sklepy internetowe

agull   Dążąc do celu
10 grudnia 2012 17:47
Ode mnie również plus dla Galaktyki  :kwiatek: - książki miałam u siebie już po 2 dniach
Nareszcie oddano mi pieniądze po 43 dniach ! nigdy więcej nie zamówię nic z tego sklepu - okser.pl
Za to ogromny + dla Animalia.pl  :kwiatek: Miły szybki kontakt, ekspresowa wysyłka. Tylko,żeby wszystkie sklepy tak funkcjonowały!
i + dla sklepu Jonika  :kwiatek: Również godny polecenia !
Szarlotka. co to za sklep Jonika? Torchę niewiarygodny skoro numer REGON ma 000000 i KRS 000000 (czyt. regulamin). Ja zawsze przed zakupami patrzę w regulamin i na takie rzeczy by sprawdzić wiarygodność firmy, by potem nie bylo niespodzianek. 🤔wirek:
koniareczka22 mają wiele rzeczy na allegro. Szybko i sprawnie miałam przesyłkę po dniu oczekiwania ❗
Zakup robiłam przez allegro,które w przypadku oszustwa oddaje pieniądze 😉 . 
Na oficjalnej stronie sklepu jeszcze nic nie kupiłam.

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 grudnia 2012 21:41
Szarlotka., a od kiedy to Allegro oddaje pieniędze?
Wielki minus dla Equiversum. Zamówiony towar dostałam po ponad 2 miesiącach....  😤
Szarlotka - to tak ładnie wygląda - wiem coś o tym, bo mam po 2 latach w ręku wyrok z nakazem płatniczym i muszę udać się do komornika. Wcześniej trzeba było się udać na policję, na szczęście na sprawy jeździć nie trzeba było.
duży + dla equi-point wszystko fajnie, sprawnie i jeszcze dorzucili mi smakołyki dla konia  😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
11 grudnia 2012 21:48
Szarlotka., to nie życzę Ci, żebyś kiedykolwiek musiała korzystać z tej opcji 😉 Uwierz mi, że baaardzo ciężko byłoby Ci doprosić się o cokolwiek. Serwis Allegro, to naprawdę banda cwaniaków (nie piszę o sprzedających, a o serwisie).
czy zamawial ktos z http://www.horsehouse.pl/

zamowilam bryczesy pod koniec listopada i do tej pory zadnej wiadomosci...  tylko realizacja w toku 🤔
rybka   Różowe okulary..
12 grudnia 2012 08:33
+ dla GNL
+ dla Galaktyka
jak zawsze nieustający + dla animalia.pl
czy zamawial ktos z http://www.horsehouse.pl/

zamowilam bryczesy pod koniec listopada i do tej pory zadnej wiadomosci...  tylko realizacja w toku 🤔


Napisz do nich i spytaj co z zamówieniem. Ja też nie dostałam żadnego info o oficerkach dopóki sama nie spytałam.
+/- dla Konika - wiem, że to dziwnie wygląda, ale:
+ szybka realizacja, zapłaciłam w piątek na targach za derę, potem w sobotę zamówiłam coś jeszcze przez stronę i płaciłam przelewem, wysyłka darmowa, zgodnie z obietnicą we wtorek miałam paczkę u siebie
- zamówiłam ogłowie, niby żadna rewelacja, bo za 115 zł, ale wyglądało tak, jakby mu się przez jakiś czas leżało w wilgoci. To prezent, więc tym bardziej się zmartwiłam, ale po wyczyszczeniu i nasmarowaniu wygląda przyzwoicie, więc nie jest źle, aczkolwiek mogliby bardziej zadbać o miejsce przechowywania skórzanego sprzętu.
wielki + dla GNL jak zwykle. towar do odbiórki natychmiast, dziewczyny poinformowały co jest a czego nie ma i laickiego małża naprowadziły co ma kupić 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
12 grudnia 2012 16:46
A ja o dziwo dam + dla atosa.

Zamówiłam slonecznik, dostałam solidnie zaparkowany, bardzo szybko był u mnie. I jeszcze dostałam rabat 5%.

Aż usiadlam z wrażenia. Ale to bardzo dobrze!
++ dla Horse-Trade (super szybka realizacja i bezproblemowy kontakt, mimo że nie było tego towaru na magazynie) i Galaktyki za gratisik
+ dla Arcusa, dobry kontakt, szybka wysyłka, fajny gratis i katalogi.  😀
anetakajper   Dolata i spółka
13 grudnia 2012 06:22
+ dla Atos
ogromny - dla Equi-point Zamówiłam witaminy w op. 4 kg, dostałam 3 kg! nawet mnie nie powiadomiono, kasy nie oddano, nic nie zaproponowano w zamian -tak się nie robi!
w moim przypadku w okser.pl też się pomylili, dostałam co innego niż zamawiałam ale zadzwonię by to wyjaśnić, moze do świąt się uda 👿
anetakajper   Dolata i spółka
13 grudnia 2012 09:13
equi-point zwróci mi kasę za witaminy. Więc dobrze, że wszystko się wyjaśniło.
to fajnie, ze tak szybko, ja pewnie jeszcze  z okser.pl poczekam 🤔 🤔 🤔 eh.... ale za to + dla equiversum.pl
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 grudnia 2012 10:19
+ dla Atos- pasza doszła wyjątkowo szybko😉

p.s. tzn myślałam,że wysłane będzie w dzień darmowej dostawy-no,ale po tygodniu wysyłka też nie jest źle😉
+ dla Horse House, buty, które miały czas oczekiwania ok. 10 dni przyszły po 2 dniach. No i promocje.  😍
duży plus dla Galaktyki  - zamówiłam kilka pozycji i już po dwóch dniach książki są u mnie  😀
Może mało koniarzy robi w tym sklepie zakupy, ale mega plus dla
zooapteka - przesyłka błysk, towar, którego nie było na stanie również w paczce i gratis na czasie skrobaczka do auta  😉
mega plus dla horsefeed, dostawa w 24 h, jeszcze nigdy nie zawiedli 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 grudnia 2012 21:35
duży + dla wydawnictwa Galaktyka. Jak wiekszość skorzystałam z promocji. Na przesyłkę czekałam tydzień, ale w zamian dostałam książkę gratis  😉
Venus   You're my wonderwall
13 grudnia 2012 22:30
Ode mnie +  dla konik.com.pl i sklepkarina.pl . Na paczkę w koniku czekałam aż dzień, a i tak była za darmo, a w Karinie chyba dwa dni? Ale generalnie oba sklepy bardzo pozytywnie i bez zarzutów 🙂
mega plus dla sklepu BERGO - szybka przesyłka, doskonały kontakt, i praktyczny gratis mimo, że małe zamówienie (kilka kantarów i 2 pasy do derek - trzeci pas dostałam gratis 🙂😉 - dużo lepszy gratis niż "świeczka dla skoczka"  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się