Cavaliada Warszawa

Fog,jak kupiłam na stoisku firmowym strzemiona flexy Royal Rider za 390 pln (regularna cena ok 650 pln). Podkładki pod siodło z wełną Torpol ok 50 pln poniżej ceny w necie. Bardzo fajne bryczesy polskiej produkcji od 99 pln, w sieci ich jeszcze nie ma w ogóle.

PS: Macie głos w relacji on-line??
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 marca 2013 12:25
Poda ktoś link do relacji?
desire   Druhu nieoceniony...
10 marca 2013 12:38
Lutnia,   jeśli nie masz głosu to musisz historie wraz z cookisami wyczyścić, potem włączyć relacje i voilà - działa z głosem 😉 

Facella, http://swiatkoni.pl/news/6681,cavaliada-warszawa-on-line.html
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 marca 2013 12:40
desire, dzięki wielkie!
Kto komentuje GP teraz? Matko, jak okropnie zaciąga z amerykańska, przeszkadza mi to strasznie :/
Pan Tarant zdaje się?
Ale mieliśmy na rozprężalni ubaw z Lewickiego dzisiaj 😂 Przyszedł do jakiejś wolontariuszki i zapytał który jedzie, a ona na to "piąty, powinien pan dawno się rozgrzewać" (koń nr 3 wjeżdżał już na parkur). Lewicki poleciał po konia, po kilku minutach wrócił, zrobił 1 koło galopem, skoczył oksera i wjechał na parkur. Przejechał na czysto, wrócił z bananem na twarzy i wszyscy go pytali czy już teraz zawsze będzie taką metodę stosować 😁

Dawno tak nie zmarzłam jak dzisiaj! Moje wyleczone po zimie dłonie znowu są całe czerwone, a jak przygotowywałyśmy rano konie, nie czułam nóg... Mimo to oddałabym dużo, żeby powtórzyć to luzakowanie, zupełnie inaczej patrzy się na zawody z takiej perspektywy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku "nasze Rosjanki" znowu będą potrzebowały kogoś do pomocy 😀

Poznałam kilka osób z forum. Zreflektowałam się i zagadałam do efki i scarlett, a potem spotkałam jeszcze Misskiedis, Hermes i Strzygę. Widziałam też wczoraj w sektorze L/Ł/M (nie pamiętam) dziewczynę w czarnej bluzie z czerwoną wstążką we włosach, ale nie mam pojęcia kto to był, o ile w ogóle ktoś z forum. Byłam przy stoisku Pegasusa szukając smarcik, ale trema jakaś mnie złapała i zwiałam 😂


Ma ktoś zdjęcia koni Virginia AK, Cajou i Adonis z Małej Rundy? Ładnie proszę :kwiatek:
Witam 🙂 bylam pierwszy raz w zyciu na Cavaliadzie i bardzo mi sie podobalo. Speed and Music rewelacja nawet moj chlopak ktory nie jezdzi konno byl zachwycony. Organizacja tez okay jedyne tylko zastrzezenie do wystawcow. Chcialam kupic kilka rzeczy nie kupialm nic, zaden ze sklepow nie mial nic z nowych kolekcji. Chcialam kupic kilka rzeczy z Horze to mowili mi zeby na internecie kupowac. Porazka. Ogolnie to super, napewno bede za rok. Mam nadzieje ze juz jako zawodnik 😉))
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
10 marca 2013 15:39
no ja przeżyłam z Ibriskiem 🙂 chociaż włączyła mu się opcja "łazik", ale jestem ogólnie zadowolona 😉 było fajnie, publiczność super jak zwykle, o zawodach dużo się nie wypowiem, bo w tym roku nie wzięłam APARATU DO RĘKI  💃  i ogólnie mnie na torwarze mało było.. powiem Wam, że już powoli nudzi mi się to.. ciągle to samo.. mało powozów, ujeżdzenie w ogóle 'bye bye'.. powoli odechciewa mi się przyjeżdzać na te zawody.. chociaż nie powiem na S&M bawiłam się dobrze.

