Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Rozpisałam sobie kartkę z dniami od dziś do 13 marca i zamierzam sobie rozpisać ćwiczenia. Na dzisiaj mam mel b na pośladki, rozciąganie pod kątem szpagata i boczki z Tiff. Chcemi ktoś podrzucić jeszcze jakieś fajne programy głównie na tyłek, klate i rozciąganie?

A ten zadek co wrzucila Scottie boski 💘


edit: dziewczyny, w którym momencie należy zacząć się "wspomagać" białkiem serwatkowym? Jakieś efekty uboczne są?


białko bierzesz jeśli masz niedobory białka w diecie. Masz??
żadnych skutków ubocznych jeśli wiesz ile tego białka spożywasz, jeśli za dużo to przebiałkowanie, można o tym poczytać. Jeśli za mało, to nie masz budulcu dla mięśni.
rosek0 właśnie nie jestem gotowa na bieganie, astma mnie dobije i padnę  😁 

Dobra zostawiam was chudzielce idę jeździć konie  😉 
meegi, łeee mogę to załatwić , Hegemonia coś zepsuje i będą musieli szybko wracać do domu  😁

Dzisiaj sobie kupię 5l wody jako obciążenie i będę ćwiczyć poslady w domu jako,że na siłce się wstydzę  😡
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 lutego 2014 15:27
a ja właśnie pochłaniam zupę z ciecierzycą  😜 daaaaaaawno jej nie jadłam. Tylko za dużo czosnku mi się dało. Jak zaczęłam ćwiczyć z trenerem personalnym to dopiero wyszło, jakie błędy robiłam technicznie np. przy brzuchach czy podnoszeniu ciężarów. Dlatego rozrastałam się tam, gdzie nie powinnam. I tak jak tunrida przy dobrze zaangazowanych mięśniach brzucha przy 10 - 20 mam dość, a w serii robię 40, a serii jest to zależy :P

U mnie jest poprawa kondycyjna, aczkolwiek dalej walczymy z wydolnością. Dzisiaj doszłyśmy z trenerką do wniosku, że najszybciej mi się poprawia dotlenienie mózgu i normuje tętno albo przy brzuchach albo na bieżni przy marszu. Kto by pomyślał u mnie ..  😁 Jednak dobry trener dużo daje.
Ramires, podrzuć linki do filmików na rozciąganie 🙂

Wrzucam w linkach moje pośladki w wersji before. Mam nadzieję, że na wiosnę będę mogła się chwalić ładnym "after"
http://pl.tinypic.com/r/9g9du1/8
http://pl.tinypic.com/r/ae89ki/8
Pupa w negliżu + widoczne rozstępy, więc nie dla wrażliwych 😉 Widać też jak krótką mam kość udową. No, długa droga przede mną zanim pośladki mi się "uśmiechną"
mi się nic nie wyświetla
Ja dziś wstałam po 9😲0 więc śniadanie późne o 10😲0. Muszę zrezygnować z 5 posiłków i zjem dziś 4, ale większy

na śniadanie
owsianka z 3 łyżek płatków, 200ml mleka 1,5% i mały banan
i jajko

obiad
7 pierogów z kapusta i grzybami - 476kcal i odrobiona sosu grzybowego 30kcal

894 kcal za mną

o 17😲0 podwieczorek - 2 kromki razowca z wędliną
1094kcal
kolacja o 20😲0 przed siłownią 🙂
na pewno serek wiejski lekki, do tego warzywa i kawałek piersi z kurczaka
cavaletti niestety nie znalazłam fajnych filmików więc ćwiczę według tej rozpiski http://www.megapedia.pl/jak-zrobic-szpagat.html
tunrida, hmm mi wyświetla, spróbuj może odświeżyć
Ramires, :kwiatek:
cavaletti- mam taki znaczek 

czekam do 20😲0 i na siłkę na rowerek i brzuchy. Dziś już nie biegam, łydka znów oberwała. Może koleżanka fizjoterapeutka poradzi coś na nią w niedzielę? Ciężko to będzie chyba okleić taśmami, ale przynajmniej jej to pokażę....
cavaletti, u mnie ten sam komunikat co u tunridy.
poprawiłam, teraz działa?
pojawiły się zielone ramki, ale nadal znaczek zamiast zdjęcia
U mnie drugi link działa, zdjęcie poniżej reklam. Pierwszy nadal nie.
ja tam nie mam żadnych reklam, kawałek zielonej ramki i krzyżyk
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 16:23
Ja zdjecia widze i powiem ze absolutny brak dupy 😁 😉 bez urazy 😉 ale rozstepow tam nie widac.

