Paka :-)

Nortex,  łał. klient się czepia o pół centymetra. po stopach powinien całować, że zamawia coś w innym wymiarze, a dostaje w innym? czepialski i wstrętny ten klient, że chce tego co zamówił...

Jaki pan taki kram... Już sam sposób napisania posta i ukazujące się w nim pięknie  podejście do klienta mówią same za siebie.
Jakaś masakra po prostu 🤔wirek:
No sorry jezeli zamawiam pakę np 60,6 cm wysokości błękitną w rózowe słoniki.
To oczekuje paki wysokiej na 60,6 cm ( ok tu dopuszczalny limit błedu 2 mm ) błekitnej w różowe słoniki.
A nie paki która ma inne wymiary i inny kolor.

Jeżeli coś COKOLWIEK zmienia się podczas realizacji ustalonego i zatwierdzonego projektu dzwoni się do klienta i informuje o zmianach.

I tak dla mnie Petit miała anielską cierpliwość że musiala się upominać o coś co było zatwierdzone przez nią a nie/lub źle wykonane
..
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nadmierna edycja
Ktoś ma zniżkę w Alfako?  🤣
Ile średnio m blachy idzie na 1 pakę jeździecką ? Bo ja nie mam pojęcia
Zakochana w swojej nowej pace  💘
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2013 11:16
Dramka ładna  🙂 Pokażesz ja wygląda w środku?
delta   Truth begins in lies.
23 sierpnia 2013 11:44
Dramka, szuflady również się blokują jak zamykasz część z siodłem?
Dramka, mega! Ja właśnie na taką poluję 😁 Kupiłaś nową, czy używkę znalazłaś?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 sierpnia 2013 12:45
My mamy taką tylko niebieską w stajni. Jest świetna.
Dramka, szuflady również się blokują jak zamykasz część z siodłem?


Szuflady mają blokadę  😀

Nirv Nową

ash chciałam niebieską ale był długi czas oczekiwania.  🙁

Nasturcja-Renata
Zrobie jutro fotkę
Wysyłał ktoś kiedyś pakę? Jak kształtują się ceny? Czym najlepiej?  :kwiatek:
Mam do wysłania sporą krowę i się głowię  😉
Wiem że trzeba wysłać na palecie
Dramka rozważasz kupno plandeki ochronnej? trochę mi żal mojej pięknej nowej paki (mam taką jak Twoja😉) żeby się poobijała w transporcie, poza tym słyszałam, że znudzone konie lubią je sobie poobgryzać w samochodzie. Z czego są te plandeki? strasznie drogie...

http://sklep.alfako.pl/pl/akcesoria-do-pak-/35-plandeka-midi.html
Z tego co macałam, to te plandeki są, no z plandeki 🤣 jak miękkie reklamy.
w tej cenie spodziewałam się jakiś zbrojonych 😉
za gotowy baner płaciliśmy 15zł/metr2. z gruuubej "plandeki". więc cena kosmiczna! i jeszcze koszt przesyłki z kosmosu... firmy za kuriera płacą około 15 zł lub 18 za pobranie. a tu 35. łał.

olek, za przesyłkę silnika na palecie płaciliśmy poniżej 100 zł. najlepiej pomierzyć pakę i  spróbować wbić dane do systemu kurierowego z googli.
Dramka rozważasz kupno plandeki ochronnej? trochę mi żal mojej pięknej nowej paki (mam taką jak Twoja😉) żeby się poobijała w transporcie, poza tym słyszałam, że znudzone konie lubią je sobie poobgryzać w samochodzie. Z czego są te plandeki? strasznie drogie...

http://sklep.alfako.pl/pl/akcesoria-do-pak-/35-plandeka-midi.html


nie...za droga  🙄
deborah   koń by się uśmiał...
29 sierpnia 2013 07:36
podacie wymiary firmie szyjącej plandeki i zrobią Wam taką samą za połowę ceny...
Moon   #kulistyzajebisty
18 września 2013 08:11
Pytanie z deko innej beczki - poszukuję kłódki do paki. Żeby miała jak najcieńszy kłąbak (kurde, jak się zwie ta górna część kłódki?!  😜 ) szukam i szukam i nic, wszystko za grube, albo za krótkie, nie przejdzie przez oczka przy zamku  🙁
Jakieś pomysły?
patrzyłaś w castoramie, leroy, jula?
Moon   #kulistyzajebisty
18 września 2013 09:35
Puma, dzięki!
Muszę zmierzyć jakoś ten otwór, możliwe ze 4ka by weszła...
Dramka, u mnie w pobliżu Castoramie, Leroy, czy Praktikerze same wielkie gerdy...  🙁
Dramka ile Cię to cudo wyniosło ?
Szukam oświetlenia LED do mojej "mini - paki" (czyli konkretnie drewnianej szafy 3 drzwiowej)
Najchętniej coś samoprzylepnego na baterie
Wybór tego typu bibelotów spory od 3 do 300 zł za lampkę - ma ktoś jakieś sugestie?
_Gaga, ostatnio w lidlu albo biedronce były. Takie "gwiazdki". Długo trzymają, ok.
OK to jadę dziś do Biedry, dziękuję
Lidla mam kompletnie nie po drodze w żadna stronę ;-)
halo daje to jakieś światło przy którym odróżnię skokowkę od pasa do lonżowania? ;-)
[quote author=_Gaga link=topic=89.msg1918249#msg1918249 date=1383819038]
Szukam oświetlenia LED do mojej "mini - paki" (czyli konkretnie drewnianej szafy 3 drzwiowej)
Najchętniej coś samoprzylepnego na baterie
Wybór tego typu bibelotów spory od 3 do 300 zł za lampkę - ma ktoś jakieś sugestie?
[/quote]

Kupiłam w leroy merlin albo w castoramie za ok 10zł. Jest na magnez i na haczyk  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się