macie jakieś fajne stajnie w których: - brak rekreacji lub w bardzo małej ilości - duża hala - karuzela - lonżownik - myjka wewnętrzna / ew. zewnętrzna. - brak dopłat za założenie koniowi ocieplaczy, derki, czy wyprowadzenia na karuzele.
to gdzie takie miejsce jest? Mam na myśli miejsce z dużą halą i warunkami do konkretnego sportu-z czystej ciekawości,bo ile dobrze pamiętam to nawet pensjonaty uznawane za luksusowe (Largo) tego nie oferują.
A ja wpadam się pochwalić,że z nadejściem kwietnia,po HPP w Michałowicach,po 9 latach żegnam Aromer 😍 Wyprowadzam się na stałe do Golden Horse z aktualnym koniem jak i tym drugim planowanym. Aż nie mogę się doczekać 😅
Hellgirl, t grupa jest z ograniczonym dostepem, jak nie jestes pensjonariuszem ani dzierzawca to nie masz wstepu 😉 ale napisz do Dzią, ona chyba wciaz jest administratorem.
A ja wpadam się pochwalić,że z nadejściem kwietnia,po HPP w Michałowicach,po 9 latach żegnam Aromer 😍 Wyprowadzam się na stałe do Golden Horse z aktualnym koniem jak i tym drugim planowanym. Aż nie mogę się doczekać 😅
W takim razie witam sąsiadkę z drugiej strony torów! 🙂
quantanamera, namiot 🙂 a stajni nie jestem pewna... myślałam, że Polana, ale zdjęcia mi się nie zgadzają (na stronie Polany jest cała biała hala - też namiot)
Kochani! W stajni Podolszyn jest złodziej. Nie chodzi mi o robienie złej reputacji stajni. Może komuś w jego stajni "napatoczy" się osoba bądz któś kto bedzie chciał sprzedać w necie: pad Anky,(stara kolekcja) brązowy, kolor wg marki chyba cynamon, widać ślady użytkowania oraz podkładka korygująca przód z jasnym futerkiem , kolor granatowy materiału firmy Mattes, widać że używane - proszę o kontakt. Anóż może uda się odzyskać te rzeczy, chodz w to wątpię 🙁 Ludzie są bezczelni! Nie znaja granic przyzwoitośći bo kradna nawet z czyjejś paki. Tylko denerwują człowieka. Niedlugo bedzie trzeba miec zamki na linie papilarne Dziekuje za uwagę 🙂
szukam niedrogiej stajni, najchętniej wolnowybiegowej, w okolicach Pruszkowa - może być bez żadnych 'wygód' dla człowieka - tylko duże padoki/pastwiska i dobra opieka. Co możecie zarekomendować ?