ale za to after party  😎  😵  ledwo chodzę tak się wytańcowałam  😁 bezcenne wspomnienie jak w łazience myłam ręce i konwalia do mnie podeszła i pyta "Czy to Ty jesteś Marta Balicka, ta fotograf?"  😵 padłam..  😁 ale było mi strasznie miło  😁  💃
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 marca 2013 15:49
Dobrze mi się wydaje, że dźwięk w transmisji jest bardzo spóźniony? Dzieje się w rozgrywce  🏇 Ależ Rosjanin świetnie pojechał, piękny ten koń  💘
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 marca 2013 16:07
Co do hucułów, to przyszłam trochę ich bronić 😉 Grupa, która przyjechała jest grupą czysto amatorską (nie wiem dlaczego o tym nie powiedziano) i dość świeżą. Widziałam ich pokaz we wrześniu i według mnie ich umiejętności od tamtej pory się poprawiły, więc liczę na to, że z roku na rok będzie co raz lepiej.
ash   Sukces jest koloru blond....
10 marca 2013 16:18
mbalicka, jak Ty logistycznie ogarnęłaś after party? Nie wracałyście do domu tuż po pokazie?
A nie mówiłam na próbach, że Lucky i Lotos będą najlepsze??! Wymiatały kucunie!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2013 16:22
fin no nie! Trzeba było podejść! Szkoda, że Cię nie zauważyłam  🙁 Podeszła do mnie tylko agaEl w piątek, za co bardzo dziękuję  :kwiatek: No i widziałam wilczyk na trybunach, ale strasznie daleko ode mnie- głupio mi było przeciskać się przez ludzi  😉

Przed chwilą wróciłam po zwinięciu stoiska, padam ze zmęczenia, dobrze, że to już koniec  😵
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
10 marca 2013 16:42
Asiu, ja wbije się zawsze i wszędzie  😁 ale tak na poważnie, nie wiedziałam że wyląduje na afterze.. wróciłam o 4 do domu xD
Jak było na Riders Party? Dużo ludzi?
Byłam tak zmęczona, że nie dałabym już rady zostać..
A w tym roku Warszawska Cavaliada super, cała ekipa po prostu nieziemska  😍

Zna ktoś tytuł piosenki, do której Maks jechał w Speed&Music?  😀

Edit: mam 🙂
smarcik ja też Tobie bardzo dziękuję za miły uśmiech i pogawędkę. Mam nadzieje, że kiedyś spotkamy się przy kawce na dłuższe rozmowy 🙂

edit: ehh głupia ja. chciałam poznać Kujkę wiedziałam, że będzie kuśtykać, a fotki jej nie widziałam. Tyle, że więcej było osób kuśtykających o kulach no i w końcu tchórzostwo mnie dopadło.

Mam nadzieję, że kiedyś więcej osób poznam 🙂
Dl mnie Cavaliada super. Najbardziej  fajni byli ochroniarze.Ponieważ podarła mi się opaska to nosiłam ją schowaną  w torbie. Nawet pokazywać opaski nie musiałam.  Na tyle kursów do samochodu to już mnie pytali czy już koniec.Ubaw po pachy.
nie wierze, że to koniec 🙁 cavaliada bardzo udana w tym roku, speed&music rewelacja, kucyki boskie, tylko pokazy mnie zawiodły, poza tymi dwoma kucysiami  😍 poznałam sporo ludzi, kilka osób widziałam m.in. Kujkę ale się bałam zagadać  😁 i chyba Hermes
Do kulawej-kujki się bałyście zagadywać? 😁 Ona jest miła bardzo i zupełnie niegroźna (zwłaszcza o kulach :hihi🙂
ale za to after party  😎  😵  ledwo chodzę tak się wytańcowałam  😁 bezcenne wspomnienie jak w łazience myłam ręce i konwalia do mnie podeszła i pyta "Czy to Ty jesteś Marta Balicka, ta fotograf?"  😵 padłam..  😁 ale było mi strasznie miło  😁  💃