A tak powaznie to moze i nie ma posladkow jak lopez ale nie jest to nalesnikowaty zwis.
JARA, wiem, że brak dupy :P Dlatego ćwiczę 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 16:26
Ej ej. Jak dla mnie to Twoj tylek nie jest zly. Tzn nie jest moze jak u Kardashian, ale nie jest to wedlug mnie brzydka pupa.
Wstawie pozniej fote brzydkiej pupy.
JARA , mam nadzieję ,że nie mówisz o swojej pupie  😤
Ja w stringach nie mam złej pupy. Kurcze wstawiłabym ale się wstydzę .

edit ; jednak mam
Prześladujecie mnie 😂 Śniły mi się dzisiaj tunrida i zen 😁 Wszyscy podziwiali nogi Tunridy, a ja sama nie mogłam uwierzyć, bo były dużo chudsze niż mi się wydawały na zdjęciach, no i tak podziwialiśmy 😂

Po tym śnie poleciałam na siłownię, wybiegałam się, łącznie 50 minut wyszło. A jak już poszłam do szatni, to zrzuciłam z półki telefon i tak mi się szybka roztrzaskała... 😕 Póki co z dietą na 5, na wagę nie wchodzę, obym wieczorem wytrzymała...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 16:43
Ja to mam dupsko a nie pupe 😂
A ja mam uraz mięśnia płaszczkowatego łydki lewej. ( internet jest wielki)  I po przestudiowaniu netu wiem, że powinnam przestać biegać tak długo, aż minie.
Mogę rowerkować i .. czekać. Rociągać go ( bo do urazu doszło pewno na skutek skrócenia mięśnia), masować sobie i czekać.
Co mi tam Wasze pupy przy moim mięśniu płaszczkowatym....   😤
Tunrida, a powiedz mi , Ty na redukcji dalej jesteś?

JARA, nie przesadzaj , miałas dupsko 20kg temu , teraz nie jest źle  😉

co mogę zjeść na kolacje słodkiego białkowego? oprócz omletu.Tak za max 350kcal
Mogę sobie podkręcić kalorie do 1700 dzisiaj , bo po pracy zabieram się za pośladki no i jeszcze basen.

Na redukcji?  😂  Przytyłam do prawie 70 kilo od świąt ( około 3 kilo w górę)  i usilnie próbuję się podnieść i dopiero zawalczyć o redukcję.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 lutego 2014 16:57
No i zaczynam wraz z Tłustym Czwartkiem treningiem indywidualnym!!!!!!!!!!!!  😅 😅 😅 😅 😅
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 lutego 2014 16:57
yga-bardzo rozsądne! Kiedy się rzeźbi pierdy, to moim zdaniem TYLKO z personalnym. Dobrze robisz!

Bo kiedy mamy do zwalenia sporo, to nie ważne co robimy i tak pomoże. A kiedy dłubiemy w szczegółach, to moim zdaniem, potrzebny do tego fachowiec. Żeby sobie kuku nie zrobić.
Scottie   Cicha obserwatorka
20 lutego 2014 17:04
cavaletti, ja nie widzę absolutnego braku pupy (chyba muszę wrzucić moje zdjęcie, żeby Jara wiedziała, że się myli pisząc tak :P ), moim zdaniem wystarczy rozbudować mięśnie, żeby prezentowała się lepiej 🙂 Rozstępy za to widzę, ale też je mam w tym miejscu. Przestaną się rzucać w oczy jak się pupa zaokrągli 😉
Szkoda tylko że te treningi personalne są tak cholernie drogie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się