Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

desire   Druhu nieoceniony...
27 grudnia 2019 15:01
3.02.2020 - kolejna rozprawa dot. pierwszej interwencji (owce i kozy).
02.03.2020 - konie

Z wniosku Fundacji zostało wznowione postępowanie administracyjne dotyczące odbioru psów (tych 2 suczek, przy sprawie owiec i koz z maja 2018). Szkoda, że po fakcie....
Dementując plotki - nic nie zmieniło sie w sprawie innych zwierząt odebranych w maju 2018. Nadal są odebrane, nigdzie nie wracają, decyzja w ich sprawie jest końcowa i  uprawomocniła się.
No prosze! A Izka twierdzi inaczej. I komu tu wierzyc?  🤣  👀 😁
Owce i kozy wracają na Rancho ❤
Sprawa owiec i kóz zrabowanych przez fundację Molosy Adopcje wznowiona.
desire, o i super. Fajnie że demontujesz te jej wypociny, bo niekiedy się trudno połapać, zwłaszcza że sunie do niej wróciły  🤔
Trochę  🚫 ale po 6 stycznia będzie na Pomorzu (okolice Trójmiasta) chiro dr  Wojciech Piekałkiewicz . Wszystkich chętnych do wizyty zapraszam na priv
 


Bardzo prosze nie "spamowac" na wszystkich mozliwych tematach. Ten sam post w wiecej niz 3 watkach to juz przesada...
Viss Mod.
dea   primum non nocere
28 grudnia 2019 00:05
Trochę  🚫 ale po 6 stycznia będzie na Pomorzu (okolice Trójmiasta) chiro dr  Wojciech Piekałkiewicz . Wszystkich chętnych do wizyty zapraszam na priv

Strach otworzyć lodówkę. Jeszcze gdzieś ten post pasuje?
 

Ale przecież ten post pasuje do WSZYSTKICH wątków, w których został wstawiony, no może faktycznie poza tym, bo ma mylną nazwę i część ludzi nie wie, że tu można pisać tylko o babie z Mazur...
To teraz trochę będzie jednak o pani z Mazur

Polsat wtargnął na rancho

Haha mina tego redaktora bezcenna 😀 Wywiad coś chyba musiał pójść nie tak, bo jej święta kreaktywność niezadowolona 😁
Gwiazda telewizji sie zrobila z Izki. Ma wziecie.
Czekam na emisje reportazu o swietej nadobnej.
MoniMoni, chyba nic z tego nie będzie, kreatywna raczej nie udzieliła wywiadu. Straciła swoje 5 minut  😁
No trudno - domyslam sie. Ale pewnie nagrali, jak bluzga i kaze sie wynosic. Jak to puszcza - tez bedzie gwiazda.
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2019 13:21
No, no jakże elokwentnie się wypowiadała...  🤣 😵
vissenna   Turecki niewolnik
30 grudnia 2019 17:44
Coz, gdyby faktycznie miala troche rozumu i racja stala po jej stronie, to raczej wizyta telewizji bylaby niczym manna z nieba. Moglaby wszystko wyjasnic i jeszcze faktycznie bronic swoich racji oraz ukarac winnych.
No, ale jesli na zlodzieju czapka gore, to wiadmo, ze "szansy" nie wykorzysta.
Ktos wie kiedy na Polsacie ponawi sie ten reportaz z luksusowego, naturalistycznego swiata dzielnej, uciesnionej rolniczki?  👀
Haha mina tego redaktora bezcenna 😀 Wywiad coś chyba musiał pójść nie tak, bo jej święta kreaktywność niezadowolona 😁


larabarson, wypowiedzi pani Izy składały się głównie z „paszoł won”. Gdyby pani Iza miała cokolwiek na swoją obronę to zapewne jako inteligentna i wykształcona kobieta wykorzystałaby obecność telewizji i kamery aby przedstawić swoje racje. Skoro ograniczyła się do „paszoł won” znaczy nic bardziej inteligentnego nie przyszło jej do głowy.

Jak ona chciała do tego Sejmu kandydować skoro tak nerwowo reaguje na reporterów?

EDIT: przepraszam, umknął mi jeszcze jeden wątek:
- dlaczego się pani znęca nad zwierzętami?
- dlaczego pan jest idiotą?
- dlaczego się pani znęca nad zwierzętami?
- dlaczego pan jest idiotą?
- dlaczego się pani znęca nad zwierzętami?
- dlaczego pan jest idiotą?
Ktoś na fb zarzucił jej, że bramy nie ma (nie widać jej na filmiku) i jej psy latają po drodze to odpowiedziała, że brama jest- leży w trawie  🤣
bo to jest taka kreatywna brama: wanka-wstanka.
MoniMoni, padłam 🤣
MoniMoni, padłam 🤣