haha no my to sie zintegrowalysmy porzadnie 😁 jak tak jest na kazdym afterze cavaliadowym to nie ma opcji, jade na kazda czy w lublinie czy w poznaniu... 😀
wszystkie dni skonczyly sie dla mnie jakby to byly sekundy... Jestesmy zadowoleni ze w malej rundzie Agata miala 8 i 0 a Halszka 8 i 9 🙂 jak na pierwszy raz to i tak super.
Ja chce jeszcze raz!
edit: Pialotta oj masz czego zalowac!
Przestańcie tak mówić, bo zaczynam żałować, że nie poszłam na aftera 🙁
No weźcie, ja też 🙁
Strasznie szkoda, że to już koniec Cavaliady.
I faktycznie, zupełnie inaczej patrzy się na zawody, gdy jest się 'od kuchni' 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
10 marca 2013 20:40
Widziałam też wczoraj w sektorze L/Ł/M (nie pamiętam) dziewczynę w czarnej bluzie z czerwoną wstążką we włosach, ale nie mam pojęcia kto to był, o ile w ogóle ktoś z forum.


To byłam ja 🙂 Nawet na wstążce miałam napisany nick z re-volty 🙂
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
10 marca 2013 21:29
haha dziewcyzny mam tak samo strasznie szybko dni leciały , widziałam parę osób z czerwonymi wstążeczkami ale nie miałam odwagi zagadać  😡 🙁  Ja latałąm przez 4 dni z czerwonym w kratke plecaczkiem hihi kto widział roztrzepana dziewczynę .. to byłam ja 😀 A jak darłyśmy się ze znajomą na speed & music " dalej jedz " haha itp. A co do luzaków lub wolontariuszy to na pewno  fajnie tak poznać cavaliade od strony wewnętrznej 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2013 21:38
Do kulawej-kujki się bałyście zagadywać? 😁 Ona jest miła bardzo i zupełnie niegroźna (zwłaszcza o kulach :hihi🙂


Nie pisz tego, bo jeszcze jakiś zboczeniec-stoker wykorzysta to przeciwko kulawej-kujce.  😁
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
10 marca 2013 21:45
ja szukałam kogoś z forumowiczów, rozglądałam się i nikogo nie znalazłam xd jedynie z konwalią trochę pogadałam xd ale atmosfera na prawdę super przez wszystkie 3 dni! nasze towarzystwo tak się bawiło na speed&music, że dziś takie lekkie chrypki były :P
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 marca 2013 21:56
Ja w sobotę byłam z maltańczykiem na kolanach, co było bardzo złym pomysłem i na pewno tego nie powtórzę 😉
A masz ktoś może do sprzedania koszulkę albo 2 koszulki  I LOVE CAVALIADA?  🤣
Rozeszły się w sobotę jak ciepłe bułeczki, a gdyby komuś się nagle odwidziało to jestem bardzo chętna  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
11 marca 2013 09:40
Do kulawej-kujki się bałyście zagadywać? 😁 Ona jest miła bardzo i zupełnie niegroźna (zwłaszcza o kulach :hihi🙂

weeez nie obalaja mojego mitu kujki-chujki!  😤 A poza tym, to ja z kula jestem bardziej grozna niz zwykle - bo mam wiekszy zasieg  😀iabeł:

agaEl, trzeba bylo pisac na forum kobieto, to bysmy sie jakos znalazly! (zwlaszcza, ze z pewnych wzgledow bylam wyjatkowo malo mobilna na tej imprezie :P )
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 marca 2013 10:30
Ja widziałam Kujkę i Amnestrie ale były w I (?) a ja przy H1 i było tyyyyle ludu że już się nie przepychałam 🤔
LatentPony widziałam jak śmigała po parkurze ze wstążką we włosach ale zawsze na tyle daleko od bandy że się nie darłam bo i tak by nie usłyszała 😁
Poznałam Fin (niestety tylko "przelotem"😉, Wilczyk (razem kibicowałyśmy kucykom) i Hermes (rzekomo płoszyłyśmy konie na GP robiąc zdjęcia (bez flesha) zza barierki 😁 )
Konwalia chyba mi gdzieś mignęła w tłumie na korytarzu, przy jakimś stoisku w namiocie z daleka widziałam też Efke
Kilka razy widziałam białą bullinkę i moje myśli wędrowały do JARY 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się