DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Sio dzięki ten akurat nie dla mojej (pasuje do opisu :P gruba i mało wykłębiona na zdjęciu w awatarze) ale dla pewności doszyję
a te twoje cudeńka nie do opisania może na święta zrobisz jakąś kurkę na butelkę albo kogutka  😍
Wiesz co? Ale możesz sobie ugotować jajko na twardo i jak będziesz je brała do pracy/szkoły na 2 śniadanie, to możesz je nosić w jajkoniku,.  😁

Boski jest.  😍
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
05 marca 2012 20:07
Sio, może nie są dostatecznie konikozakręceni 😉
ja w zasadzie w swojej diecie mam raz w tygodniu jajko na kolację. Mogłabym je nosić na dyżury w jajkoniku. 😜
(poza tym wszyscy zdrowi- jak mawia mój szef  :hihi🙂
Sio- czy jajkonik ma właściciela?????

Sio   nowe wcielenie marchewki
05 marca 2012 20:10
mój jajkonik dostał drewniane jajko i mieszka razem z innymi moimi konikami z kolekcji na pianinie...bo to artystyczne bestie są 🙂
dora123 ja robię tylko na zamówienia, bo jak zrobię dla siebie to i tak ktoś mi zabierze....tak już mam, ale jeśli Ty chcesz to mogę dla Ciebie 😉
Incantowa to prawda-nie są,oni wogóle nie są zwierzakozakręceni
tunrida jajkonik jest u mnie 🙂 to będą jego trzecie święta
Wiesz co Sio.....w moim domu święconka rządzę JA. I jajkonik mógłby być w koszyczku.
Szkoda, że nie jest bezdomny...
A może wyślesz go w dobre ręce? Obiecuję, że będę o niego dbała. U mnie wszystkie zwierzątka mają dobre życie.
ja chce jajkonika- DOKŁADNIE TEGO. ( czuje do niego jakąś więź)  😍
Sio   nowe wcielenie marchewki
05 marca 2012 20:18
każdy Szajbusek lubi podróże i nowe miejsca... 😉
No i tak to jajkonik Szajbusek znalazł dom, w którym i będzie mógł się spełnić. Będzie w koszyczku wielkanocnym i będzie mógł nosić jajka na twardo do pracy na kolację i może nawet zawiśnie na lusterku w samochodzie ( wolno innym, to wolno i jajkonikom)  😅 :kwiatek:
Sio   nowe wcielenie marchewki
05 marca 2012 20:43
ja robię tylko na zamówienia, bo jak zrobię dla siebie to i tak ktoś mi zabierze....tak już mam,
Tak jak mówiłam  😅  ale koniki to lubią, więc i ja nie płaczę
Sio, wstaw jeszcze raz te dwie foty, tam albo od nowa. tylko REGULAMINOWE!
Sio   nowe wcielenie marchewki
06 marca 2012 08:35
O mamo!!jakie one wielkie!!wrzucałam na Digarta to nie byłły potrzebne aż takie małe....Moja zakręcona osoba bardzo przeprasza za niepotrzebną robotę 🙇
Nooo konik szajbusek rodzący jajko, mega!!!!!  😜
agull   Dążąc do celu
06 marca 2012 13:27
Ja też mam coś swojego - podkładki 🙂


Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 marca 2012 13:46
Czytam czytam i się doszukać jajkonika nie mogłam, ale jak go już znalazłam z tym jajem w d ... to, to, to  😍 ... Sio czy zdążyłabyś z takim na tegoroczne Święta  ❓
Sio   nowe wcielenie marchewki
06 marca 2012 19:13
spokojnie 🙂 do świąt jeszcze troszke czasu jest
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 marca 2012 19:19
I ja już pw wysłałam z zamówieniem 🙂  :kwiatek:
I włala ! właściciel mojego czapraka w nowej wersji  dizajnerskiej / to jest fryz  ❗/
Czaprak nie był pasowany na to siodło , koń jest w treningu , a siodło w domu .

deborah   koń by się uśmiał...
06 marca 2012 20:27
mam wrażenie że róg dziwnie odstaje? czy to złudzenie?
Odstaje, popatrz na cień.
Koniowi zrobili straszną krzywdę. Ale czaprak super 🙂

Właścicielka  nie zgłaszał uwag , pewnie gra , a po poru użyciach na pewno się lepiej będzie układał , wiem co mówię bo właścicielka ma już jeden, oprócz tego  i zamówiła taki jeszcze w  innym kolorze .

Nie prawda , na  żywo wygląda super  w  takiej odsłonie , bardzo wysubtelniał !!! .
Widuję fryzy właśnie tak ogolone coraz częściej  💘
Zorilla, nie wiem czemu piszesz tak ostentacyjnie o krzywdzie. Ja właśnie chciałam napisać, że przebosko wygląda tak ogolony, bo jest przez to dwukolorowy bardziej, niż inne golone konie. Ogolone kare są z reguły szare, a gniade lub skarogniade w miejscu golenia - po prostu jaśniejsze. Ten jest kary w sierści, a gniady po goleniu i mi się strasznie podoba. Pomijając fakt, że o żadnej krzywdzie w przypadku golenia mówić raczej nie można 😉
Piszę tak dlatego że mi się nie podoba, to jest powód  😉

Widek lepiej napisz gdzie taki pałac??
Sam czaprak jak zawsze super. Ale koń osiodłany na łopatce i szyi, siodło sprawia wrażenie za wąskiego ( a może to przez te osiodłanie na łopatce) i od razu całość traci na uroku.
Ale jak mówię- sam czaprak super.  🙂
Widek07, wiem że OT ale takiego fryza to ja rozumiem, super ogolony! 😀
Widek: własnie dzisiaj oglądałam na fejsie takie śliczne ogolone fryzy, może to te  👀
a czaprak pasuje pieknie na takie konie 🙂
I ja podzielę zdanie Burzy, fryz dużo zyskał przez takie golenie, super wyglada!
szkoda, ze mu szczotek nie ogolili, przypominalby normalnego konia  😁  😉
Ta..jeszcze łeb mu utnijcie, bo za fryzowaty jest.  🤔wirek: Oj baby, baby  😉
tunrida  👍
To poco golić szczotki , można razem z głową obciąć i nogi , pytanie tylko jaki ma to sens
i po co , fryz jest fryzem i niech nim będzie do końca  świata  i jeszcze ….
Faktem jest ze golenie zrobione jest  bardzo fachowo , wyglądają    😜    i na fejsie są to właśnie te fryzy .
Zostawmy siodłanie , tej klasy zawodnik i trener nie ma z tym najmniejszego problemu , zdjęcie pewnie zrobione zaraz po treningu na spoconym koniu , zarzucone tak na szybko do zrobienia foty i już . 
A koń jest zrobiony  😍 :kwiatek:

 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się