Ikea - zakupy, katalogi i cała reszta

Ja polecam też obiady - sałatka z łososiem i sosem, albo łosoś na ciepło i do tego bar sałatkowy, albo mnóstwo innych dobrych rzeczy. Mega duży (i smaczny) obiad za 15 zł można zjeść. I we Wrocku już nawet bryczesom się nie dziwią 🙂
A co do katalogu - też mi wczoraj przynieśli. Przekartkowałam tylko póki co i wygląda fajnie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 sierpnia 2012 11:41
wrotki - powiedz jeszcze,że są takie tygodnie,szczególnie zimą (sorry zima, tak mi się właśnie skojarzyło 😉 ) - że ze stałymi bywalcami śniadań w meblowym,prawie sobie dzień dobry mówicie 😉
tak było...prawie jak w piosence :"(...)stali mieszkańcy naszego dworca(...)"
hahahaha (sorry nie mogłam się powstrzymać)

Zima - ale mi smaka narobiłaś  😜 


eidt: mama dzwoniła, że dostała katalog, a mieszka obok blok  💃
ktoś już,
ja obejrzałam już, parę rzeczy mi sie podoba
ostatnio kupiłam w ikei zlew do kuchni, wymarzony, porcelanowy i nie mogę się doczekać dnia kiedy w końcu go zamontujemy
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 sierpnia 2012 08:27
Tez nieraz jemy sniadanie w ikei, tylko ten tlum mnie wkurza. Ale reweli nie ma, wole zjesc w piekarni, bo bulki ikeowe to dno.

Sznurka ten bialy kwadratowy? Mam go i mimo powstajacych rys go uwielbiam.

Ada   harder. better. faster. stronger.
26 sierpnia 2012 10:22
Pewnie jest jakąś pula produktów, których nie ma już w nowym katalogu i zostają wycofane ze sprzedaży.
Czy będą jakieś wyprzedaże? Można będzie kupić taniej kończący się asortyment?
Gienia-Pigwa, prostokątny, dwukomorowy, bo ty pewnie masz jednokomorowy
zdecydowalismy się bo generalnie nie ma za bardzo w sklepach dużych zlewów, głębokich. Chcielismy nawet coś zamiast zlewu co się nazywa misa do prania;]
jak go zobaczyłam w necie to nie było innej opcji;] pięknie wygląda w aranżacjach z kafelkami które wybralam;]
ale jeszcze trochę zanim będę w nim zmywać;]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2012 12:19
My właśnie remontujemy kuchnię, też będzie ten zlew, jednokomorowy 🤣
Miał ktoś u siebie w domu ekipę z IKEI? Mają nam jutro montować kuchnię i o nic nas w sklepie nie spytano. Teraz nie wiem - czy oni mają ze sobą cały potrzebny sprzęt? Mamy do zamontowania parę rzeczy spoza tego sklepu, będą mieli ze sobą różne śrubki, rurki do zmywarki i te prawy?
wiekszość mebli mam z ikei - cała kuchnia, łącznie z agd, wyposażenie łazienek, pokoi
miałam też ekipe z ikei, ale montowali tylko ikeowskie produkty, obawiam się że dodatkowe śrubki itp trzeba im dostarczyć, meble ikei maja śrubki i te inne w zestawie
+ ta cała impreza montażowa sporo jednak trwa, myśle , ze jak w okolicy masz sklep z materiałami montazowymi, to jak czegoć nie będą mieli możesz dokupić 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 sierpnia 2012 18:19
Dzionka, i jak tam? już po wszystkim?napisz jak było...sprawdzili się? kasują za metr złożonych mebli,czy jest jakiś inny przelicznik?
w Poznaniu nie ma  🙁


Nieprawda 😉

Ja już tydzień temu miałam w szkrzynce na listy 😀


Dzionka mi montowali blat. Szybko, sprawnie, czysto i bez problemów
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 sierpnia 2012 21:59
ja mam - w Gdańsku już nosili...to znaczy,na moim osiedlu,które dla różnych reklamowych gazetek i listonoszy nie istnieje na mapie nie,ale kolega z pracy mi dał 😉
[quote author=Bogdan link=topic=89083.msg1501725#msg1501725 date=1345662261]
w Poznaniu nie ma  🙁