Watrusia, nie tylko Ty padlas. Brama wanka-wstanka tez.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2020 09:17
Dajcie koniecznie znać kiedy będzie o niej dokument na Polsacie  😜
Z bólem serca stwierdzam, że nie będzie mi dane tego obejrzeć, bo nie mam telewizorni.  🙁
Ja nie oglądam polsatu, ale chyba zapunktują u mnie  😜
W sumie ubolewam nad tym, że szanowna cipcia dzidzia nie podjęła nawet tematu, liczyłam na jakąś próbę obrony albo coś. "Dlaczego jest pan idiotą?" to jest indiańskie dno, nawet od niej oczekiwałam więcej...
Mam też nadzieję, że pan z polsatu ( choć to serio jest syzyfowa praca ) dojdzie do lat 2012-2013 gdzie już były osoby zgłaszające dramat zwierzaków i trupy na srancho... Tak, tak dzidzia! internety nie zapominają!  Choć lata lecą nieubłaganie.
Gdyby ktoś nie znał lub zapomniał:
https://indianka-rancho-czukty.blogspot.com/?m=1&fbclid=IwAR1eWJIRF1xnRcPrDYTnD-DE6PwXKlhKiFhq4nogxzYfKkS51HYJ-Gtijec
Wszystkich w koło pozastraszałaś, ale widzę że z Kozłowską i Deruchowskim dupa zbita! Takie mendy się nie dały, bieeeedna Indi....
Ale, że Ty! oczytana, kreatywna, niewinna, pokrzywdzona, inteligentna i wykształcona, oczytana anielica wszechstronna!!!!! Nie wykorzystałaś nawet cienia swojej szansy na nagłośnienie sprawy? szok  😲 dzidzia może tyś chora? 
Z bólem serca stwierdzam, że nie będzie mi dane tego obejrzeć, bo nie mam telewizorni.   🙁


trusia, dla takich ja Ty Polsat jest w necie. Cała produkcja Polsatu a także kanały streamowane na żywo są na ipla.tv oddzielne programy są wrzucane do ok 24 godzin po emisji.
Nie wykorzystałaś nawet cienia swojej szansy na nagłośnienie sprawy? szok  😲 dzidzia może tyś chora? 

Wystarczy, ze na blogu naglosnila:
Na podstawie fałszywego zawiadomienia i zeznań Kozłowskiej zostałam oskarżona przez prokuratora o zaniedbywanie zwierząt i to prokurator występuje w sądzie w roli głównego oskarżyciela, jest też sędzia, który w sądzie oleckim z reguły stoi po stronie prokuratora i do tego jest oskarżyciel posiłkowy czyli Kozłowska.
teraz sama nagra wywiad sama ze sobą 😜
Nagram dla was specjalnie normalny wywiad ze sobą - może w ten weekend.
to będzie w 100% rzetelny wywiad, w ogóle nie zmanipulowany i nie "pod tezę"  🏇
Pierwszy wyrok w imieniu Narodu polskiego
Ona to wymyśliła czy to jakiś cytat?
Po zapoznaniu się z dowodami obydwóch stron, niniejszym wydaję wyrok w imieniu Narodu polskiego w temacie aborcji.

W związku z powyższym wydaję całkowity zakaz stostowania aborcji (z wyjątkiem zagrożenia życia kobiety) pod karą grzywny w wysokości 100 000 zł i 5 lat więzienia dla osoby, która przeprowadzi aborcję oraz osoby, która poddała się aborcji.

magda widzę, że ta sama informacja nas zaorała  😂  kolejne chore urojenia, Indi została sądem.

siedzę tak:  😲 😲 😲 🙇 🤔wirek: 😵
dea   primum non nocere
03 stycznia 2020 11:24
Te 100 000 zł to na poczet potrzeb indianki, a więzienie w jej walącej się ruinie?
Zastanawiam się, kto ma zapłacić te 100tys - osoba która wykonuje aborcję czy kobieta poddająca się temu zabiegowi ? Może obydwoje po 100tys albo zrzutka ? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...  🤔wirek:
I to rozumiem gotówką trzeba wysłać na Mazury ?
W jajkach i owieczkach  😁 ulubiony środek płatniczy.
Ja też czekam na relację Polsatu, o ile będzie. W końcu marzenie o sławie na cały kraj może się spełnić, czego życzę 😉 tak sobie to wymarzyła, tak bardzo, że aż jej mowę odebrało przed kamerą.

I padłam - przy komentarzu dotyczącym zbierania kasy na kupno "podręczników do prawa" i odpowiedzi na czyjąś sugestię, że może to zrobić w formie elektronicznej (teksty ustaw są dostępne w formie .pdf bez większego problemu, wystarczy chcieć):

Izabella Redlarska piątek, 3 stycznia 2020 22:55😲0 CET
Poza tym zauważyłam że zbyt długie ślęczenie w internecie irytuje mnie chodzi o podrażnienie tymi falami. Korzystanie z internetu przy pomocy komórki Jest szkodliwe i czuję że mnie męczy. Podręczniki i kodeksy mogłabym sobie czytać rano póki jasno do południa


Męczy, irytuje, podrażnia falami, ale nasza bohaterka dzielnie, z poświęceniem, codziennie od około dekady przesiaduje w internecie po kilkanaście godzin dziennie, zaniedbując przy tym swoje rzeczywiste obowiązki. Ale na przeczytanie (ze zrozumieniem) czegoś sensownego to czasu ani siły już nie ma. Przykra przypadłość.
Po co nam jakis tam Polsat? Izka sama sie nakreci na video:
"Tu, pod tym postem zadawajcie pytania do wywiadu ze mną na YouTube.
Poczujcie się redaktorami 🙂"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się