Jeść czy nie jeść ? Pomaga czy szkodzi?

pokemon, dasz przepis? W życiu nic nie upiekłam, ale może nadszedł ten moment, skoro mówisz, że to 5 minut. Nawet jeśli w mojej wersji okaże się, że to 15 minut (co jest bardzo prawdopodobne). 

Rul, dzięki, luknę w carrefourze.

Ja jakiejś zdrowotnej potrzeby nie mam, ale właśnie wróciłam z Chorwacji, tam taki chleb był wszędzie i bardzo mi zasmakował.
Bischa   TAFC Polska :)
02 stycznia 2017 22:29
Myślicie, ze gdybym zaczęła pic sok pomidorowy, przypuśćmy codziennie karton Hortexu, to mi zaszkodzi? Czy lepiej co drugi dzień?
Z pewnością nie zaszkodzi.
Z ciekawości: Ale po co aż karton? (Jakiej pojemności karton?)
Bischa   TAFC Polska :)
02 stycznia 2017 23:07
No taki typowy, Hortexu. Nie wiem ile tam jest. Ja w pracy dużo pije, wiec szybko pójdzie.
Na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza jak będziesz go pić zamiast jakiegoś niezdrowego napoju, to same korzyści.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 stycznia 2017 11:44
a ja na przykład jestem przeciwko sokom. te z kartonu są prawie bezwartościowe, te świeżo wyciskane pozbawiają owoce i warzywa błonnika i innych składników "suchej masy".
http://www.damianparol.com/cola-vs-sok/

warto pić wodę, wrzucając do niej co chcemy (naciąga smakiem owoców, ziół, ja bardzo lubię taką z imbirem, cytryną, miętą i ogórkiem), a warzywa i owce zjadać w całości 🙂

wiem, ze to mało popularne bo wszyscy są sfiksowani na punkcie świeżo wyciskanych soków, ale jak już to polecam smoothie
Bischa   TAFC Polska :)
03 stycznia 2017 15:15
Julie, no to jest właśnie takie moje postanowienie noworoczne, żadnych napoi gazowanych (prócz ewentualnie wody), słodzonych (będzie ciężko, kocham posłodzona herbatę). W pracy dużo pije wody z cytryna, chciałabym czymś urozmaicić, jako ze lubię pomidory, pomyślałam o soku pomidorowym.
Madmaddie, myślisz ze tak samo mogłabym wrzucić przekrojone pomidory? A może je zmiksować w całości?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 stycznia 2017 15:17
pojęcia nie mam, poszukałabym przepisów w necie, czy na pintereście, ja pomidory wyłącznie w sezonie i wyłącznie z własnego ogródka, inaczej mi nie smakują (:
Bischa, możesz robić sok owocowy z wodą gazowaną pół na pół.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się