Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Odnalazłam stare płyty z fotkami i po prostu masakra, tam jest po 500 fot w każdym folderze i każda taka...
musiałam wam tu wstawić :P
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 18:17
e tam masakra, oglądaj i się śmiej! wstań i podziwiaj się w lustrze mistrzu!

Ja się przygnębiałam jak oglądałam zdjęcia z czasów chudości.
Cierp1enie ja w tym okresie też wyglądałam nieciekawie, nawet na zdjęcia nie mogę patrzeć  🤔wirek: 
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 18:23
Monia- a jak aktualnie wyglądasz?
Wstawiałam ostatnio foto, ale mogę dać dorównanie  😁  Jeszcze długa droga do ideału ale nie jest źle  😉 
Jak was czytam w międzyczasie montując film 😉 to aż żałuję, że mnie dziś pączek skusił. Słabeusz jestem. Rano dopadły mnie bóle brzucha - w życiu tak mocnych nie miałam... spać nie mogłam od 5, do pracy dojechałam zielono-żólta i skręcona w pół... tak więc dziś z cytryny, siemienia i otrębów nici, bo nie byłam w stanie się katować niczym więcej. Wpadłam między jedną robotą a drugą po zapas ibupromu do sklepu i przepadłam... pączek.
Na szczęście już brzuch odpuszcza nieco, więc do drugiej roboty przyjechałam rowerem, to choć część owego pączka spalę.
Cierpienie- wielki szacun dla Ciebie... 🙇

Ja walcze, ale z chorobą... mam  40*goraczki.. witaj angino i zapalenie nerek... :/  po prostu pieknie.. a do pracy trzeba isc... w weekend tez.. biorę leki i ide spac..
Monia -dobrze, że ruszyłyśmy te nasze zadki 🙂 teraz będzie już tylko lepiej 🙂😉

echeveria - dużo zdrówka  :kwiatek:

yga - przecież Ty wyglądasz bosko  💘 nie ma co się dołować starymi fotkami!

Uciekam na siłkę, wracam tak jak codziennie w tym tygodniu, koło 23:30 🙂
monia, Cierp1enie, wow! Niesamowite przemiany!  👍
I niesamowita motywacja, żeby ruszyć tyłek z kanapy i zacząć ćwiczyć 😉
Ja też zaraz idę. Już jedną nogą w drzwiach.  😉  Porządnego treningu Cierpienie! dajmy se czadu...  i niech moc będzie z nami ( chyba mam głupawkę)  😜
Cierp1enie to tylko dzięki tobie zabrałam się za siebie  :kwiatek:  twoja przemiana była tak ogromna że postanowiłam też spróbować.

Za to Tunrida dała mi bardzo dobre wskazówki i to dzięki niej zaczęłam jeść 5 posiłków dziennie a nie 2 dziennie i obiad o 21  😉

Ogólnie bardzo dużo wsparcia dostałam na volcie, bardzo to szanuje i to nie tylko mój mały sukces ale i całej volty, że mam już fajny tyłek  😁

Tunrida to udanego treningu  😉
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2014 19:02
Cierp1enie jesteś fantastyczna;-) aż się wstydzę że mam problem ze zrzuceniem tylko 8 kg.
monia również należą się duże brawa Tobie🙂 zuch voltopirka  😅

patrząc się na moje zdjęcie cieszę się że wzięłam się za siebie🙂
Mam nadzieję że się nie poddam, a jak się poddam to ktoś mnie kopnie w tyłek.
yga jak znajdziesz to dawaj - to by dopiero był motywator  😀

monia Cierp1enie to są dopiero przemiany -  👍
u mnie lada chwila i wybije -45kg 🙂

dobra lecę laski!

tunrida- jestem z Tobą duchem! dajemy 200% i złazimy do szatni na kolanach :P
ja tak będę miała, bo dziś crossfit poziom kolejny, dużo nowości typu wskakiwanie na skrzynię i zeskakiwanie, jak na razie robiłam to od tak, teraz będę musiała to zrobić jako poprawną serię.
Cariotka to tobie też się należą ogromne gratulacje, nawet nie wiedziałam że tez miałaś taki problem, świetna robota. Nie martw się będziemy cię kopać w tyłek  😉

Ramires nawet nie mam pojęcia ile wtedy ważyłam, wstydziłam się wejść na wagę, ale przerażają mnie te zdjęcia  😉

edit, ort.

