Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

trzynastka   In love with the ordinary
09 marca 2009 21:23
Kojarzy ktoś hodowle koni Franciszka i Zbigniewa Fiałkowskich (Wrocław) ?
Właśnie mam w rękach nowy "koński targ" i rozpływam się nad ich końmi.
Jak prezentują się ceny ?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
10 marca 2009 12:42
Moja ślązaczka Żegluga (Jogurt-Żeta po Żur):



Ogiery  p. Śmichury są piekne ( byłam , widziałam 🙂 ) Dla mnie Tycjan zdecydowanie najlepszy ale Rapid czy Bunt też niczego sobie 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 marca 2009 20:11
Mam pytanie odnosnie ogiera Arkan sl-zna ktos, jakies opinie o nim i potomstwie?Bardzo zalezy mi na informacjach bo chyba zdecydowalam sie pokryc nim moja klaczke -wprawdzie NN, ale w typie slaskim i to wlasnie po slazaku dala najlepsze swoje zrebie
To klaczka


Ogier jest SUPPERR niestety był bardzo zaniedbany przez swojego poprzedniego właściciela [ochwat i tp.]Niestety wcześniej nie krył wartościowych klaczy i widziałem tylko jednego pięknego żrebaka który jak tatuś nie miał "zbyt dobrej opieki" Arkan ma super rodowód .sam go chciałem kupić ale był w tak opłakanym stanie że lekarz mi odradził .Teraz żałuje !!!Mam nadzieje że obecny właściciel dba o niego lepiej ! pozdrawiam ps. jak możesz zrób mu zdjęcie prosze 🙇 🙇 🙇 🙇  (oczewiście ogierowi )



















milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
12 marca 2009 19:04
W takim razie Cie pociesze, bo ogier trafil w dobre rece i dochodzi powoli do siebie 🙂 wlascicielka walczy jak moze  z tym przewleklym ochwatem i trzymam kciuki zeby konisko wydobrzalo tak zeby mogl biegac bez odczowania bolu.
Stoi 3 kilometry od mojej stajenki u znajomej ktora hoduje slazaki(od niedawna) i w przyszlym sezonie na pewno bedzie kilka potomkow, takze od mojej Etny 🙂-skoro mowisz, ze ma super rodowod to warto.Poprzedniego zrebaka(teraz mialby 8lat )mialam po niezyjacym juz Jonatanie sl od Iwera po Lakmus i byl rewelacyjny, wiec moze i teraz sie uda 👀
Arkan urzekl mie przede wszystkim super charakterem-taki misio 😜
a fotki na pewno beda tylko niech to wszechobecne, paskudne blocko przyschnie
to ja wrzuce zimowe fotki naszych stajennych ślązaczek

IRCHA





i obie IRCHA I RUSYTKA
Thilnen   Dżamal Ad-Din
12 marca 2009 22:25
Hehe, a mówią, że ślązaki mają mało energii 🙂
Averis   Czarny charakter
17 marca 2009 21:37
Thilnen - bo nie znają mojego  😁

A tak na marginesie- słyszał ktoś o takich koniach jak Jonatan i Orka? Są to rodzice Jaspina śl. i interesuje mnie ich rodowód. Nie mam więcej informacji, bo są to pradziadkowie mojego konia więc w paszporcie figurują tylko ich imiona. Interesowałaby mnie także Wiklina (Matka Lizy śl. po Litonie old). Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:
asds   Life goes on...
17 marca 2009 21:47
Mój bandyta z dzisiaj . Dosłownie 15 minut trafiłam przerwy między deszczem i gradem 🙁. Chłopak powoli mięsni nabiera, a sadełko stopniowo zrzucamy. No i kowla nas odwiedził kilka dni temu 🙂

ciach

sio do ogłoszeń! / a.

 za wstawianie ogłoszeń w miejsca niedozwolone, pomimo upomnień moderatora. wygasa 26 III 09
To może ja się pochwalę moją ślązaczką  🤣
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 marca 2009 11:47
misiuni
Dlaczego ona się pasie w całym tym sprzęcie??

