Stajnie w Lublinie

Młody, płeć zmieniłeś czy jak? Po co te prowokacje?

PS. Aczkolwiek pisze się razem.
A co powiecie na temat p. Tomka Wójtowicza i tej dziewczyny, na takim ciemny koniu co ją trenuje??
Młody całkowite edytowanie postów jest niezgodne z netykietą. Tworzenie kolejnego swojego wcielenia również.
Spytaj wprost o Arletę i będzie po krzyku. Uważam, że to utalentowana amazonka i bardzo sympatyczna dziewczyna. Obie jej klacze to ciekawy materiał.
O Tomku jako prowadzącym parę jeździecką trudno się wypowiadać, bo niewiele jeszcze osób spod swojej ręki pokazał. Ale jako jeździec pokazał się z dość dobrej strony.
pony   inspired by pony
09 stycznia 2010 23:28
o co chodzi o co chodzi?;> Ascaia, jakie  prowo?😀
Ominęła Cię ciekawa wypowiedź o kilku lubelskich instruktorach.
O, i widzę, że groszki już usunęł/a swój mail
hehe
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 stycznia 2010 00:05
Cholera mnie też ominęła  👿 Ascaia pw  :kwiatek:
pony   inspired by pony
10 stycznia 2010 08:53
No i wszystko już jasne, detektyw Ascaia wszystko wytropiła😉
nie robiąc więc oftopu pytam : ktoś z obecnych bonanzowiczów niech się wypowie- podrożał pensjonat w starościcówku? oraz uwaga, kolejne pytanie- co się zmieniło odkąd odeszłam?(chlip)



Pensjonat chyba nie podrożał, co się zmieniło ? Nić, chyba sie nie zmieniło...zapomniałabym, posadzili kolejne drzewka na około ujeżdżali piaskowej na dworze    😂 
a Co powiecie na temat pana Waldka Wysockiego??
jak dla mnie to bardzo dobry trener 😉
a co do bonanzy to wszystko napisała Grafitkowa  😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 stycznia 2010 17:06
A czy ktoś ma takie daaaleeeko wybiegające w przyszłość wystartować 13-14.03 w Halowych Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w ujeżdżeniu? W ogóle czy ktoś kto startował w poprzednich latach może się pochwalić i napisać do mnie na pw w jakiej klasie startował i jak wyglądał program?
Mam takie pytanie 🏇
czy ktos moze nie chce kupic konia?? 🏇 🏇
jeśli tak pisa PW 😉
MateuszSarnecki- nie rób  🚫  Bo Cię modki pogonią !
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
10 stycznia 2010 17:26
Okwiat   co za pytania...
okwiat, przejrzyj stronę Lubelskiego Związku Jeździeckiego www.lzj-konie.pl tam pewnie będę propozycje to sprawdzisz sobie programy
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 stycznia 2010 18:33
Mateusz sprzedajesz Balsamine?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 stycznia 2010 18:37
Kolejne pytanie i prośba zarazem:
Dajcie mi namiary na jakichś fachowych i w miarę tanich przewoźników końskich z Lbn oprócz pana Krzyśka oczywiście  😁
z przewoźników to: Marek Matys  😀
a fachowcow od uj? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 stycznia 2010 18:42
okwiat polecam p. Marka Matysa z Kentera- jeździ bardzo spokojnie i ma wieloletnie doświadczenie, w przyczepie jest kamera, w zeszłym roku cena było 1,70zł/km , nie wiem jak teraz. Namiary powinny być w wątku o ważnych telefonach.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 stycznia 2010 18:53
Matko święta  :emot4: To mi wtedy za transport 1000zł wyjdzie prawie... A jeszcze ktoś tańszy? Mój brat ma mi dać znać po niedzieli czy da radę mi konia przetransportować, ale jeśli nie da to nie wiem skąd ja tyle kasy wytrzasnę... Transport droższy niż pobyt  😵 A chodzi mi zaledwie o odcinek 140km tyle że z lbn->tam potem trzeba wrócić bez nas do lbn i przyjechać po nas za tydzień... A może ktoś reflektuje żeby się ze mną zabrać i podzielić koszty  😁? Mówimy o wyjeździe pod Wwę do trenerki ujeżdżenia 2klasy oraz zawodniczki uj. Szczegóły na pw. Termin po 22.01.
zmartwię Cię, ale tańszy transport niż 1,5 zł/km to chyba się już nie zdarza.
Chyba, że wynajem przyczepy (np. na Janowskiej) i ciągnąć własnym samochodem, ale obawiam się, że to też dużo taniej nie wyjdzie.
smarcie, Ty chyba korzystałaś z wypożyczalni?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 stycznia 2010 19:09
A wypożyczenie ile kosztuje?
A powiedzcie mi czy na przyczepę 1konną trzeba mieć zrobione jakieś specjalne prawko?
Kiedyś jakaś dziewczyna z Lublina się ogłaszała że ma wolne miejsce w przyczepie z Lublina gdzieś tam. Pisałam do niej i odpowiedziała że oni wypożyczają przyczepy i transportują konie, ale za cholerę nie pamiętam jaką miała ksywę na volcie...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 stycznia 2010 19:29
Ascaia ja na pewno nie  😉 ale liczyłam kiedyś koszty wypożyczenia przyczepy na wyjazd do Annopola.. łącznie z zamontowaniem haka wcale nie wychodziło dużo taniej niż wynajem przewoźnika.

