Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Scottie   Cicha obserwatorka
09 lutego 2012 10:39
MissTake, te trapery to są rozmiar za małe, czy pół, czy Twój rozmiar, ale mimo to ciasne? Jeśli 2 ostatnie opcje, to możesz próbować oddać do szewca na rozbicie, jak rozmiar za małe to nie wiem, czy da się coś z tym zrobić... ale próbować możesz 🙂
mogłyby być pół rozmiaru większe - gdyby nie były takie sztywne, to ich aktualny rozmiar byłby dobry 🙂 zaniosę je do szewca na rozbicie, dzięki 😉
Gdzie najtaniej dostane kalosze hunter?  👀  :kwiatek:


w schaffashoes przy odrobinie szczęścia tzn jesli jeszcze został twój rozmiar- są za 160 zł 🙂
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/czolenka_6780_blue_white_polka.html

moja nowa miłość  😵



PRZEPIĘKNE  😍 zakochałam się w czerwonych 😀
chyba sobie wydrukuję i powieszę na ścianie  😂
jak na razie żarcie dla koniucha na liście, nie mam co liczyć na buty ;/ a pasowałyby mi te kropeczki do płaszczyka  🙇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2012 22:15
JARA, uwielbiam te miśki od Jeremiego Scotta, szczególnie różowe  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2012 07:25
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2012 09:18
O matko, dla mnie to już przekombinowane.

W sumie mogłabym kupić sobie takie czarne ze skrzydłami, ale zastanawiam się jak wypadają te wysokie Adidasy. Mam wysokie Reeboki i nie jestem z nich zadowolona, są sztywne i bardzo nieprzepuszczające powietrza.
Świetne są, nie znasz się!  😁

Właśnie zastanawiam się też nad wysokimi adaśkami, tylko,że czekam na wersje bez futra:
http://allegro.pl/buty-adidas-jeremy-scott-duze-jezyki-36-37-38-39-4-i2063551437.html

Mam Reeboki freestyle i generalnie są ok, tylko,że za bardzo przylegają do stopy, kostki. Potrzebuję teraz coś masywnego, właśnie takiego jak z linka. Ale się też zaczęłam zastanawiać jak to z nimi może być.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2012 09:26
Ja mam takie zimówki Adasia i dla mnie są one mistrzostwem świata. Są ciepłe, wygodne, nie są sztywne, więc łudzę się, że inne też będą ok.

http://allegro.pl/wyprzedaz-adidas-choleah-sneaker-pl-r-38-ad197-a-i2091994607.html
Właśnie też się czaiłam na te zimówki  🙂
A tych od Scotta pewnie nie zobaczę w żadnym stacjonarnym sklepie, prawda? Troche się boję zamawiać przez allegro, bo już kilka razy wpadłabym przez takie zakupy  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2012 09:35
W stacjonarnych nie ma nic ciekawego, oprócz zwykłych butów do biegania.. :/
Ja dwa razy kupowałam buty Adidasa przez Allegro. Ogólnie często kupuję buty przez internet, na długość wkładki, bo po rozmiarze to jest różnie. 25cm to w rozmiarówce Adidasa rozmiar 40. I tak jedne "adasie" od Missy Elliot rozmiar 40 są idealne, tak zimówki w rozmiarze 40 (wkładka tak samo 25cm) są już odrobinę za duże.
Ja wole oszczędzać (bo tak zazwyczaj wychodzi) przez internet, jeśli najpierw przymierzę te konkretne buty w sklepie, wtedy spokojnie allegro i jestem do przodu z kasą  😉 Chciałam na początku zimy zamawiać Nike Sneaker Hoodie, całe szczęście zobaczyłam je w sklepie - kawałek szmaty, dosłownie  🤔
Masz zdjęcie tych od Missy Elliot? Dobra produkcja jakościowo? 🙂
Jakiej firmy warto kupić kozaki zimowe? Mam Tamaris, i rozwalają się, nigdy więcej. Marco Tozzi jest dobre. Coś jeszcze? W czwartek idę na zakupy
Pursat   Абсолют чистой крови
12 lutego 2012 10:07
Na allegro jest pełno podrób JS...