asds
Rozkoszne pycho ma ten Twój 😉
A jaki z niego czołg  😎
Pauli bo tylko na chwile była odpięta...
asds   Life goes on...
18 marca 2009 12:23
misiuni
Dlaczego ona się pasie w całym tym sprzęcie??

asds
Rozkoszne pycho ma ten Twój 😉
A jaki z niego czołg  😎


A dziękuje 🙂  💃...Co prawda jeszcze kupa roboty przed nami zeby zrobic potezny czołg mięśniowy ale zmierzmay ku temu. Żałuje że fotka taka ciemna 🙁, no ale pogoda jets jaka jest.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 marca 2009 12:32
asds
Ja cały czas czekam na jakąś fotorelację z jazdy 😉
asds   Life goes on...
18 marca 2009 12:42
Pauli

Uwierz mi ja też czekam aż uda mi sie dorwac fotografa co sie zna na obsłudze aparatu. W zesżłym tygodniu miałam fotografa, ale nie wiadomo czemu wszystkie foty co zrobił się nie zapisały 🙁
Manta   Tyłkoklep leśny =)
18 marca 2009 19:22
Asds - piękny jest =) choć w zimowej szacie okazalszy =P
cieciorka   kocioł bałkański
18 marca 2009 20:49
a mnie się wiosennie bardziej podoba. ja chętnie wpadnę go obfocic i poznać przede wszystkim :P
asds   Life goes on...
18 marca 2009 21:16
Ohoho sie popularni robimy. Cieciorka to trzymam za słowo i jak tylko pogoda bedzie i bedziesz miec czas na tygodniu zeby wpasc to dawaj znac 😀.  😜  Trzeba będzie w końcu konika odpicowac 😉
cieciorka   kocioł bałkański
19 marca 2009 09:22
ja szczerze chętnie wpadne, napisz jakie okolice, ale ostatnio ciężko ż czasem, ale obiecuję że przed wakacjami damy rade 🙂
będę mogła liczyć na podwózkę ?🙂
asds   Life goes on...
19 marca 2009 12:44
podwózka z Okęcia pętli jak najbardziej jak chociaż tu dojedziesz 😉. No to jakby jestesmy zgadane teraz tylko na pogode trzeba poczekac 🙂. Wiesz jkaby co toi jakies konniki do jazdy tez są eby np. w terenik krajoznawczy pojechac 😉
siostra   Lis- Witalis
19 marca 2009 13:32
u mnie tez jest klaczka śl. mianowicie Ameryka (Bryka-Aman)
jak pogoda pozwoli to czywiście cyknę kila fotek !
cieciorka   kocioł bałkański
20 marca 2009 20:18
asds, ja ewentualnie potowarzysze na rowerze 😉
cieciorka   kocioł bałkański
24 marca 2009 16:20
hej, znalazłam jeszcze jakas nowa hodowle:
http://konieslaskie.ovh.org/index2.php?nr=ogier

WASTAWIAJCIE ZDJĘCIA!!
asds   Life goes on...
25 marca 2009 11:25
cieciorkajako ze rowerem to chwilowo nie bardzo daje jakieś moje wypociny z grubym z wczoraj i dziś 😉



"Kobyłki  😎"




"Robinson Cruzoe"



I pozycja "na araba"



I portrecik



Wyrabiamy sie z chłopakiem 🙂
Asds jakie piękne, wiosenne zdjęcia!  😉

edit:

A propos "młodych" hodowli: http://kon-slaski.pl/ - mają Tabasco i Bergena. Jak się zrobi ładniej to pewnie wpadnę obfocić tych dwóch panów.

A tutaj jeszcze: http://www.stajniacugle.pl/index.php?id=4 - Delegat i http://stanowka-ogier-slaski-haral.blog.onet.pl/ - Haral. To tak tak trochę w ramach akcji: "wstawiajcie zdjęcia" 😉.


asds   Life goes on...
26 marca 2009 16:51
Jakby nie patrzec ta zieleń na zdjeciach jest takim "oddechem" po zimowje monotonii  😁
cieciorka   kocioł bałkański
26 marca 2009 17:47
tabasco cudny 🙂🙂

cały czas patrzac na zdjecie nie umiem orzec czy to nowy czy stary typ
slojma   I was born with a silver spoon!
26 marca 2009 19:49
Moje śląskie



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się