okwiat na 1-konną nie trzeba, ogólnie waga załadowanej przyczepy nie może być większa niż waga samochodu. Tylko z tego co się orientuję, te wąskie przyczepy są bardzo niestabilne..
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 stycznia 2010 20:21
Boże.. aja jakimś cudem dzisiaj dojechałam z Kodeksem do Arizony. W końcu  😉 Gps mi droge jakas na skróty pokazał, zagrzebaliśmy się w jakiejś wsi, musialam go tam wypakowywać, hasałam z nim po polach i zaspach a śnieg napierniczał ze ledwo na oczy widzialam, ojciec wyciągał bukmana,oddzielnie samochod.. Tragedia. Ale jestesmy już na miejscu i muszę powiedzieć , że 1sze wrażenie jak najbardziej na +.!
okwiat, poszukaj tutaj tematu o przyczepach a prawie jazdy, bo wydaje mi się, że smarcik trochę uprościła temat.
żeby jechać na samym B - MW samochodu musi być większe niż DMC przyczepy, a DMC zespołu pojazdów nie może przekroczyć 3,5 tony  (bodajże tak to szło)
są szanse się zmieścić w przepisach przy jednokonnej, ale wszystko zależy od konkretnego modelu i od samochodu który będzie ją ciągnąć
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 stycznia 2010 20:29
😁 oj iga iga... czyżbym smsy za późno wysłała? zdążyliście już skręcić na elizówkę?  😵 dobrze że dojechaliście 🙂🙂 jutro przywitam Twoje zwierze  😎
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
10 stycznia 2010 20:35
Yga wazne ze dojechaliscie🙂😉szczesliwie🙂😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 stycznia 2010 20:42
aska- mój ojciec twardo wiedzial ze wie gdzie jechać.. ta.. i tak to sie wlasnie skonczylo. a moja mama mu pozniej ciagle całą drogę powtarzała: a Asia mówiła! Za mcDonaldem w prawo!  😁
A mamuta nie ma co oglądać. Żal i rozpacz. Zero miesni- za to brzuchem nadrabia  😉
salucha- oj tak, to najwazniejsze. Jeszcze na letnich jechaliśmy..
Na letnich, w taką pogodę  😲

yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 stycznia 2010 20:47
tak, niestety nie mieliśmy kasy na zimowe. Ale terenowy z napędem na 4 także jako tako dawało radę.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 stycznia 2010 20:48
yga 😂 😂 😂
no to wierzę że za jakiś czas Kodesław będzie pakerkiem  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się