Cierpienie Myślałam, że z kanapy spadnę. Przecież to nawet nie Twoja twarz na zdjęciu!!!!!!!!!!!! Ale szok! Już tyle Twoich zdjęć widziałam, ale to mnie powaliło na kolana! Szacun Laska, szacun wielki!!!!!!!!!!!!  😜 🏇 💃 😅 :kwiatek:

Monia Tobie też szacun! Za to, że naginasz jak nie wiem kto przez cały dzień i i tak znalazłaś motywację, żeby zadbać też o siebie! No SZACUNEK!!!!!!!!!!!!

A ja przyszłam z pracy, nie było nic słodkiego, to upiekłam czekoladowe muffinki z suszoną pomarańczą  😵
A potem tu weszłam i zobaczyłam zdjęcia Cierp1enie i mi się głupio zrobiło. I nie zeżrę!

Ja Wam tu zaraz jakieś swoje wstawię  👀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 20:27
Ramires- znalazłaaaaaaaaaaaaaaam  🏇 😍
Tu mam z okresu świetności (z bliska na szybko nie potrafię znaleźć, ale może zaraz pogrzebię):
Obżerając się ciastami mogę tylko napisać - oogromny SZACUN I MOTYWACJA! Idę ćwiczyć 😅
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 lutego 2014 20:30
Yga na pierwszym trochę za dużo, ale z kolei na drugich trochę za mało. Niemniej- wyrażę się bardzo ordynarnie i z góry przepraszam- ale za ten tyłek to normalnie jeden komentarz mi się ciśnie. Ruchałabym! 😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 20:36
Aj noł! Też bym...  😉
A to mój osobisty motywator!
Dzisiaj dzień na 5, z dietą na 6, ale brak ćwiczeń, nie dałam rady po pracy, jedynie z psem pochodziłam.. Basen przesunięty na jutro.
Kładę się już grzecznie spać, bo jutro znowu o 5 pobudka do pracy..

Pożywnego i zdrowego śniadanka życzę!
A tu zdjęcie z października.
Od tego czasu schudłam jeszcze ze 3/4 kilo.
I stoi 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 20:39
pokemon- o kurcze! Ile zrzuciłaś? 20?  👍
Dokładnie 28  💃
Na tym pierwszym zdjęciu ważyłam 86 kilo!
Teraz ważę 58.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 lutego 2014 20:43
Pokemon kurde, Ty fajna kobita jesteś, weź zrób sobie któregoś wieczoru jakąś fajną sesję przed lustrem, bo takie bidne sobie te zdjęcia robisz, że aż żal... 😉
Pokemon Myślałam, że to jakieś dziecko tam stoi! SZOK!  👍

yga Piękna dziewczyna!
pokemon ogromne brawa dla Ciebie !!  świetna robota.  😜  dawaj foty teraźniejsze .


Ja właśnie poćwiczyłam jeszcze 40minut Mel B  😀iabeł:

yga jednak ciało wyćwiczone wygląda odlotowo, super  😀

CzarownicaSa dobre to było  😁 

sandrita powiedz lepiej co tam u ciebie, ćwiczysz coś ?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 20:56
To ja też Was pozdrowię moim ciałkiem 12kg większym 🙂

i zdjęciem z pierniczkiem niżej  😁 😁

I na dobranoc moje jedno z codziennych stanowisk pracy, gdzie mam wsio za friko  😁


aż się sama dziwię, że mnie nawet nie kuszą.

Dobranoc!!  😅
To ja wam jeszcze pokażę zdjęcie co mnie dobiło, twarz jak u babci  😵  dobrze ,że już jest poprawa i to kolosalna  😍 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się