Wielka Warszawska

Wybieracie się w ten weekend?

Wklejam ze strony pzj:

Skoro Związek czyni starania o pozostanie koni na Służewcu, mając w perspektywie powstanie Hipodromu Narodowego, spróbujmy swoją obecnością na wyścigach udowodnić, że konie budzą jednak zainteresowanie!

Już w najbliższą niedzielę (27.09.2009) na służewieckim Torze Wyścigów Konnych Wielka Jesienna Gala. Gwoździem bogatego programu jest Wielka Warszawska, skupiająca niegdyś na trybunach tysiące sympatyków koni.

Historia biegu o nagrodę Wielkiej Warszawskiej sięga 1895 roku. Gonitwa była wówczas wzorowana na francuskiej "Grand Prix de Paris".
Do międzynarodowej Wielkiej Warszawskiej rozgrywanej o Nagrodę Prezydenta m. st. Warszawy na dystansie 2600 m, która rozpocznie się o godz. 15.55, zapisanych zostało 10 trzyletnich i starszych koni pełnej krwi angielskiej.

Widzowie, jak podaje portal Finisz.pl , będą mogli obejrzeć creme de la creme polskich folblutów, m.in. zwycięzcę tegorocznych Derby ogiera Soros oraz triumfatora Wielkiej Warszawskiej sprzed roku, gniadego sześciolatka Merliniego.
Do wyścigów mam 10 minut piechotką + brak planów na weekend, więc zapewne będę  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 września 2009 22:31
Ja sie zastanawiam czy jest sens ciągnąć się z Łodzi 😉
Kto wie, kto wie, może się pohazardować warto?  😎
Mazia   wolność przede wszystkim
24 września 2009 08:27
paa ja raczej będę w niedzielę, więc jakbyś Ty też była to daj znać 😉
To może ja też bym z mężem wpadła, jakby pogoda dopisała. Lubię sobie czasem wyścigi pooglądać, choć z tych książeczek z opisami koni to niewiele rozumiem 🙂
Dzięki wielkie  😉
Jak tak czytam to Hipolinera nawet kojarzę  😀
Mam nawet nagrany jego świetny finisz z zeszłego roku
jak przed samym celownikiem wyprzedził chyba 3 konie i wygrał  🤣
Tylko nie wiem czy jest sens iśćna cały dzień czy nie lepiej wpaść trochę później  🙂
Ja w WW będę całym serduchem z Merlinim w końcu z mojej stajni😀 ale stres będę miała w płotach bo pupilek biega  💘
Tłum był pokaźnych rozmiarów, do tego mój aparacik to jednak mój aparacik a nie żaden profeszjonal, tak więc fajnych fotek brak







Finisz Wielkiej Warszawskiej podzielony na 2  😁





Łeh  🤣
Mogłam obstawić na Hipolinera bo zrobił dokładnie to co przewidziałam - wygrał pięknym finiszem  🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się