Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

NatHuragana   serce skoczka <3
09 marca 2013 20:12
Wybacz, zagalopowalam się z tymi dziewczynami 🙂 też chętnie się czegoś dowiem i obejrze zdjęcia 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
09 marca 2013 20:29
O Matko!Dave Pooll to mężczyzna. A ja od samego początku ubzdurałam sobie, że kobieta  😡
hszonszcz   wredny hszonszcz.
09 marca 2013 22:11
Znacie może jakiegoś naprawdę urodziwego ogiera-najlepiej w starym typie- w woj. łódzkim?  😉
O Matko!Dave Pooll to mężczyzna. A ja od samego początku ubzdurałam sobie, że kobieta  😡
Nie no swetasnie,serio 🙂
Hondaker w powiecie łaskim,powiat łowicki ; Tabasco,pajęczański ; Lothario i Palermo.Przede wszystkim jak mozesz to pokaz jakies zdjecie klaczy i jej pochodzenie oraz wymiary i wtedy mozna cos myslec 🙂
NatHuragana   serce skoczka <3
10 marca 2013 08:29
Nie chcę nic mówić ale też tak myślałam.
W lindowie stoją 3 przyjemne ogiery. Lokator, basior, X.I.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
10 marca 2013 11:07
Musiałabym zdobyć jej paszport, bo właściciel ma. Wiem że jest po klaczy o imieniu Beta, ale ojca nie znam  :/
Znacie może jakiegoś naprawdę urodziwego ogiera-najlepiej w starym typie- w woj. łódzkim?  😉

Ogier Brytan u pana oberle prezentuję się bardzo dobrze,ale jeśli chcesz urodziwego proponuje Tolka aktualnie stoi w woj.dolnośląskim
wszystko zalezy od tego jak wyglada klacz ,wtedy mozna dobierac ogiera.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
10 marca 2013 17:17
Klacz ma 3 lata i jest w lżejszym typie ślązaka 🙂 Mam jedynie takie zdjęcie nie przedstawiające jej z boku, bo niestety nie mam.
Jest niska, bo nawet 160 cm nie ma w kłębie..
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
10 marca 2013 17:32
Ja jestem pod wielkim wrażeniem dzieci Lothario i samego ogiera  🏇
Poza tym właśnie się dowiedziałam, że picasaweb wykasowało całą moją galerię zdjęć z wystaw, pokazów i czempionatów  👿
Ja jestem pod wielkim wrażeniem dzieci Lothario i samego ogiera  🏇
Poza tym właśnie się dowiedziałam, że picasaweb wykasowało całą moją galerię zdjęć z wystaw, pokazów i czempionatów  👿

To zupełnie odmienne zdanie od mojego.Sam lothario nie jest zły choć ja bym mu 84 pkt nie dał,co do jego dzieci to prawie każde niestety ma strasznie zasiebne tylne nogi.
NatHuragana   serce skoczka <3
10 marca 2013 20:19
AleksandraAlicja, właśnie to ostatnio zauważyłam. Chciałam coś sobie przyp omnieć a tu pusto i nic z oglądania.

Mój ślązak skończył dziś 10 lat! 🙂
[quote author=AleksandraAlicja link=topic=99.msg1711252#msg1711252 date=1362936750]
Ja jestem pod wielkim wrażeniem dzieci Lothario i samego ogiera  🏇
Poza tym właśnie się dowiedziałam, że picasaweb wykasowało całą moją galerię zdjęć z wystaw, pokazów i czempionatów  👿

To zupełnie odmienne zdanie od mojego.Sam lothario nie jest zły choć ja bym mu 84 pkt nie dał,co do jego dzieci to prawie każde niestety ma strasznie zasiebne tylne nogi.
[/quote]On sam ma szablaste nogi,takze nie ma co sie dziwić.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 marca 2013 21:26
kare_szczescie, , sto lat dla karuska 🙂
[quote author=kare_szczescie link=topic=99.msg1711597#msg1711597 date=1362949729]
Mój ślązak skończył dziś 10 lat! 🙂
[/quote]Co to za rodowod ?
Makrejsza, dzięki, przekaże 🙂
Dave Pooll, http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-183686.html
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
11 marca 2013 10:01
[quote author=jakub8833 link=topic=99.msg1711316#msg1711316 date=1362940161]
[quote author=AleksandraAlicja link=topic=99.msg1711252#msg1711252 date=1362936750]
Ja jestem pod wielkim wrażeniem dzieci Lothario i samego ogiera  🏇

To zupełnie odmienne zdanie od mojego.Sam lothario nie jest zły choć ja bym mu 84 pkt nie dał,co do jego dzieci to prawie każde niestety ma strasznie zasiebne tylne nogi.
[/quote]On sam ma szablaste nogi,takze nie ma co sie dziwić.
[/quote]
No ja widziałam 3 czy 4 sztuki potomstwa (samo gówniarstwo) na jakiśtam pokazach i podobało mi się bardzo, a tych strasznie zasiebnych tylnych nóg nie zauważyłam 🙂 Ale jest to wielce prawdopodobne, bo ja bywam często wybiórczo ślepa, dlatego staram się jeździć na czempionaty czy ZT ze SmallBridge- ona mi zawsze wzrok poprawi  😁
Sam Lothario nie podobał mi się za specjalnie na ZT, natomiast potem w Pajęcznie już tak, zwłaszcza na tle pozostałej stawki. Ma opisanych 41 sztuk potomstwa: 2 z 2009 roku, 15 z 2010, 14 z 2011 i 10 z 2012.
był ktoś na przyjęciu klaczy w książu jeśli tak to proszę o fotki
Tez jestem ciekawy jaka stawka była 🙂🙂
NatHuragana   serce skoczka <3
11 marca 2013 16:35
też czekam, na wieści i foto.
🙂
Amasza   Końskie ADHD
11 marca 2013 16:54
Kare_szczescie jeszcze raz wszystkiego naj naj dla Karolka. A Twój avatar 😍 😍
http://alegratka.pl/ogloszenie/klaczka-slaska-21855331.html?h=d78f6aa856d18c14
Co sądzicie o tej klaczce.Wygląda bardzo fajnie i w starym typie
http://alegratka.pl/ogloszenie/klaczka-slaska-21855331.html?h=d78f6aa856d18c14
Co sądzicie o tej klaczce.Wygląda bardzo fajnie i w starym typie
Góra i zad podejrzany,trzeba na żywo zobaczyć .
widziałem ją na żywo zad okrągły,nogi prościutkie,a grzbiet równy i szeroki
bardzo fajna sztuka
Jak okrągły ,to dla mnie odpada ,ale kazdy ma swoje .
A ja cicho sie pochwale,ze mam synka Burgunda i jest moim ukochanym Wielkoludem🙂
Amasza, dzięki 🙂
wrzucam specjalnie dla Ciebie tutaj jeszcze jedno i uciekam do ZNK, co by zdjęciami za bardzo nie spamować 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
12 marca 2013 08:52
kare_szczescie, fajnie teraz Karino wygląda!!! Sto lat dla niego!!! A masz jakieś filmiki z pracy teraz?
Amasza   Końskie ADHD
12 marca 2013 12:39
Pozachwycałam się na FB, zachwycam się tu i zaraz idę do ZNK też się pozachwycać 😍  Kurcze, a pomyśleć że kiedyś mało kto w tego konia wierzył 👍 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się