Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2013 16:32
Witamy 🙂



Niedziela pękła a ja dopiero wstaję.
Dzisiaj życie ratuje mi kuskus z pomidorem  i prażonymi przyprawami.Miodzik 🙂
Przymierzam sie do tego wątku od jakichś 3-4 tyg czyli mniej więcej od czasu kiedy sie odchudzam 🙂 Na początku listopada ważyłam ok 57 kg przy wzroście 152cm .. I w ciągu miesiąca dobiłam do wagi 50-51 kg 🙂 Tylko właśnie coś sie dzieje, jak już zobaczyłam te 6 kg mniej to pozwoliłam sobie na zbyt wiele i troszeczke zaniedbałam diete, nie do końca, ale jednak ..  😵 Pomyślałam, że w kupie raźniej jak to sie mówi 😁
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2013 17:27
Dziewczyny, mam straszną chęć poskubać coś chrupiącego... znacie może jakieś niskokaloryczne chrupajki? :kwiatek:
Marchewka  😁
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2013 17:31
zonk, no popatrz, takie oczywiste dość, a nie wpadłam 😵 😂 A znasz coś bardziej w stylu orzeszków ziemnych? 🙂
-suche chlebki, jeden ma ok 20-25 kcal. Jak połamiesz na kawałki, to trochę tego jest
- płatki kukurydziane do mleka. Staram się nie jeść tych smakowych, tylko zwykłe. Mają trochę kalorii, ale czasami strasznie się chce czegoś pochrupać. Lepsze to, niż wyżerać chipsy dziecku
Ćwiczenia z ciężarkami na nogach(po 2,25kg), brzuszki i od razu lepiej się czuję.  😜
Mam ochotę poskakać, spocić się... ale w tym tyg będę wychodzić z domu o 7 i wracać po 21, bo mam staż.  🙄
Więc pozostaję przy szybkich i intensywnych ćwiczeniach.
Livia ja jak mnie najdzie ochota to chrupie sobie taki błonnik:


😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2013 19:00
Dobra wracam do zywych 🙂
Na weekend była jedna wielka poracha jedzeniowa ale mam nadzieję ze jak ruszę z treningiem to wszystko wróci do normy. 😁
Nawet nie mam wyrzutów sumienia  😜 ale przyznam - nie tęsknię za niezdrowym  jedzeniem.
No ale nic.. do roboty 🙂 😉



zabeczka - nie dziwię się, że nie masz wyrzutów sumienia 🙂😉)


ja kolejny dzień na 5, to już 2 tyg minęło 🙂
Adwent się zaczął i mam postanowienie, jeszcze bardziej trzymać się diety, jeszcze bardziej pracować nad ciałem 🙂

a to ja z dziś -  http://www.photoblog.pl/alcoa/161895692/7428968/jaa.html w mojej nowej kiecce w roz 38 🙂
zarąbiście chudzielcu  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 grudnia 2013 19:41
Cierpienie- podziwiałam na fb! Super wyglądasz, a jak się na buzi zmieniasz  😅
tunrida - z boku może i jestem chudzielcem, ale z przodu niessstetyy mam szerokie biodra i boczki...
no ale pracuję dalej i będę ten miesiąc pracować baaardzo ciężko

yga - dziękuję, no właśnie cieszę się z tej buzi, bo zaczynam się sobie podobać 🙂
jeszcze jak patrzę w dół, to mam podwójną brodę, ale jak schudnę te 6 kg to będzie super 🙂
Dasz radę! W nowym roku będziesz lżejsza i bez boczków.
oby, bo te boczki to moja zmora
ale mam nadzieję, że ładnie się moje ciało wypracuje, 3 razy w tyg crossfit i 3 razy w tyg cardio

ps. w planach mam kupno bielizny wyszczuplającej, bo co jak co, ale mój brzuch jeszcze odstaje, zwłaszcza wieczorem, co widać na zdjęciach
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2013 20:09
zabeczka - nie dziwię się, że nie masz wyrzutów sumienia 🙂😉)



Nie mam ich, bo nie za bardzo pamiętam co jadłam  😵 😁

A kiecka fajna, mam podobna tylko ze skórzanymi ,,boczkami".
Cierpienie Ważyłaś 109 kilo???  🤔 Nie wiedziałam...  👍
Wyspowiadam sie jutro , bo dzisiaj mi się chłopak oświadczył...
zabeczka - oooo to widzę było grubo!! super, że się wybawiłaś 🙂
po zdjęciach widziałam, że impreza przednia

teraz bardzo mi się podobają takie kiecki, w końcu mogę pokazywać figurę, a nie ją ukrywać 🙂


rosek - gratulacjeee  😅

tak, na mojej wadze ważyłam 109 kg, pewnie na innej miałabym więcej :P
Mam pytanie - czy są jakieś ćwiczenia na brzuch - ale bez jakichkolwiek zgięć? Brzuszki absolutnie odpadają. I ćwiczenia tego typu.
leżysz na plecach, nogi w górę i nożyce np. Nawet napinając(świadomie ) mięśnie brzucha w ciągu dnia jest ćwiczysz 🙂
ja znam tylko te ćwiczenia na brzuch, nie brzuszkowe


no i na siłce robię z ketballem na stojąco zgięcia.

może też nożyce?
Cierpienie Jestem pod OGROMNYM, OGROMNYM wrażeniem! Wyglądasz przepięknie! A z buzi to już w ogóle jak 15latka! Mega gratulacje!!!