Nieprawda 😉
[/quote]

byliśmy, w sklepie nie było....pracownik powiedział,że nie wie kiedy będą  🙂
chetnie od dobrej duszy przyjmiemy 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 września 2012 08:51
widziałyście już?
http://www.ikea.com/pl/pl/store/katowice/dostawa_platnosci

na razie tylko w Katowicach,ale mam nadzieję,że wejdzie w całej Polsce...w najgorszym wypadku,można zamówić z Katowić  😉
Super opcja, zawsze mi tego brakowało. Właśnie mam kupić dwie komody do pokoju małego, ale nie jestem sama w stanie tego zrobić, bo to cholerstwo jest dla mnie za ciężkie, żeby sobie zarzucić na wózek a potem do auta, tym bardziej, że zawsze jestem z dzieckiem 🙁 A tak, kupię, przywiozą, nie muszę prosić jednej osoby o pojechanie ze mną do sklepu, a drugiej o popilnowanie dziecka (bo mój mąż genialny ciągle nie ma prawa jazdy i nigdy nie ma czasu na wyprawę do sklepu). Oby dotarło do Gdańska!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 września 2012 09:32
ale chyba możesz zamówić z Katowic,przecież koszt rpzesyłki bedzie ten sam 😉
I pewnie tak zrobię, w dobrym momencie wrzuciłaś ten link, dzięki!
Ktoś, błogosławieństwo!
hmm, ale w regulaminie jest taki zapis:
3. Regulamin określa zasady realizowania usługi Kupuj z domu na terenie Województwa Śląskiego
czyli nie jestem pewna czy wysyłają również w Polske,
jakby ktos wiedział coś więcej poproszę o informacje  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 września 2012 07:37
ups,nie doczytałam...szkoda.ale może niedługo zrobia to samo we wszystkich IKEACH.

zresztą,teraz już można zrobic podpobnie,ale trzeba fizycznie sie choć raz w sklepie pojawić - przygotowuje się zestawienie,płaci się a oni zajmują się resztą,czyli spakują i dowiozą na miejsce.
Mój TŻ wywalił katalog do kosza bo myślał że już przeczytałam a byłam dopiero w połowie...  😵
Czy ktoś użytkował i może się wypowiedzieć na temat sofy rozkładanej 2-osobowej IKEA? Chcemy nabyć do pokoju gościnnego coś niedrogiego...
np.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59843744/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S29902645/
ewentualnie
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80221583/
PS. z jedzonka w szacownym sklepie meblowym najbardziej na świecie uwielbiam torcik migdałowy i niestety jestem uzależniona od nadprogramowych zakupów roślin (wyjątkowo długo się u mnie trzymają!) i spożywki w sklepiku szwedzkim (te z kolei wyjątkowo krótko...  :cool🙂.
Ze spożywki uwielbiam dżem agrestowy i taki pseudo grog (bo bez alkoholu, ale świetny zimą z ciepłą herbata)
a właśnie!
Te kwiatuszki z ikei są faktycznie żywotne?
Nie padają szybko?
Ja ostatnio kupowała tylko sztuczne 😁

Bo koty moich rodziców sukcesywnie pozbawiaja ich żywych więc wybór padł na plastic-fantastic 😉
nie no, mnie to by było strasznie smutno przy plasticzkach.
Zastanawiam się, czy się opłaca kupować ikeowskie kwiatki(zawsze to już za jednym razem się weźmie rzeczy do dekoracji wnętrza i z głowy), czy jednak warto skorzystać z poznańskich ryneczków na kaźdym możliwym skrawku co większego placyku  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 września 2012 21:14
Ja mam tego ichniego bambusa i żyje nadzwyczaj długo biorąc pod uwagę moje zajmowanie sie kwiatkami (mogę mieć tylko kaktusy i jakieś aloesy bo sie je rzadko podlewa). Ostatnio mama kupiła tez kwiatka-kwiatka (nie jakieś liście w wazoniku) i zyje ale zasadzony w ogródku więc to też inaczej niz w domu trzymany 😉
mam katalog z ikea, ktos chetny? 😉
Czy to normalne ze sztucce i noze rdzewieja od mycia w zmywarce?? W zmywarce jest jakas sol (nie wiem jaka), uzywam kostek finish all in 1. Sztucce sa moze nie najwyzszej jakosci wiec myslalam ze to z tego powodu ale jak zaczely mi wylazic plamy na nozu firmy global to oslupialam.. W sumie mam 2 noze jakiejs marketowej firmy tescoma i tylko one opieraja sie rdzy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się