Nowy moderator - nabór

wawrek, jak mogłeś, taką radochę mi odebrałeś  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 marca 2014 13:51
ikarina, jestem pełnoletnia, ale chcę słodycza! Mogę, pani Moderator?
Bierz co chcesz, wszystko weź...
gratulacje ikarina  :kwiatek:
Ode mnie również gratulacje dla Ikariny  :kwiatek:  😅 😅
ikarina, gratulejszyyyyn 😀
Ikarina 🥂
dziękuję, dziękuję, dziękuję :kwiatek:

To co? Flaszkę, czy żelkę?
ikarina, gratki! 😉

wawrek, czym konkretnie PFK podpadła, że w końcu nie wytrzymałeś? 👀
tak w ogóle to myślałam, że jak ktoś dostanie bana, to pozostali użytkownicy to widzą.
Ban nie jest 'nieodwracalny'?
Wszelakie wyciszenia i upomnienia są czasowe.
A ban jest bez możliwości powrotu. Chyba o to chodzi
Mnie się wydawało, że uciszenie polega na tym, że możesz czytać, ale nie możesz pytać. Ban odcina od jednego i drugiego. Obydwa mogą być czasowe. Przynajmniej na innych forach tak jest (DragonTen chyba też już kilka razy dostał bana, a potem wracał... przynajmniej ktoś gdzieś kiedyś 😉 pisał, że on miał bana i znów się objawił). 😉 I do tej pory myślałam, że zbanowany użytkownik ma pod nickiem adnotację, że ma bana (tak jak w przypadku uciszenia itd.). A teraz jak tak myślę, to chyba nigdy nikogo nie widziałam z taką adnotacją... Czy to oznacza, że bardzo się trzeba postarać, żeby bana dostać, i mało komu się to udaje, czy też po prostu takiej adnotacji w ogóle nie przewidziano?
A Smok nie był do tej pory tylko wyciszany? 🙂
Dostawał ostrzeżenia, ale nigdy nie widziałam, żeby miał adnotację o uciszeniu (co nie znaczy, że nie dostał, bo czasowo unikałam wątków, w których się panoszył 😉).
Gratulacje!
Ejj, dlaczego moderetorzy już nie mają dopisku "global moderator"?
Zuzu., mam ten dopisek na liście użytkowników, ale wygląda na to, że pod awatarem sama muszę sobie to napisac 😉
ikarina, spóźnione gratulacje! Tylko uważaj, żeby z rozpędu nas (,twych poddanych  😜 ) nie zbanować. 😉
jakich poddanych, ja tu tylko sprzątam
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 marca 2014 17:47
Ikarina gratulacje

dziekuje za glosy  :kwiatek:
ikarina, ale wawrek też go nie ma. tj. u mnie ma tylko "sułtan kosmitów" a wcześniej miał też "global moderator"
Ikarina Gratulejszyn, wg mnie, to dobry wybór.  👍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2016 21:53
Czas chyba odświeżyć, bo panuje bezkrólewie.
aien   wędrowiec
27 marca 2016 20:40
Ikarina aktywna ostatnio 4 marca.
wawrek aktywny ostatnio 9 marca.
quantanamera aktywna cały czas.

jeśli kogoś pominęłam, to przepraszam.
Tak pominęłaś. Katija czuwa. Wiem, bo mi się wczoraj oberwało 🙂
aien   wędrowiec
28 marca 2016 19:00
No tak, faktycznie. Czyli czterech modow, dwaj wdeptuja na forum dosc rzadko... Wybieramy nowych, zmieniamy nieaktywnych....?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 marca 2016 19:16
aien, zmieniamy nieaktywnych. Skoro i tak ich na forum nie ma to po co im uprawnienia?
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 marca 2016 20:27
Tylko na kogo ich zmienić?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 marca 2016 20:35
Rozpisać konkurs, jak zwykle.
Tak pominęłaś. Katija czuwa. Wiem, bo mi się wczoraj oberwało 🙂


Nie wiem, do jakiego stopnia Katija czuwa, skoro mój wpis z 11 marca w Księdze skarg i wniosków nie doczekał się żadnej reakcji, nawet takiej w stylu „pocałujta w ... wójta”.  Pozwolę sobie zacytować samą siebie:

[quote author=JARA link=topic=80502.msg2506884#msg2506884 date=1457101242]
To nie jest tak, że nikt się nie zgłosił na moda 😉 Tylko jak już było wielkie poruszenie i ludzie głośno mówili, że nie ma moderacji, że moderacja nie jest odpowiednia to wszyscy modzi nagle wracali do pracy żeby im nikt "centrum dowodzenia" nie odebrał 😉
Skoro ktoś nie ma czasu albo nieoficjalnie twierdzi, że moderowac forum już nie będzie to niech odda swoje "stanowisko" komuś kto ma czas 😉

No właśnie, nie rozumiem. Czy to byłby taki dyshonor dla obecnych modów, gdyby było ich więcej, skoro nie dają sobie rady albo nie mają czasu?
[/quote]

Skoro są tak przyklejeni do tych przycisków, że nie pozwolą się od nich oderwać, niech przynajmniej uczciwie przyznają, że z jakiś względów w obecniej chwili z przycisków korzystać nie mogą, więc proszą o wsparcie. Katija gdzieś pisała, że nie ma dostępu do Internetu. To chyba jakaś pomyłka, mod bez netu? 
Livia   ...z innego świata
31 marca 2016 09:59
Nie da się ukryć, że ostatnio widać dużo mniejsze zaangażowanie modów - jedna dodatkowa osoba na pewno by się przydała, choćby i tymczasowo do pomocy...
Cariotka   płomienna pasja
01 kwietnia 2016 19:35
Może niech modowie się wypowiedzą 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się