Dawno nie kupiłam sobie żadnych szpilek, więc kliknęłam błyszczące, asymetryczne Stradivariusy (jeszcze nie zapłacone :hihi🙂:

http://3.bp.blogspot.com/-_z73EtnloVk/Tx6d9jRM7iI/AAAAAAAAB1Y/2Ju9ALXH7M4/s1600/DSC04692+kopia.jpg
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 10:11
Pursat, była niedawno w zarze, mierzyłam buty- niestety nie dla mnie 🙁

Bezterminowa prośba- jakby któraś zauważyła szpilki z miękką skórką, wiązane lub na regulowane zapięcie, ew z gumką ( mam wąską stopę i większość jest za luźna) bardzo proszę dać znać. :kwiatek:
Miałam te ze skrzydlami , chyba nawet juz o tym pisalam wczesniej , jak to buty wyższe troszkę w stopy gorąco ,ale efekt na ulicy bezcenny  😀 aha i  źle sie chodzi po schodach
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 lutego 2012 10:25
Pursat-chodzisz w takich butach na co dzień?
Pursat   Абсолют чистой крови
12 lutego 2012 10:30
cieciorka, niestety, nie każdej stopie przypasują. 🙁

incognito, chodzę. Błyszczące rzeczy nie są już zarezerwowane tylko na wieczór/na imprezę. Tylko wtedy nie zakładam już nic tak wyrazistego i miksuję ze "zwyklakami", żeby nie wyglądać na nie wiadomo jak odstawioną. 😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2012 10:38
Masz zdjęcie tych od Missy Elliot? Dobra produkcja jakościowo?
Kupiłam te od ME, bo kosztowały ok 100zł. Koleżanka kupiła takie same (wcześniej niż ja) za 50zł.
Są to dokładnie: Adidas Missy Elliot Vip Hop
Są takie: http://allegro.pl/buty-adidas-missy-vip-hip-hop-roz-37-1-3-23cm-i2059183657.html ale moje są materiałowe i są biało różowe. Jakościowo są fajne, niestety są zrobione z jakiegoś tajemniczego materiału i się niesamowcicie szybko brudzą. I właśnie dlatego nie wstawię zdjęcia  😁 , bo są całe upierdzielone. Musiałabym je prać raz w tygodniu.  😵

Coś takiego..




Jeszcze te od ME mi się nawet podobają..
http://allegro.pl/buty-adidas-missy-college-r-40-2-3-wyprzedaz-i2100894088.html
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 lutego 2012 11:09
Pursat- rozumiem, bo wiesz ładne są, ale jak dla mnie to wyłącznie impreza/knajpa lub na sylwestra 😉 chyba trochę staroświecka jestem 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
12 lutego 2012 13:49
Co kto lubi. 😉 Ja często przemycam takie elementy, zdawałoby się zarezerwowane na imprezy itp., do codziennego stroju. Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku.
cieciorka, w ccc są teraz same z gumkami, na prawdę ładne, solidne i w fajnych cenach.
Pursat gdzie je znalazlas w takiej cenie? bardzo mi sie podobaja ale na allegro za 199 🤔

edit: ok, znalazlam za 95, ale to ciagle nie 50 z twojego zdjecia 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
12 lutego 2012 14:42
Zdjęcie nie moje. 😉 Ja swoje kupiłam na allegro za 70 (+ wysyłka).
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 17:00
Pursat, ale przypomniało mi się że mam jedne z zary- wprawdzie koturny i z materiału, ale bardzo je lubie. Miałam też chętkę na inne konurny- drewniane, a paski skórzane- zielono brązowe. Do dziś żałuję, że nie kupiłam.
Szpilki mierzyłam w kolorze pudrowo różowe z paseczkiem na górze. niestety dla mnie za sztywne, twarde i za szerokie do stopy. Chyba jestem gotowa zapłacić nawet dużo za szpile jeśli będę do nich całkowicie przekonana. Jakbyś kiedyś zauważyła coś fajnego w sklepach z oddziałami stacjonarnymi- nie tylko w zarze, dawaj znać 🙂
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
12 lutego 2012 19:51
Co myślicie o tego typu butach ?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się