K. dzisiaj kupił nowe baterie do wagi... I jestem w szoku. NIC nie przytyłam (a naprawdę czasami leciałam ostro... Od 3 dni nie jadłam ciepłego obiadu, bo nie miałam czasu gotować... :/ ). A stawiałam na 2-3kg więcej, bo czuję się grubsza z 5kg. Widzicie co robi brak ćwiczeń z ciałem? Optycznie je pogrubia!  😵
Cierp1enie podziwiam! 🙂 wszystko da się zrobić, więc koniec z wymówkami  🏇 wieczorem zgrzeszyłam, sernik mamy tak na mnie patrzył.. co okres robi z kobietą  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 grudnia 2013 21:41
Sandrita ja wiem... :/ Też potrafię w ciągu całego dnia zjeść jedną kanapkę. I bardzo mi się to nie podoba 🤔 Choć zawzięłam się i zaczęłam znów jeść normalne śniadania. Potem w pracy coś na szybko i dopiero w domu kolacja...
Aczkolwiek kilka tygodni biegania zrobiło swoje- dziś z przystanku do domu sobie pobiegłam, bo tempo chodzenia było dla mnie za wolne- i nawet zadyszki nie dostałam! 😀 Co prawda to było raptem 10 minut, ale i tak jestem zadowolona 😉 Byle do wiosny i znów zacznę biegać 😍
Mogę się do Was dołączyć? Chociaż tak połowicznie?
Znalazłam zdjęcie sprzed ponad roku i stwierdziłam że leżenie i nicnierobienie nie sprzyja mojemu ciału.
Muszę choć ociupinkę zacząć ćwiczyć, bo mięśni mam tyle co chyba nigdy i co ja zrobię w wakacje jak koń wróci? 🤔

Tylko ostrzegam że ja tak BARDZO delikatnie, bo trochę mi na dzień dzisiejszy zdrowie na nic nie pozwala, byleby codziennie "nogą machnąć" : P
zoriczkowa, Ty tutaj?  😀 Albo mnie pamięć zawodzi albo to Ty ostatnio mówiłaś, że na Ciebie takie rzeczy nie działają  😎
zonk,  ale z ćwiczeniami tylko chcę!!  😀 Nie zamierzam opuszczać moich pyszniutkich bułeczek z nutellcią  💘 Chyba nie ma innego wątku ćwiczeniowego ?  👀

edit: bo serio nie mam mięśni, ostatnio jak się widziałyśmy to jeszcze w porównaniu do teraz byłam pakerem, na dzień dzisiejszy jeden przysiad to dla moich mięśni i stawów katorga: P Także mam plan bardzo powolutku wdrażać w życie jakieś malutkie ćwiczonka - czy ja nie brzmię jakbym pasowała bardziej do wątku o rehabilitacji ?  🤔
zoriczkowa, przerabiałam coś takiego i u mnie to absolutnie nie zdaje egzaminu :/ albo nic się nie działo albo rosły mi mięśnie pod tłuszczem i byłam jeszcze grubsza  🙄 Teraz (pewnie też z powodu studiów i braku czasu i chęci) tylko dietuję, a do ćwiczeń wrócę jak schudnę tyle ile chcę, tak żeby "ujędrnić". Ale próbuj może Tobie się to uda:P

edit.to musimy się zobaczyć w takim razie:P
ok nie, to wracam do leżenia   🙄 Wolę nie ryzykować haha Odzyskam kondycję i mięśnie bezpośrednio na koniu, a tam się przemęczę na początku tylko  😎

Haha nie zobaczysz różnicy za bardzo, chyba że mnie pomacasz, przytyć nie przytyłam tylko jestem wiotka  👀
Ręce mam chudsze! Kiedyś miałam muły pakery  😁


ale zobaczyć się i tak musimy, co powiesz na to żeby do mnie przyjść bo na razie kursuję dom-auto-szkola-auto-dom : P chyba że w święta, świeta brzmią super
Ja Ci proponuję DIETĘ  😀iabeł:


🚫 Bardzo chętnie, może nawet namówię Pelę i wpadniemy, ale to do mnie w tej sprawie napisz na pewnym portalu społecznościowym, coby tutaj wątku nie zaśmiecać  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się